Tuesday, April 23, 2024
Home / Moda  / Design  / Dźwięk oprawiony w luksus – Harman Kardon Esquire

Dźwięk oprawiony w luksus – Harman Kardon Esquire

Kto dał się już uwieść urodzie i możliwościom harmanowskich słuchawek Soho, od razu rozpozna niemal identyczną stylistykę, łączącą w jedno prawdziwą skórę i aluminium – jakby oba urządzenia pochodziły z jednego kompletu. Wrażenie to potęguje

Harman Kardon Esquire

Harman Kardon Esquire / fot. materiał prasowy

Kto dał się już uwieść urodzie i możliwościom harmanowskich słuchawek Soho, od razu rozpozna niemal identyczną stylistykę, łączącą w jedno prawdziwą skórę i aluminium – jakby oba urządzenia pochodziły z jednego kompletu. Wrażenie to potęguje jakość dźwięku, niezrównana także i w tym wypadku. Czym zatem jest wytworny Esquire?

Harman Kardon Esquire

Harman Kardon Esquire / fot. materiał prasowy

To dwa w jednym, czyli bezprzewodowa, przenośna kolumienka głośnikowa oraz wygodny system konferencyjny. Ma format pokrowca na płyty CD, a więc bez trudu mieści się nawet w damskiej torebce, czym dystansuje podobnego przeznaczenia sprzęt innych marek. Przyjemny w dotyku i pachnący luksusem nie mniej, niż krokodylowe etui na kubańskie cygara, komponuje się zarówno ze stylowym ekwipunkiem dobrze sytuowanego podróżnika jak i z mahoniowym biurkiem prezesa korporacji. I jednemu i drugiemu doskonale sprawdzi się łączność Esquire’a ze smartfonem i tabletem przez Bluetooth z NFC, gdy używać go jako urządzenia głośnomówiącego. W podróży trudno też nie docenić solidności wykonania i trwałości, w biurze natomiast – systemu konferencyjnego uzbrojonego w dwa mikrofony i technologię redukcji szumów. Dzięki niej głos szefa, płynący ze smartfona via Bluetooth, ma taką klarowność, że telekonferencje z nim można by nawet… polubić.

Mimo to Esquire czuje się chyba najlepiej, odtwarzając muzykę. A robi to doskonale. Słysząc, jak dwa przetworniki o mocy 10W i wbudowany port basu radzą sobie z dynamicznymi, pełnymi niuansów, kawałkami, człowiek zastanawia się, jak to możliwe, że tak mała i lekka rzecz potrafi zbudować czysty, szczegółowy i pełny dźwięk od góry do samego dołu pasma. W dodatku może to robić do 10 godzin non stop na własnym zasilaniu!

Harman Kardon Esquire

Harman Kardon Esquire / fot. materiał prasowy

Harman Kardon ESQUIRE, cena 999 zł

Podstawowe parametry:

Przetworniki: 2 x 45 mm

Moc wzmacniacza: 2 x 10 W

Pasmo: 80 Hz – 22 kHz

stosunek sygnał/szum: 80 dB

Bateria: Li-ion 7.4V/4000 mA

Wejścia: Aux-in, Bluetooth

Wymiary: 147x147x 46.5 mm

***

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: jblinfo@rb.com.pl, www.jbl.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ