Tuesday, June 18, 2024
Home / Inne  / ectoAlerg – idealny na alergie

ectoAlerg – idealny na alergie

ectoAlerg skuteczne rozwiązanie dla alergików. Produkty ectoAlerg służą do zapobiegania i leczenia objawów alergicznego zapalenia spojówek, nieżytu nosa i skóry z AZS.

ectoAlerg spray do nosa

ectoAlerg Spray do nosa skuteczna ochrona dla alergików

EctoAlerg to wyroby medyczne przeznaczone do zapobiegania oraz leczenia objawów m.in. alergicznego zapalenia spojówek, nieżytu nosa, czy atopowego zapalenia skóry. Produkty z linii ectoAlerg zawierają roztwór hipertoniczny działającej ochronnie Ektoiny oraz naturalną sól alpejską.

Ektoina jest naturalną cząsteczką o działaniu ochronnym i nawilżającym, którą otrzymuje się z ekstremofilów – mikroorganizmów żyjących w skrajnie niesprzyjających środowiskach.  Są to mikroorganizmy żyjące np. gejzerach, słonych jeziorach, pustyniach, a Ektoinę wytwarzają w celu ochrony przed oddziaływaniem szkodliwych czynników, takich jak wysoka temperatura, suchość lub promieniowanie UV.

Firma Langsteiner proponuje trzy produkty z linii ectoAlerg: Spray do nosa, Krople do oczu oraz Krem.

EctoAlerg Spray do nosa

ectoAlerg spray do nosa

ectoAlerg skuteczna ochrona dla alergików

ectoAlerg spray do nosa może być stosowany w profilaktyce i leczeniu alergicznego nieżytu nosa np. alergii na pyłki. EctoAlerg spray do nosa zawiera hipertoniczny roztwór 2% Ektoiny i soli alpejskiej. W wyniku stosowania Ektoiny, składnika posiadającego szczególne właściwości ochronne dla komórek, właściwości nawilżające oraz zdolność tworzenia ochronnego kompleksu wodnego – ectoAlerg spray do nosa chroni przed szkodliwym wpływem alergenów, odwodnienia błony śluzowej nosa oraz ułatwia regenerację wrażliwej błony śluzowej nosa. Zawartość soli i wartość pH kropli zostały tak dopasowane, że ectoAlerg spray do nosa jest bardzo dobrze tolerowany. Produkt nie zawiera środków konserwujących. Specjalny system aplikacji chroni przed potencjalnym wnikaniem drobnoustrojów do sprayu do nosa.

ectoAlerg Krople do oczu

EctoAlerg Krople do oczu

EctoAlerg krople do oczu skuteczna ochrona dla alergików

ectoAlerg krople do oczu może być stosowany w profilaktyce i leczeniu objawów alergicznego zapalenia spojówek (np. alergii na pyłki lub roztocza kurzu domowego). Preparat ectoAlerg krople do oczu zmniejsza nasilenie objawów w sezonie alergicznym, szczególnie poprzez zmniejszenie świądu i łzawienia oczu. Produkt zawiera izotoniczny roztwór 2% Ektoiny. Dzięki zawartości Ektoiny preparat chroni przed szkodliwym działaniem alergenów oraz ułatwia regenerację wrażliwej spojówki. Zawartość soli i wartość pH kropli zostały tak dopasowane, że ectoAlerg krople do oczu jest bardzo dobrze tolerowany.Produkt nie zawiera środków konserwujących.

ectoAlerg Krem

ectoSkin P7 Krem

ectoSkin P7 Krem przynosi ulgę suchej, podrażnionej i uszkodzonej skórze.

ectoAlerg Krem jest białawym kremem bez zawartości steroidów, zawiera naturalną cząsteczkę o działaniu ochronnym – Ektoinę. Wskazany jest w leczeniu i łagodzeniu objawów świądu oraz zaczerwienienia , występujących w różnego rodzaju zapalnych dermatozach. Na przykład w atopowym zapaleniu skóry, kontaktowym zapaleniu skóry lub popromiennym zapaleniu skóry. ectoAlerg krem przynosi ulgę suchej, podrażnionej i uszkodzonej skórze poprzez nawilżenie, zmniejszanie nasilenia reakcji zapalnych oraz wspomaganie procesu regeneracji. Może być stosowany w leczeniu lub leczeniu skojarzonym, a także jako środek zapobiegawczy w stanach podostrych, ze względu na właściwości stabilizujące barierę skórną oraz właściwości ochronne. Produkt nie zawiera barwników i substancji zapachowych, ani środków konserwujących i emulgujących.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można na : www.langsteiner.eu oraz www.ectoalerg.pl

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Agata 12 listopada, 2012

    Mam uczulenie na kota, i te krople bardzo mi pomagają. Praktycznie niwelują wszystkie objawy. Oczy nie swędzą! Polecam!

  • Mariusz 12 listopada, 2012

    Miałem okazje przetestować. Mam alergie od zawsze. EctoAlerg sprawdziły się w 100 %. Polecam serdecznie krople do oczu i spray do nosa. Sprawdziłem te pozycje i są godne zainteresowania.Kupiłem w Aptece. POLECAM wszystkim.!!!!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / ectoAlerg spray do nosa
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ