Saturday, June 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Edyta Bartosiewicz wystąpi w Krakowie

Edyta Bartosiewicz wystąpi w Krakowie

Dwa koncerty Edyty Bartosiewicz tej jesieni. Artystka zagrała już we Wrocławiu, za dwa tygodnie koncert w Krakowie. Czyżby był to wielki powrót?

edyta bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz, fot. materiały prasowe

Kto: Edyta Bartosiewicz
Gdzie: Kraków, Auditorium Maximum
Kiedy: 14 października

edyta bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz, fot. materiały prasowe

„Witaj w moim świecie” to tytuł jej najnowszego utworu. Po długim milczeniu Edyta Bartosiewicz znów zaprasza nas do swojego muzycznego świata. Media co jakiś czas donoszą o jej wielkim powrocie, ale nadal nie pojawiły się żadne konkretne informacje na temat nowej płyty. Jedna z czołowych polskich wokalistek lat 90. zdecydowała się zagrać dwa regularne koncerty – we Wrocławiu i w Krakowie. Fani artystki liczą, że jest to przygotowanie do wielkiego coming backu, który przyniesie kolejne, pełne emocji i prawdy piosenki na miarę „Snu”, „Tatuażu”, „Ostatniego” i wielu, wielu innych. Wokalistka zapowiedziała, że na koncercie usłyszymy jej największe przeboje oraz nowe piosenki, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego.

CZY WIESZ, ŻE… W 2010 roku, podczas Orange Warsaw Festiwal, Edyta Bartosiewicz dała solowy koncert po raz pierwszy od 10 lat? Na gorący apel publiczności artystka bisowała aż cztery razy.

Justyna Grochal

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / Edyta-Bartosiewicz-koncert-w-krakowie
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ