Tuesday, April 23, 2024
Home / #ZOSTAŃWDOMU  / Dzikie koty, minimalizm i proste formy – biżuteria Irbis

Dzikie koty, minimalizm i proste formy – biżuteria Irbis

Nie tylko brylanty – złoto i srebro też są naszymi przyjaciółmi

bizuteria-irbis miasto kobiet portal dla kobiet

fot. materiały prasowe

Jeśli prosta, lecz niebanalna biżuteria to Twoje must have, a do tego wiesz, jak ważna jest świadomość, informacja i pomoc – Irbis jest idealny dla Ciebie. To miejsce pełne blasku i najmodniejszego wzornictwa. Dla tych, którzy szukają dla siebie nowej biżuterii, a przy tym dbają o środowisko

#pomagamzirbis

Dlaczego biżuteria Irbis? Odpowiedzią na to pytanie jest projekt, który razem z fundacją Save Wild Cats Foundation wprowadziliśmy w życie i dumnie dzielimy się szczegółami. Sklep internetowy z biżuterią Irbis stworzył autorską kolekcję #pomagamzirbis z motywem głównym – irbisową kocią łapą. Znajdziecie tam casualowe dodatki w naturalnej gamie kolorystycznej. Pomimo dopracowania szczegółów, jakimi są ręcznie zaplatane bransoletki sznurkowe i zaprojektowana na okoliczność projektu łapka, najważniejszy jest cel: 20 zł z każdego zakupionego produktu przeznaczamy na działania fundacji, chroniącej dzikie koty.

Projekt możecie wesprzeć tutaj: https://irbis.style/pl/menu/-pomagamzirbis-188.html

Biżuteria Irbis a świadomość

Troska o detale i selekcję biżuterii to nie wszystko. Chcemy razem z Wami podejmować działania w kierunku budowania świadomej i odpowiedzialnej marki. System pakowania, jaki wypracowaliśmy, w 90% wykorzystuje materiały ekologiczne. Kraftowe pudełka, w których wysyłamy biżuterię, posiadają certyfikat FSC®, który zapewnia Was, że materiały do ich wykonania pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Ulubione przez nasze klientki ekologiczne woreczki bawełniane są wyprodukowane w Polsce. Świetne sprawdzą się do przechowywania drobnych rzeczy.

Decyzje a trendy

Podczas selekcji biżuterii i doboru nowych modeli kierujemy się wiedzą i inspiracją zaczerpniętą z biżuteryjnych eventów z różnych stron świata. Baczna obserwacja trendów i twórcza burza mózgów sprawiają nam wielką satysfakcję, bo wiemy, że na samym końcu jest produkt. Oprócz selekcji pod kątem jakości wykonania, jest on też  poddawany krytycznej ocenie walorów artystycznych.

Biżuteria Irbis – prosta forma

W sklepie internetowym z biżuterią Irbis znajdziecie srebrną biżuterię próby 925 oraz złotą prób 585 i 333. Naszym zdecydowanym ulubieńcem są kolczyki koła. Znajdziecie je w wielu rozmiarach, wykończone w różny sposób.

Dużą część oferty naszego sklepu stanowi biżuteria minimalistyczna, o prostych formach i geometrycznych kształtach. Modele oparte na kole w różnych odsłonach i kombinacjach, blaszki, powierzchnie dzielone i wypełniane ozdobnymi masami to totalny must have!

Wygoda zakupów

W sklepie przygotowaliśmy dla Was nową kategorię – komplety biżuterii. Możecie tam śmiało buszować i znaleźć gotowy zbiór zestawów, ze spójnymi motywami. Chcemy zaoszczędzić Wam czasu na poszukiwania pasujących elementów. W końcu wiele z nich prezentuje się najlepiej właśnie w komplecie.

Podczas przeglądania naszej oferty skorzystajcie z menu, które opracowaliśmy. Znajdują się tam kategorie i podkategorie produktów. Dzięki temu szybko znajdziecie minimalistyczne bransoletki albo łatwo traficie na swój ulubiony model kolczyków przeciąganych. Nic prostszego!

Poznajcie naszą wyselekcjonowaną ofertę i znajdźcie miejsce na nową biżuterię!

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ