Saturday, May 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Dzień Kobiet dla wszystkich kobiet – wyjątkowa akcja charytatywna

Dzień Kobiet dla wszystkich kobiet – wyjątkowa akcja charytatywna

Firma Redro, zajmująca się na co dzień tworzeniem ściennych dekoracji wnętrz, wykorzystała pasję do pięknych aranżacji do zorganizowania akcji charytatywnej. Jej celem jest uzbieranie funduszy, które następnie zostaną przekazane Fundacji Centrum Praw Kobiet, która od

Prezent dla każdej kobiety

Zrób sobie prezent/ fot. materiały prasowe

Firma Redro, zajmująca się na co dzień tworzeniem ściennych dekoracji wnętrz, wykorzystała pasję do pięknych aranżacji do zorganizowania akcji charytatywnej. Jej celem jest uzbieranie funduszy, które następnie zostaną przekazane Fundacji Centrum Praw Kobiet, która od 25 lat pomaga kobietom dotkniętym przemocą

 

Akcja Redro

Redro i Centrum Praw Kobiet/fot. materiały prasowe

 

 

10 autorskich plakatów

W jaki sposób można wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Redro? Firma ta razem z polską graficzką stworzyła serię 10 autorskich plakatów pod tytułem „Kobiecość”, które prezentują różne cechy charakteru. Na ilustracjach tych widnieją kobiety – pewne siebie, świadome swoich zalet, wrażliwe, odważne i niezależne. Plakaty te mają nie tylko pozytywnie oddziaływać i budować w kobietach poczucie własnej wartości, ale także walczyć z zakorzenionymi w społeczeństwie stereotypami.

 

Redro

10 autorskich plakatów/ fot. materiały prasowe

 

Misja CPK ( Centrum Praw Kobiet)

 

To jest też jedna z misji Centrum Praw Kobiet, które obok pomocy psychologicznej i prawnej, prowadzenia telefonu zaufania i grup wsparcia, dążą również do tego, by zwalczać stereotypy, które często są źródłem przemocy, jakiej doświadczają kobiety zarówno w domowym zaciszu, jak i w miejscu pracy.
Zakup autorskiego plakatu stanie się nie tylko wyjątkowym prezentem dla bliskiej nam osoby – żony, mamy, dziewczyny, siostry czy koleżanki. Będzie także wsparciem dla kobiet, które każdego dnia walczą o swoje podstawowe prawa, ponieważ część funduszy z plakatów sprzedanych w marcu Firma Redro przekaże właśnie Fundacji Centrum Praw Kobiet.

 

Dekoracje i plakaty

Akcja charytatywna Redro dla CPK/ fot. materiały prasowe

 

Autorskie plakaty z kolekcji „Kobiecość” można znaleźć na stronie https://redro.pl/plakaty/kolekcje/kobiecosc/ , a czas trwania akcji #zRedrodlakobiet potrwa od 1 do 31 marca. Gorąco zachęcamy do jej udziału!
Patroni medialni: Republikakobiet.pl, Planetakobiet.pl, IKmag.pl, Female.pl, Businesswomanlife.pl, Polki.pl.

 

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ