Tuesday, June 18, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® od Krups – sprawdź, dlaczego musisz go mieć!

Ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® od Krups – sprawdź, dlaczego musisz go mieć!

Taki stylowy i niezawodny ekspres do kawy potrafi się stać nieodłącznym partnerem gwarantującym, że będziemy zawsze wstawali z łóżka prawą nogą

ekspres do kawy Nescafe

Stylowe, funkcjonalne i ekologiczne ‒ takie są ekspresy do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® od Krups /fot. materiały prasowe

Jaki powinien być idealny ekspres do kawy? Oczywiście niezawodny, funkcjonalny, a co najważniejsze – umożliwiać przygotowywanie pysznej kawy. Wszystkie te wymagania spełnia ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® od Krups! Dlaczego warto mieć go w swojej kuchni?

 

Funkcjonalność ponad wszystko

Espresso, cappuccino czy latte macchiato? Ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® od Krups pozwala cieszyć się codziennie inną, aromantyczną, świeżą kawą. Możemy wybierać spośród nawet kilkudziesięciu pysznych napojów! Nowoczesne ekspresy dzięki systemowi wysokiego ciśnienia umożliwiają przygotowywanie kawy pokrytej aksamitną, gęstą cremą. Jednak to nie wszystko. Takie ekspresy do kawy, jak te od NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pozwalają przygotować nie tylko gorące napoje, lecz także kawę na zimno, gorącą czekoladę oraz herbatę.

Powodami, dla których wybieramy kapsułkowe ekspresy do kawy, jest wysoka funkcjonalność, niezawodność i wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Z tych względów proces przygotowywania napoju jest niezwykle szybki. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk lub ustawić dźwignię, a resztę pracy wykona za nas urządzenie. Wybierając ekspres, warto zdecydować się na urządzenie z trybem zasilania Eco – już po kilku minutach bezczynności wyłączy się automatycznie, nie powodując straty energii.

Niecodzienny design

Każdy, kto ceni sobie elegancję, estetykę i nowoczesne wzornictwo, z pewnością doceni designerski ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® od Krups. Obecnie urządzenia są dostępne w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie ich do niemal każdej aranżacji kuchni. Ekspres do kawy wpisuje się zarówno we wnętrza nowoczesne, jak i te w stylu klasycznym. Możemy wybierać spośród wielu kolorów – od bieli przez srebro i czerń, aż po czerwień, która doskonale dopełni nowoczesny styl kuchni. Warto zwrócić uwagę nie tylko na design, lecz także na wymiary ekspresu. Urządzenia w wersji mini, np. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS lub NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me, sprawdzą się w każdej, nawet niewielkiej kuchni. Nie zajmują dużo miejsca na blacie, a dodatkowo zdobią wnętrze.

Bogactwo aromatów zamknięte w jednej kapsułce

Kapsułki do ekspresu zawierają w sobie niepowtarzalny aromat i świeży, skoncentrowany smak. Przygotowanie kawy z kapsułki jest jeszcze prostsze niż w przypadku tradycyjnie parzonego napoju. W tych malutkich opakowaniach zostały ukryte najwyższej jakości zmielone ziarna, które dzięki hermetycznemu zamknięciu nie tracą głębi smaku i aromatu. Aby przygotować kawę w tradycyjnym ekspresie kolbowym, potrzeba pewnych umiejętności i większego nakładu pracy. Jej smak jest uzależniony na przykład od ubicia kawy w kolbie. Natomiast kapsułki do ekspresu pozwalają uzyskać kawę, która wychodzi dokładnie taka sama za każdym razem.

Ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® od Krups to również gwarancja czystości w kuchni. Używając kapsułek, możemy mieć pewność, że zmielona kawa nie rozsypie się, a mokre fusy nie pozostaną na blacie. Jak szybko przygotować kawę? Wystarczy tylko włożyć do ekspresu odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię w odpowiedniej pozycji. Już po 30 sekundach system podgrzewania osiąga odpowiednią temperaturę, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na ulubioną kawę.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ