Friday, April 19, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Włóczkowe i wełniane inspiracje

Włóczkowe i wełniane inspiracje

Jeśli rękodzieło to Twoja pasja, koniecznie zajrzyj do sklepu E-supelek.pl.

Sklep e-supelek.com.pl powstał w 2012 roku z myślą o tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez robótek ręcznych. To sklep dla tych, którzy każdą wolną chwilę poświęcają na robienie na drutach, szydełkowanie, haftowanie czy filcowanie (na mokro i na sucho). Jeśli więc rękodzieło to Twoja pasja, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu.

Włóczkowe i wełniane inspiracje

Zdjęcie 1 z 5

fot. E-supelek.pl

 

 

W naszej ofercie znajdują się włóczki do robótek ręcznych z różnych stron świata (np. włóczki z Litwy, Islandii, Włoch). Cenimy sobie produkty naturalne, więc produkowane są one głównie z takich materiałów jak: wełna (litewska, islandzka, merynos, moher itp.), len, wiskoza, jedwab, bawełna. Oferujemy włóczki różnych firm. Mamy produkty popularnych marek takich jak: Lana Gatto, RicoDesign, Coats, Schoeller+Stahl oraz mniej znanych, za to bardzo ciekawych i wartych wypróbowania: Filitaly-Lab (włóczki z Włoch), Litwool (włóczka wełniana z Litwy), Istex (wełna islandzka: Lettlopi, Alafosslopi).

Znajdą tu też coś dla siebie ci, dla których szydełko nie ma żadnych tajemnic. Posiadamy kordonki do robótek szydełkowych (bawełniane) oraz przędzę z lnu litewskiego. W naszym sklepie mamy także duży wybór artykułów związanych z coraz bardziej popularnym w Polsce filcowaniem (na sucho i na mokro). Na e-Supelku można przebierać w wielu kolorach wełny czesankowej (wełna czesankowa merynos, wełna z owiec islandzkich Alafoslopi, wełna z owiec z dodatkiem sierści psa).

[Not a valid template]

Te osoby, które filcują już trochę dłużej i chętnie eksperymentują nie tylko z wełną, ale także z innymi włóknami, również nie poczują się zawiedzione odwiedzając nasz sklep. W sprzedaży mamy włókna jedwabiu (tussah, mulberry) i włókna roślinne jako dodatek do filcowania (włókna bambusa, włókna bawełny, konopi, lnu, ramię, czyli włókno z roślin pokrzywowych), loki wełniane, a nawet kokony jedwabnika. Styropianowe formy do filcowania butów (w różnych rozmiarach), igły do filcowania na sucho, a do filcowania na mokro: maty bąbelkowe i wiórki mydła oliwkowego, które pomagają w filcowaniu, a jednocześnie pielęgnują dłonie!

Robótki ręczne to nasza pasja, więc wciąż szperamy w internecie (i nie tylko) w poszukiwaniu nowych materiałów do rękodzieła. Ciągle się rozwijamy. Cały czas szukamy nowych, często małych producentów i dostawców, którzy oferują oryginalne i inspirujące produkty. Staramy się dostosowywać do potrzeb klientów, którzy poszukują konkretnego produktu. My chętnie włączamy się w te poszukiwania i często kończą się one sukcesem. Zapraszamy na e-supelek.com.pl!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ