Saturday, June 22, 2024
Home / Kultura  / Egipt: tego nie przeczytasz w przewodniku!

Egipt: tego nie przeczytasz w przewodniku!

Jeżeli jesteś znudzony opalaniem się i zniesmaczony zachowaniem turystek z Europy Wschodniej w krajach arabskich - jedź do Egiptu! Poważnie!

beduini egipt

Ucięta plastikowa butelka w wiosce Beduinów zamienia się w romantyczny lampion, fot. D. Paciorek

Jeżeli jesteś znudzony opalaniem się i zniesmaczony zachowaniem turystek z Europy Wschodniej w krajach arabskich – jedź do Egiptu! Poważnie!

beduini egipt

Ucięta plastikowa butelka w wiosce Beduinów zamienia się w romantyczny lampion, fot. D. Paciorek

EGIPSKIE CIEMNOŚCI

Piramidy, słońce i piasek. Do tego rzecz jasna kilkugwiazdkowy hotel nad samą plażą i drinki w basenie. Jeżeli jesteś znudzony opalaniem się i zniesmaczony zachowaniem turystek z Europy Wschodniej (przeczytaj reportaż SEX POD PIRAMIDAMI) polecamy Synaj. I nie mówimy tu o wycieczce krajoznawczej z hotelowego biura podróży, ale o dzikiej przygodzie w górach – najlepiej nocą. Postaraj się o przewodnika w beduińskiej wiosce. Jeżeli będziesz mieć dość szczęścia, zobaczysz jak prawdziwi ludzie pustyni bawią się po zmroku, a wschód słońca obejrzysz ze szczytu góry!

wc synaj

Na szczycie góry Synaj oprócz meczetu i cerkwi znajduje się toaleta. Jej właściciel wspina się codziennie do pracy na wysokość 2285 m n.p.m., fot. D. Paciorek

Czy wiesz, że… na szczycie góry Synaj oprócz meczetu i cerkwi znajduje się toaleta? Co ciekawe, budka klozetowa znajduje się w prywatnych rękach. Właściciel wc wspina się codziennie do pracy na wysokość 2285 m n.p.m.

TEGO NIE PRZECZYTASZ W PRZEWODNIKU!
ZOBACZ WSZYSTKIE CIEKAWOSTKI: Egipt, Izrael, Francja

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ