Monday, April 15, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Dzień ojca, to już dziś! Kto został tatą w 2020 roku?

Dzień ojca, to już dziś! Kto został tatą w 2020 roku?

Dowiedz się, kto w tym roku został tatą!

Dzień ojca

Kto w tym roku został ojcem? / Wikipedia

W Polsce dzień ojca obchodzimy 23 czerwca. Co roku, około 350 000 mężczyzn w Polsce zostaje tatami. Kto w tym roku dołączył do grona rodziców po raz pierwszy? A kto po raz kolejny? Oto (nie tylko) polscy ojcowie, o których w tym roku było najgłośniej!

 

1. Robert Lewandowski

Laura to już druga córka Roberta i Anny Lewandowskich. Powitaliśmy ją na świecie 6 maja 2020 roku. Piłkarz zapowiedział przyjście na świat córki podczas meczu z Olympiakos w Lidze Mistrzów. Po wykonaniu bramki włożył piłkę pod koszulkę i kciuk do ust, co u piłkarzy oznacza, że spodziewają się dziecka. Laura jest już drugą córką Lewandowskich – ich pierwsza córka, Klara, 4 maja obchodziła swoje trzecie urodziny.

2. Elon Musk

Założyciel SpaceX i współzałożyciel Tesla Motors zaskoczył wszystkich imieniem dla swojego siódmego już dziecka. Razem z partnerką, piosenkarką Grimes, postanowili nadać dziecku imię X Æ A-12. Prawo zezwoliło jednak tylko na użycie liter dostępnych w alfabecie, stąd zmiana – ostatecznie syn nazywa się X Æ A-Xii Musk. Co oznacza to tajemnicze imię? Piosenkarka wyjaśniła to na swoim twitterze. X to matematyczna niewiadoma. Æ wymawiane jako „AI” to z elfickiego sztuczna inteligencja i/albo miłość, a A-12 to prekursor ich ulubionego samolotu, SR-17.

3. Rafał Maserak

Narodziny pierwszego dziecka tancerza zbiegły się z przygotowaniami do Tańca z gwiazdami. Pierwszego potomstwa doczekał się z długoletnią partnerką, prawniczką Małgorzatą Lis. Synek przyszedł na świat 4 marca i otrzymał imię Leon. Gwiazda przyznaje, że synek stał się całym jego światem, a dzięki pandemii mógł w pełni poświęcić się opiece nad Leonem.

4. Usain Bolt

Pierwszy raz w życiu dzień ojca obchodzi dziś legendarny jamajski lekkoatleta, Usain Bolt. Jego partnerka, Kasi Benett urodziła córeczkę. Ośmiokrotny mistrz olimpijski otrzymał oficjalne gratulacje na twitterze nawet od premiera Jamajki. Choć dziewczynka przyszła na świat 17 maja, jej imię nie jest jeszcze znane.

5. Jan Dąbrowski

Ciąża ogłoszona jeszcze w 2019 roku przez 21-letnią piosenkarkę Sylwię Przybysz i 23-letniego youtubera znanego jako JDabrowsky była dużym zaskoczeniem ze względu na wiek artystów. Wszystko jednak wskazuje na to, że para od początku bardzo cieszy się z przyjścia na świat córeczki Poli. Dziewczynka urodziła się 14 stycznia.

 

6. Radosław Majdan

Henryk Majdan, czyli syn byłego piłkarza i Małgorzaty Rozenek przyszedł na świat 10 czerwca. Choć dla Perfekcyjnej Pani Domu jest to trzecie dziecko, Radosław został ojcem po raz pierwszy. Dumny ojciec przyznaje, że już zaczyna snuć plany treningowe co do synka.

 

Wszystkim ojcom, tatusiom i papom, tym świeżo upieczonym i doświadczonym, redakcja Miasta Kobiet przesyła najlepsze życzenia.

Sylwia Wołoch

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ