Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Dzień Dziecka w Energylandii trwa cały rok!

Dzień Dziecka w Energylandii trwa cały rok!

Zastrzyk adrenaliny gwarantowany

Energylandia rollercoaster

Energylandia ‒ kolorowy świat atrakcji dla dzieci w każdym wieku / fot. materiały Partnera

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka! Z pewnością rodzice głowią się, czym tym razem mogą zaskoczyć swoje pociechy. Radzimy: idealnym sposobem na prezent są bilety do Energylandii! To modne miejsce, o którym marzy każde dziecko! Szczególnie warto je odwiedzić 1 czerwca, a dlaczego? Czytaj dalej…

 

Energylandia ‒ tu Dzień Dziecka trwa cały rok

Fabryka marzeń – zdecydowanie tak! Takim mianem cieszy się Energylandia już od blisko siedmiu lat. Radość, szczery uśmiech na twarzach oraz niezapomniane chwile, które pozostaną w pamięci Małych Gości oraz ich Rodziców ‒ to nieodłączne cechy Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze. Znajdziemy tam 94 atrakcje, wśród których aż 22 dedykowane są dzieciom od 2 roku życia. Oprócz roller coasterów czeka nas 17 ekscytujących zjeżdżalni wodnych w Big Milk Water Parku i Tropical Fun. Podczas Kinder Party, najważniejszego wydarzenia sezonu, zostanie to wzbogacone tysiącami nagród i gadżetów dla dzieci! Czy można chcieć czegoś więcej?

W Parku dążenie do wywołania uśmiechu u najmłodszych nie ogranicza się tylko do jednego dnia w roku. W Energylandii Dzień Dziecka trwa cały rok. Nawet jeśli odwiedziny Parku nie wypadną 1 czerwca, to każdy inny dzień jest równie wyjątkowy i będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny.

energylandia karuzela

fot. materiały Partnera

Atrakcje dla najmłodszych

W Energylandii wszystkie dzieci, w każdym wieku znajdą moc zabawy i radości. Dla najmłodszych zostały dostosowane niewielkie atrakcje strefy cyrkowej w Bajkolandii, w tym kolejki widokowe, karuzele, atrakcje wodne, a nawet niewielkie roller coastery. Nieco starsze dzieci z pewnością chętnie skorzystają z ekstremalnych kolejek i zjeżdżalni. Moya Formuła czy Hyperion to prawdziwa dawka emocji, adrenaliny i niezapomnianych przeżyć. Park oferuje rozmaite atrakcje, które odpowiadają preferencjom wszystkich małych gości ‒ zarówno tych najmłodszych, jak i starszych.

Udogodnienia dla mam z dziećmi

Wszystkie alejki w Energylandii są dokładnie wyrównane, zapewniając bezpieczeństwo spacerów z wózkami czy z młodszymi pociechami. Szerokość trasy pozwala na wygodne mijanie się z innymi odwiedzającymi Park. W Energylandii dostępny jest pokój dla matki z dzieckiem, w którym można przewinąć oraz nakarmić maluszka w odosobnionym i spokojnym miejscu, zapewniającym prywatność podczas tych czynności, a wszystkie toalety znajdujące się w obrębie obiektu wyposażone są w przewijaki. Sklepy funkcjonujące na terenie Parku posiadają szeroki wybór asortymentu dla dzieci, więc rodziców czy dziadków przebywających w Energylandii nie zaskoczy żadna sytuacja ‒ na miejscu zaopatrzą się w pieluchy, zupki i inne niezbędne artykuły dziecięce.

Bilety do Energylandii już za 1 zł!

Energylandia ma dla swoich gości atrakcyjne ceny i stałe promocje. Szukając pomysłu na wyjazd z dziećmi warto skorzystać z biletów za 1 zł dla dzieci do 3 lat. Aktualna cena biletu ulgowego dla najmłodszych do 140 centymetrów wzrostu wynosi 79 zł, natomiast koszt tego biletu w wersji dwudniowej to 139 zł. Więcej informacji na temat biletów i ich zakupu znajduje się TUTAJ.

Bon turystyczny

reklama bonu turystycznego

fot. materiały Partnera

Przy zakupie biletów do parku Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego. Aby zrealizować bon, wystarczy, oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny. Bon na terenie Parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji: bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku ‒ nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług). Poradnik, jak wykorzystać Bon Turystyczny, znajdziecie TUTAJ.

Energylandia woda

fot. materiały Partnera

Water Park w Energylandii czynny od 28 maja

Otwarcie Water Parku wraz z częścią Tropical Fun zaplanowano na 28 maja. Stanowią go trzy baseny z krystalicznie czystą wodą o zróżnicowanej głębokości 20, 40 i 140 cm głębokości. Do tego proponujemy 17 rozbudowanych, ekscytujących zjeżdżalni, 150 pontonów dla lubiących aktywny wypoczynek, oraz 4 tys. leżaków dla kochających kąpiele słoneczne. Mówiąc krótko ‒ to idealne miejsce do zabawy i odpoczynku i fantastyczna rozrywka również podczas obchodów Dnia Dziecka.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ