Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / Dzień Kobiet w 72D

Dzień Kobiet w 72D

Centrum Treningowe 72D wraz z Akademią Babicz zaplanowało dla Pań niezwykły wieczór.

na stronę pod patronatemCentrum Treningowe 72D wraz z Akademią Babicz zaplanowało dla Pań niezwykły wieczór. 5 marca w strefie treningowej odbędą się darmowe treningi z pakietu Burn 72D oraz trening Friends z gościem specjalnym – Adą Palką. W czasie trwania imprezy będzie można zapisać się na trening personalny z trenerami 72D. W strefie beauty natomiast odbędą się warsztaty „Stwórz siebie na nowo”, w czasie których odbywać się będą konsultacje i warsztaty z profesjonalnymi stylistami fryzur, ubioru, makijażystami i kosmetologami.

72D

Podczas spotkania odbędą się darmowe treningi z pakietu Burn 72D oraz trening Friends z gościem specjalnym – Adą Palką. / fot. Dominika Cuda

Szczegółowy plan wydarzenia Dnia Kobiet 5 marca, prezentujemy poniżej?:

Strefa Fit 72D

17:00 – 18:00 – Friends – trening z Adą Palką
18:00 – 19:00 – Burn 72D – Indoor + P90X
19:00 – 20:00 – Friends – trening z Adą Palką
20:00 – 21:00 – Burn 72D Rep Reebok + TRX

Strefa Personal Training 72D

17:00 – 21:00 – Możliwość skorzystania z treningu personalnego z trenerami 72D (zapisy na treningi w recepcji 72D, pierwszeństwo według kolejności zgłoszeń)

Strefa Beauty
Warsztaty „Stwórz siebie na nowo” – Akademia Babicz

17:00 – 21:00 konsultacje i warsztaty z:

Akademia Babicz  –  Jej zespół tworzą kreatywni, znający najnowsze trendy profesjonaliści  z branży fryzjerskiej, którzy wierzą, że fryzjerstwo może być nie tylko rzemiosłem, ale i sztuką na najwyższym poziomie.

72d

W strefie beauty natomiast odbędą się warsztaty „Stwórz siebie na nowo”, w czasie których odbywać się będą konsultacje i warsztaty z profesjonalnymi stylistami fryzur. / fot. Dominika Cuda

W programie :

– Diagnozy dotyczące doboru strzyżenia, stylizacji  oraz koloryzacji do typu urody oraz osobowości – trendy wiosna/lato 2015
– Warsztaty: Wykonaj krok po kroku perfekcyjną stylizacje włosów.
Consensus med. Instytut Piękna dr Jasiewicz – świadczy usługi medycyny estetycznej i laseroterapii już od 1999r, jako pierwszy tego typu gabinet  w Krakowie. Laureat ogólnopolskiego konkursu Perły Medycyny 2008.
– Konsultacje z zakresu zabiegów medycyny estetycznej, konsultacje dermatologiczne i kosmetyczne.
Dorota Golińska –  wizażystka, malarka, charakteryzator filmowy i teatralny. Wykładowca w polskich szkołach makijażu i stylizacji. Autorka książki ” Kanony kobiecej Urody”. Ekspozycja albumu.
– Diagnozy dotyczące doboru makijażu do typu urody w oparciu o aktualne trendy
– Warsztaty – wykonaj krok po kroku perfekcyjny make–up.
Dagmara  Dziedzic – projektantka i stylistka. W kierunku projektowania mody kształciła się w topowej szkole designu w Nowym Jorku- Parsons The New School for Design. Obecnie pracuje, jako główny kostiumograf przy największych telewizyjnych produkcjach w Polsce
– Warsztaty dotyczące doboru stylizacji do urody, sylwetki, osobowości oraz stylu życia.

Po godzinie 21:00 zapraszamy na standing party, które uświetni specjalny pokaz-niespodzianka. W tym czasie zostanie także przeprowadzone losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych sponsorów i partnerów. Poczęstunek w trakcie imprezy zapewni Catering Dietetyczny FitLab.

Parnterem i patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Miasto Kobiet.

Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze raz serdecznie zaprosić wszystkie Panie do wspólnego spędzenia tego wieczoru pełnego zdrowia i urody.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ