Monday, May 20, 2024
Home / Inne  / Wiosna w natarciu – Przejdź z nami na Eco!

Wiosna w natarciu – Przejdź z nami na Eco!

Wiosna, wiosna … wiosna ach to… gdzieś Ty? Drepcząc w miejscu u schyłku zimy, pełni jesteśmy nadziei. Wyczekujemy tego nowego, ożywczego i inspirującego momentu – gdy w końcu zagości u nas na dobre ONA –

Eco delikatesy

Wiosna, wiosna … wiosna ach to… gdzieś Ty? Drepcząc w miejscu u schyłku zimy, pełni jesteśmy nadziei. Wyczekujemy tego nowego, ożywczego i inspirującego momentu – gdy w końcu zagości u nas na dobre ONA – Pani Wiosna.

Często odwlekamy plany licząc, że wiosenna energia da nam motywację do działania. Marzymy by ubrać okulary przeciwsłoneczne i by nie było rzeczy niemożliwych. Chcemy być radośni, zdeterminowani i zorganizowani. Pozytywne myślenie napędza nas do działania i sprawia, że chce nam się jeszcze bardziej. Wiosenna ekscytacja pozwala nam zapomnieć o ciągle dających się we znaki przymrozkach i opadach śniegu.

Zanim jednak będzie nam tak wiosennie, daje o sobie znać i ciemna strona – mocy? Księżyca? Pomijając kwestie przesilenia wiosennego, które wraz z chandrą i stanami grypowymi dopada większość z nas.

Wraz z pierwszymi topniejącymi śniegami budzą się u nas:

• obawy – co ja na siebie włożę ?

• wyrzuty sumienia – miałem/łam iść na siłownie! W styczniu!

• przebłyski troski o siebie – przydałaby się dieta i trochę ruchu!

• pragnienia – pysznych nowalijek! słońca! miłości!

A z takimi myślami już nie tak łatwo dojść do ładu. Czego jednak nie da się siłą, trzeba wziąć sposobem. Jak wiadomo, nic lepiej nie działa na kiepskie samopoczucie – jak zakupy. A, zwłaszcza gdy pojawia się dodatkowa motywacja w postaci otwarcia nowych Eco Delikatesów i Nocy Wyprzedaży w Galerii Handlowej Solvay Park.

Najbliższa sobota – 16 marca staję więc najlepszym momentem na gruntowne przygotowania do wiosny.

Eco delikatesy – pysznie, zdrowo, korzystnie

Eco delikatesyW Eco Delikatesach Solvay Park bardzo duży nacisk kładziony jest na ekologię – zwłaszcza pod względem oferowanego asortymentu. Przygotowany został bogaty segment żywności ekologicznej i funkcjonalnej, pozycji dedykowanych m.in. diabetykom, alergikom oraz wegetarianom. W strefie Eko znaleźć można również produkty linii BIO oraz pozycje wybrane z myślą o karmieniu niemowląt i małych dzieci.

Ukłonem w stronę Klientów jest pozyskanie (i założone stałe poszerzanie) oferty lokalnych producentów żywności (np. Krokus, Bacówka, Wyroby Klasztorne, Spichlerz, Dolina Karpia, Premium Rosa). Wszystko po to, by gwarantować dostępność zawsze świeżych warzyw, owoców, sałatek, surówek, pieczywa (m.in.. Piekarnia Mojego Taty, Piekarnia Ignacy Polański z Zubrzycy), mięsa, wędlin (Wędliny Tradycyjne Kazmaz – Liszki, Wytwórnia Wędlin Swoszowice, Specjały Lisieckie), wyrobów cukierniczych (Cukiernia Kora) i wiele wiele innych.

W Eco Delikatesach Solvay Park każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie pozycji popularnych i lubianych, do których wszyscy zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Doceniając smakoszy i amatorów gotowania rozwinięta została oferta pozycji delikatesowych i kuchni świata – począwszy od włoskich makaronów, szerokiej gamy oliwek, pesto, oliw – zarówno smakowych jak i czystych, olejów tłoczonych na zimo m.in. z pestek dyni, ryżu, lnu; dochodzi szeroki wybór octów balsamicznych, przypraw i produktów orientalnych, także tych służących do przygotowania sushi.

Możemy pochwalić się również dostępnością m.in. wysokogatunkowych herbat Richmont, orientalnych dodatków do herbat, wyszukanych konfitur np. z fig, migdałów z pomarańczami etc. Dla amatorów kawy przygotowana została prawdziwa perełka. W ofercie znalazły się ręcznie zbierane kawy z najlepszych plantacji na świecie, a wypalane tradycyjną metodą przez Krakowską Palarnię Kawy KELLERAN.

W gronie marek dostępnych w Eco Delikatesach Solvy Park na uwagę zasługują także produkty sygnowane logo Uzdrowiska Rabka (od klasycznych solanek, o właściwościach pielęgnacyjnych, oczyszczających, przeciwzapalnych i antybakteryjnych; po ekskluzywne linie kosmetyków SPA.

By przekonać Państwa do jakości oferowanych przez naszych dostawców produktów, serdecznie zapraszamy przez cały weekend na pyszne i zdrowe degustacje.

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z naszych promocji.

Zapraszamy już od soboty – 16 marca – Przejdź z nami na Eco!

Godziny otwarcia Eco Delikatesów Solvay Park: Pn. – Sb.: 8.00 – 22.00 Nd.: 10.00 – 20.00

By udanie zakończyć dzień serdecznie zapraszamy na nocne zakupowe szaleństwo. Wszystko po to by wiosna nie była nam straszna!

Nocne Złotobranie w Solvay Park – 16 marca od 19.00-22.00.

Szczegółów dotyczących wyprzedażowej oferty prosimy szukać na specjalnie przygotowanych plakatach informacyjnych. W dniu akcji pojawią się na witrynach naszych najemców.

Zapraszają Galeria Handlowa Solvay Park oraz Eco Delikatesy Solvay Park.

Galeria Handlowa Solvay Park, ul. Zakopiańska 105, 30-418 Kraków; Tel: +48 12 257 39 10; www.solvaypark.pl

Eco Delikatesy Solvay Park, Tel./Fax. 12 269 45 03; delikatesy@eco-delikatesy.pl, www.eco-delikatesy.pl

Godziny otwarcia Eco Delikatesów:

Poniedziałek – Sobota: 8.00 – 22.00

Niedziela: 10.00 – 20.00

***

Solvay Park to otwarte w listopadzie 2007 roku, nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Czterokondygnacyjny kompleks został wykonany i wykończony wysokiej jakości materiałami. Wnętrze wyróżnia przestrzenne atrium, panoramiczne windy oraz kamienna kaskada z oczkiem wodnym. Wśród najemców Galerii obecni są m.in. marki: Media Markt, Platinium Fitness, Eco Delikatesy, CCC, Reserved, Molton, Monnari, Top Secret, Triumph, Esotiq, Lavard.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • can you go over 21 in cornhole 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you will find 50554 additional Information to that Topic: miastokobiet.pl/ecodelikatesy/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ