Wednesday, May 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Dzień Dziecka z Miastem Kobiet

Dzień Dziecka z Miastem Kobiet

Z okazji Dnia Dziecka Miasto Kobiet rozdaje prezenty Waszym Milusińskim. Ogłaszamy konkurs na najzabawniejsze zdjęcie dziecięce!

Konkurs na najzabawniejsze dziecięce zdjęcie

Zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji Miasto Kobiet chce rozdać prezenty Waszym Milusińskim. Ogłaszamy konkurs na najzabawniejsze zdjęcie dziecięce!

Konkurs na najzabawniejsze zdjęcie dziecięce, fot. www.sxc.hu

Aby wziąć udział w konkursie przyślij nam zabawną fotografię swojej pociechy, na którym ma śmieszną minę, jest cudacznie przebrana lub robi coś co jest wyjątkowo zabawnego.

Na zdjęcia czekamy pod adresem konkursy@miastokobiet.pl do 1 czerwca 2012 do godz. 12.00.  Fotografie prosimy przesyłać z dopiskiem „Dzień Dziecka”.

Następnie stworzymy fotogalerię, w której od 1 czerwca (godz.15.00) do 4 czerwca (godz.13.00)  Czytelniczki Miasta Kobiet będą mogły głosować na zdjęcia, które według nich są najbardziej zabawne. Fotogaleria znajduje się na www.miastokobiet.pl/najzabawniejsze-zdjecia-dzieci-glosowanie/

4 czerwca ogłosimy wyniki konkursu. Nagrody powędrują do 2 osób, które otrzymają najwięcej głosów oraz do 3 autorów, których zdjęcia według redakcyjnego jury będą najbardziej zabawne.

 

NAGRODAMI W KONKURSIE SĄ:

– gry planszowe ufundowane przez firmę GRANNA

 

 

 

Przeczytaj regulamin konkursu!

 

SPONSOR NAGRÓD

                                                                            www.granna.pl


Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ