Saturday, March 2, 2024
Home / Kultura  / Ruszyły zapisy na czerwcowe warsztaty Kampanii Pozytywny Egoizm

Ruszyły zapisy na czerwcowe warsztaty Kampanii Pozytywny Egoizm

Nic się samo nie wydarzy, dlatego warto zacząć działać! Pierwsze, warszawskie wydarzenie odbywające się w ramach Kampanii zakończyło się wielkim sukcesem – teraz czas na mieszkańców Wrocławia i Krakowa. Te warsztaty są dla każdego, kto

Przełącz się na EkoBycie

Przełącz się na EkoBycie / fot. materiał prasowy

Nic się samo nie wydarzy, dlatego warto zacząć działać! Pierwsze, warszawskie wydarzenie odbywające się w ramach Kampanii zakończyło się wielkim sukcesem – teraz czas na mieszkańców Wrocławia i Krakowa. Te warsztaty są dla każdego, kto chce poczuć się dobrze w swoim ciele, świadomie zadbać o swoje zdrowie i poprawić jakość swojego życia.

Zbuduj pewność siebie opartą o pozytywny egoizm.

Przełącz się na EkoBycie

Przełącz się na EkoBycie / fot. materiał prasowy

Autorski program dr. Tomasza Skalskiego łączy w sobie zachodnią psychologię i wschodnie tradycje mądrościowe. Zdobądź energię do działania. Odkryj, co daje Ci spełnienie i osiągnij to. Zbuduj głęboką pewność siebie opartą o pozytywny egoizm. Zadbaj o partnerskie relacje.

Wrocław

Kiedy: 8 czerwca godzina 10.00-17.00 (rejestracja 9.30)

Gdzie: Impart, ul. Mazowiecka 17

Zapisz się teraz: KLIKNIJ

Zapłać: KLIKNIJ

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Inwestycja: 37 zł Zysk: bezcenny

Kampania społeczna ma charakter non – profit. Opłata 37 zł przeznaczona jest na działania organizacyjne, tj. zapewnienie serwisu kawowego i przekąsek podczas wydarzenia.

Kraków

Kiedy: 22 czerwca godzina 10.00-17.00 (rejestracja 9.30)

Gdzie: Lizard King, ul. św. Tomasza 11a

Zapisz się teraz: KLIKNIJ

Zapłać: KLIKNIJ

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Inwestycja: 37 zł Zysk: bezcenny

Kampania społeczna ma charakter non – profit. Opłata 37 zł przeznaczona jest na działania organizacyjne, tj. zapewnienie serwisu kawowego i przekąsek podczas wydarzenia.

Cel wydarzenia

Przełącz się na EkoBycie

Przełącz się na EkoBycie / fot. materiał prasowy

Poprzez warsztaty i działania edukacyjne  w przewrotny sposób chcemy nakłonić Polaków do zwiększenia poziomu zadowolenia z życia i aktywnej postawy wobec osiągania szczęścia. W trakcie wydarzenia będziemy zachęcać do przełączenia się na „EkoBycie” – nowy styl życia, zapewniający szczęście i spełnienie poprzez dbanie o swój „wewnętrzny ekosystem” (życiową energię, symbiotyczne relacje, ekologiczne cele) już od wczesnego dzieciństwa

Pozytywny Egoizm sposób na udane życie?

Kampania oraz wydarzenie ukażą ekologiczność w nowym, głębszym rozumieniu, która polega nie tylko na dbaniu o trawniki, sortowaniu śmieci czy oszczędzaniu wody i energii, ale przede wszystkim na przeniesieniu uwagi z zewnątrz (kariera, pieniądze, opinie ludzi, otoczenie fizyczne) na siebie i własną relację z otoczeniem! Dr Tomasz Skalski (koordynator merytoryczny Kampanii, socjolog Uniwersytetu Śląskiego, filozof, coach) tę postawę nazywa Pozytywnym Egoizmem.

Pozytywny Egoizm polega na poznawaniu samego siebie i budowaniu poczucia życiowego „ugruntowania” od środka, zamiast od zewnątrz. Porządkowanie i poprawianie świata nie może się udać, jeśli w naszym życiu panuje bałagan. Budowa mniej toksycznego świata musi zacząć się od usunięcia toksyn z wnętrza. I to zarówno dosłownie, jak i metaforycznie: toksyczne myśli, emocje i relacje wyrządzają, bowiem zło równie skutecznie, co chemikalia – mówi Tomasz Skalski

Rozwój i rozrywka mogą iść w parze! Program wydarzenia

Program warsztatów

Program warsztatów / fot. materiał prasowy

Od 10.00 do 17.00 uczestnicy wezmą udział w interaktywnych warsztatach  promujących świadomy i zdrowy styl życia, które poprowadzi dr Tomasz Skalski – coach, trener, filozof. Na spotkaniu m.in. poznasz techniki zarządzania wewnętrzną energią i budowania automotywacji; nauczysz się oczyszczać swoje ciało i umysł z toksyn; zdobędziesz energię do działania; odkryjesz, co daje Ci spełnienie; nauczysz się budować głęboką pewność siebie opartą o pozytywny egoizm; otrzymasz narzędzia budowania partnerskich relacji.

Uczestnicy wezmą również udział w warsztatach mała wielka pielęgnacja według tołpa.®, czyli jak wydawać mniej na kosmetyki, które poprowadzi Lidia Łodzińska-Szafrańska, kosmetolog marki tołpa.®. Każdy będzie mógł również skorzystać z indywidualnych porad dermokonsultantek i dietetyków, a także otrzyma prezenty od partnerów strategicznych Kampanii – zestaw kosmetyków o wartości 50 zł od marki tołpa.® oraz soki od marki Gomar Pinczów.

pod naszym patronatem 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ