Saturday, March 2, 2024
Home / PARTNER MK  / Ekskluzywne usługi i luksusowa jakość: jak działa Leo Beauty Club w Warszawie

Ekskluzywne usługi i luksusowa jakość: jak działa Leo Beauty Club w Warszawie

Nowy ważny adres na warszawskiej mapie beauty

zabiegi w Leo Beauty Club

fot. Rewizja UA.NEWS

Salon Leo Beauty Club został otwarty w Warszawie 16 kwietnia. Dziś jest to praktycznie jedyny w stolicy Polski salon kosmetyczny o pełnym spektrum działania, który połączył w sobie wyjątkową gamę zabiegów i produktów, wysokiej klasy technologię sprzętową, profesjonalizm ukraińskich artystów, indywidualne podejście i najwyższą jakość

 

Redakcja UA.NEWS odwiedziła Leo Beauty Club w Warszawie i przetestowała jeden z najpopularniejszych zabiegów w salonie kosmetycznym. Opowiadamy, co się tam zmieniło w ciągu miesiąca pracy, jakie usługi oferuje dziś przestrzeń piękna oraz jakie nowości i ekskluzywne rzeczy salon prezentuje swoim gościom.

Strefy piękna i ekskluzywna asortyment usług

Leo Beauty Club w Warszawie oferuje swoim klientom pełen zakres usług i zabiegów, jakie obecnie istnieją na rynku branży kosmetycznej.

 

Salon obsługuje cztery strefy:

 

Strefa estetyki paznokci. To manicure, pedicure, wiele usług SPA dla dłoni i stóp.
Strefa make up, brwi i rzęs ‒ makijaż, przedłużanie i laminowanie rzęs, farbowanie i korekta brwi oraz makijaż permanentny ust i brwi.
Pełna strefa usług fryzjerskich ‒ farbowanie, stylizacja, strzyżenie, fryzury oraz pielęgnacja i profesjonalna odbudowa włosów.
Strefa kosmetologii ‒ ciało, twarz oraz kosmetologia iniekcyjna i estetyczna.

Anna Romach

Anna Romach, dyrektorka Leo Beauty Club / fot. Rewizja UA.NEWS

Przywieźliśmy do Polski to, co najlepsze w ukraińskim serwisie: zarówno szeroki asortyment kosmetyków, jak i szereg zabiegów, o których w Polsce wcześniej nawet nie słyszeli. Niedawno otworzyliśmy w naszej przestrzeni piękna kierunek kosmetologii. Przywieźliśmy wysokiej jakości sprzęt niemiecki, włoski i amerykański, których w Polsce po prostu nie było. W rzeczywistości Leo Beauty Club w Warszawie został innowatorem i wprowadził ekskluzywne usługi. Uważam, że to jest nasza przewaga na polskim rynku

 

‒  mówi Anna Romach, dyrektorka Leo Beauty Club.

 

Strefa kosmetologii została otwarta niedawno, ale już zdobyła wielu klientów. Dziś w przestrzeni piękna Leo Beauty w Warszawie oferowane są ekskluzywne zabiegi z wykorzystaniem najlepszych europejskich urządzeń i technologii.

 

To w szczególności:

 

Endosferyczna terapia ciała ‒ zabieg masażu maszynowego pomaga w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry oraz pozwala zmniejszyć obwód talii nawet o 2,5 cm.

Endosferyczna terapia twarzy ‒ nowa usługa służąca do leczenia oznak starzenia się skóry twarzy. Obejmuje oczyszczanie, masaż maszynowy, nawilżanie skóry i krem tonikowy najwyższej jakości dobierany indywidualnie.

Wnętrza Leo Beauty Club / fot. Rewizja UA.NEWS

Różne rodzaje oczyszczania twarzy

Pielęgnacyjne zabiegi z zastosowaniem środków CASMARA, Clinical, PRX-T33. CASMARA PURIFYING to profesjonalny zabieg terapeutyczny, który oczyszcza i nasyca skórę tlenem. Leczenie składa się z 6 etapów: Owocowy peeling, otwieranie porów i oczyszczanie czarnych kropek, tlenowa maseczka na twarz, która nasyca skórę aktywnym tlenem, syrowatka oparta na technologii Cosmetic Dron, która usuwa toksyny ze skóry, maska alginianowa ‒ odświeża i ściąga pory, i ostatni etap to zastosowanie kremu antyoksydacyjnego, który zamyka nasycenie skóry aktywnym tlenem.

 

Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, nasza strategia jest zgodna ze sposobem naszego działania na Ukrainie: staramy się zachować naturalne piękno bez zastrzyków, stosując zaawansowane i sprawdzone technologie aparaturowe do odmładzania twarzy i ciała poprzez wprowadzanie aktywnych składników, które przyczyniają się do uzupełniania zmarszczek, długowieczności i zdrowia. Chcemy aktywnie rozwijać kierunek kosmetyczny w Polsce, ponieważ jest on równie dynamiczny jak na Ukrainie. Wielokierunkowy salon kosmetyczny z dużą ilością opcji na jednym terenie jest tym, czego brakuje klientom w Warszawie

 

‒  opowiada Julia Nikulina, kosmetyczka i współwłaścicielka Leo Beauty Club w Warszawie.

Najwyższa jakość i spersonalizowane podejście

Salon piękności Leo Beauty Club w Warszawie kontynuuje strategię biznesową, podobną do tej na Ukrainie, wykorzystując wyłącznie luksusowe materiały i produkty, oferując klientom najlepszą obsługę na każdym etapie świadczenia usługi i gwarantując najwyższej klasy rezultaty.

Podstawową zasadą działania Leo Beauty Club zarówno na Ukrainie, jak i w Europie jest najwyższy poziom obsługi gości, a także stosowanie luksusowych materiałów, sprzętu i kosmetyków. Nie tylko świadczymy usługi kosmetyczne i pielęgnacyjne. Na każdym etapie komunikacji i kontaktu klienta z salonem otrzymujemy dodatkową obsługę i komfortowe wsparcie

 

‒ mówi Anna Romach

 

Ponadto salon dostosowuje się do szalonego rytmu życia współczesnych kobiet i oferuje zabiegi uzupełniające w ramach kilku zestawów zabiegów kosmetycznych lub zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Klient otrzymuje wyjątkową obsługę na każdym etapie konsultacji z salonem, zaczynając od wyboru gratisowych napojów, możliwości być obsługiwanym w kilku kierunkach jednocześnie a kończąc otrzymaniem najszerszego zakresu usług spośród wszystkich salonów kosmetycznych w Warszawie

 

‒ mówi Julia Nikulina

Najlepsi eksperci w dziedzinie urody i topowe praktyki

Dziś w przestrzeni piękna Leo Beauty Club w Warszawie zatrudnieni są wysoce wykwalifikowani ukraińscy specjaliści, które są cenione na całym świecie za swój profesjonalizm i indywidualne podejście. Ponadto to być może jedyny w Warszawie salon z pełnym zakresem usług, który posługuje się czterema językami ‒ ukraińskim, angielskim, rosyjskim i polskim ‒ dzięki czemu przyjmuje gości ze wszystkich części Europy.

Jana Sawczenko, Leo Beauty Club

Jana Sawczenko, wizażystka Leo Beauty Club / Rewizja UA.NEWS

Jedną z najpopularniejszych usług w dziedzinie makijażu, brwi i rzęs są korekta i farbowanie brwi. Stylizacja brwi pozostaje najpopularniejszym zabiegiem,  ponieważ to one „robią” nasz wygląd. Prawidłowo ukształtowane brwi są bowiem bardzo ważne w postrzeganiu wyglądu człowieka

‒ mówi Jana Sawczenko, wizażystka Leo Beauty Club.

 

Dziennikarka UA.NEWS przetestowała usługę designy brwi i szybko przekonała się o wysokim profesjonalizmie i indywidualnym podejściu artystów Leo Beauty Club. Kluczowym trendem jest dziś naturalność, a wizażystka Leo Beauty Club Jana Sawczenko wybrała idealny kształt brwi, kierując się naturalnymi cechami i życzeniami modelki. Specjalista dobrał również kolor farby, który pasuje do twarzy i do koloru włosów.

Przed i po korekty brwi w salonie Leo Beauty Club w Warszawie:

leo beauty club

fot. Rewizja UA.NEWS

Obecnie głównym trendem jest naturalność, tak aby wszystko nie było przesadzone. Jeśli pięć lat temu uwielbialiśmy jak najwięcej wszystkiego: więcej włosów, więcej brwi, aby by nawet za dużo, to teraz każdy kocha siebie, doceniając swoje naturalne cechy podarowane przez naturę. Nawet powiększenie warg ustąpiło. I bardzo się cieszę, że do tego doszło

 

mówi Jana Sawczenko.

 

W ciągu miesiąca pracy w Warszawie salon Leo Beauty Club zwiększył grono swoich odbiorców, uruchomił nowe strefy urody i wprowadził na polski rynek unikalne zabiegi. Dzięki ekskluzywnej obsłudze na najwyższym poziomie zapisy na usługi Leo Beauty Club są rekordowo wysokie, a zespół salonu kosmetycznego przygotowuje się do otwarcia kolejnego salonu w stolicy Polski.

Polski rynek rozwija się obecnie bardzo szybko i ma ogromne możliwości rozwoju. Nasze bogate doświadczenie biznesowe w branży piękna pozwala nam zaoferować polskiemu rynkowi wiele nowości

 

‒ podsumowuje Anna Romach.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ