Tuesday, March 5, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Ekskluzywne sejfy – bezpieczeństwo w parze z oryginalnością

Ekskluzywne sejfy – bezpieczeństwo w parze z oryginalnością

Ekskluzywne sejfy są bardzo ciekawym rozwiązaniem, szczególnie gdy mamy w domu kolekcję cennych zegarków albo biżuterii

ekskluzywne-sejfy-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Myślałeś, że sejf może być jedynie w kolorze stali i wyglądem przypominać zamykane pudełko z drzwiczkami? Otóż nie! Okazuje się, że nawet skrzynie mające zapewniać bezpieczeństwo i chronić dobytek, mogą wyglądać oryginalnie

 

Art.-sejfy i sejfy airbrush

W życiu nic nie musi być nudne, nawet sejf. Sejfy ekskluzywne – art, pokryte są małymi dziełami sztuki. Jedna z firm proponuje obrazy międzynarodowego artysty Jeana Tannousa. Istnieje również możliwość pokrycia sejfu motywem przygotowanym na życzenie klienta. Bardzo popularne są wzory florystyczne, motywy myśliwskie albo sportowe. Posiadanie sejfu z własną ozdobą jest awangardowe i nietuzinkowe. Takie sejfy spełniają nie tylko funkcję użytkową, ale również estetyczną.

Specjalne sejfy na biżuterię

Drogocenna biżuteria nie musi bezładnie leżeć w prostopadłościanie. Firmy zajmujące się produkcją sejfów proponują specjalne sejfy na biżuterię. Są one bogate w szufladki i półki, na których można ułożyć drogocenne klejnoty. W zależności od potrzeb sejf można wyposażyć w listwy na pierścionki lub przegródki krzyżowe w półkach. Taki sejf jest bezpieczny i praktyczny. Wygodnie przechowuje się w nim kolczyki, kolie, pierścionki, bransoletki i łańcuszki. Samo wnętrze sejfu może być wykonane np. z drewna lub szkła. Na życzenie klienta można je także wyłożyć aksamitem albo alcantarą. Dodatkowo wnętrze można wyposażyć w oświetlenie LED lub rotomaty do zegarków. Ekskluzywne sejfy na biżuterię wykorzystuje się w sklepach jubilerskich, ale z powodzeniem sprawdzą się również w domu.

Sejfy do przechowywania zegarków

Innym rodzajem ekskluzywnego sejfu jest sejf na zegarki. Taki model wyposażony jest w wysokiej jakości rotomaty, które utrzymują czasomierze w pełnej gotowości do działania. Oczywiście wnętrze takiego sejfu przygotowywane jest według życzenia klienta. Podobnie jak w przypadku modelu na biżuterię, można go wyłożyć drewnem i zamontować LED-y.

Ekskluzywne sejfy są bardzo ciekawym rozwiązaniem, szczególnie gdy mamy w domu kolekcję cennych zegarków albo biżuterii. Ekskluzywność tych sejfów nie przejawia się wyłącznie w nazwie. W tym wypadku to klient od początku do końca projektuje swój sejf – wybiera materiał wnętrza, kolor, wyposażenie. Warto również zwrócić uwagę na użyteczność i praktyczność takich sejfów. Specjalny schowek na zegarki czy biżuterię ułatwia ich przechowywanie i chroni przed ewentualnymi zarysowaniami lub zniszczeniem. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza, że w przypadku drogocennych przedmiotów każde uszkodzenie wpływa na obniżenie ich wartości.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ