Sunday, May 19, 2024
Home / Kultura  / Zalśnij z Dietlem

Zalśnij z Dietlem

Małopolska Szkoła Wyższa im. Józefa Dietla w Krakowie zaprasza wszystkie maturzystki oraz osoby zainteresowane studiowaniem z Dietlem na Dzień Otwarty Uczelni.

Weź udział w metamorfozie z Małopolską Szkołą Wyższą im. Józefa Dietla w Krakowie i olśnij wszystkich pięknym wyglądem!

Weź udział w metamorfozie z Małopolską Szkołą Wyższą im. Józefa Dietla w Krakowie i olśnij wszystkich pięknym wyglądem! / fot. materiał prasowy

Wybierasz się w piątek na imprezę? Chcesz olśnić wszystkich i wyglądać jak gwiazda? Przejdź z nami metamorfozę! Małopolska Szkoła Wyższa im. Józefa Dietla w Krakowie zaprasza wszystkie maturzystki oraz osoby zainteresowane studiowaniem z Dietlem na Dzień Otwarty Uczelni.

Wraz z firmą Glazel Visage pokażemy Ci jak zrobić gwiazdorski make-up w stylu twojej ulubionej celebrytki. Zapoznasz się z obowiązującymi trendami stylizacji fryzur oraz paznokci. Nieważne czy jesteś „gruszką” czy „jabłkiem”. Nasza stylistka pokaże Ci sztuczki modowe, dzięki którym nabierzesz pewności siebie i poczujesz się wspaniale! Specjaliści I Love Coffee pokażą jak za pomocą Latte Art zaskoczyć przyjaciół. Wraz z nimi zapraszamy na pyszną kawę i słodkości. W szampańskim nastroju i z wejściówkami do najlepszych klubów w Krakowie będziesz mogła wyruszyć na wieczorny podbój miasta!

Weź udział w metamorfozie z  Małopolską Szkołą Wyższą im. Józefa Dietla w Krakowie i olśnij wszystkich pięknym wyglądem!

Weź udział w metamorfozie z Małopolską Szkołą Wyższą im. Józefa Dietla w Krakowie i olśnij wszystkich pięknym wyglądem! / fot. materiał prasowy

Co: Dzień otwarty w Małopolskiej Szkole Wyższej im. Józefa Dietla w Krakowie

Kiedy: 11 lipca.2014 od 12.00 – 20.00 (decyduje kolejność zgłoszeń)

Gdzie: W sercu Krakowa! Rynek Główny 34

Dodatkowe atrakcje w programie: 17.00 Warsztaty makijażowe, 18.00 Warsztaty Dress Code

Wraz z partnerami Uczelni, firmą Glazel Visage, Dermiss Akademia Urody, Klubem Shine i ILove Coffe przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Zapraszamy na fanpage Uczelni gdzie będzie można wygrać imienne zaproszenia do udziału w Metamorfozie! Dla tegorocznych maturzystów którzy zdecydują się studiować z nami przygotowaliśmy specjalna ofertę – szczegóły na miejscu – Rynek Główny 34 (I piętro). Zapraszamy!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ