Dzieciństwo mlekiem i miodem płynące: I Targi Entliczka
Doskonała wiadomość dla wszystkich spodziewających się narodzin dziecka oraz tych, którzy już wychowują swoje pociechy.
Doskonała wiadomość dla wszystkich spodziewających się narodzin dziecka oraz tych, którzy już wychowują swoje pociechy. Od 15 do 17 maja odbędą się I Targi Entliczka, oferujące szeroki wybór premierowych i bestsellerowych dziecięcych produktów, fachowe porady specjalistów oraz liczne konkursy z cennymi nagrodami. Nie zabraknie także atrakcyjnych rabatów.
To pierwsze takie wydarzenie organizowane przez dobrze znaną i lubianą przez krakowian sieć sklepów Entliczek, ale od razu przeprowadzane z rozmachem i na wielką skalę. Podczas trzech targowych dni (piątek-niedziela) swoją ofertę zaprezentuje ponad 30 topowych marek. – Chcieliśmy zapewnić jak największy komfort zarówno parom dopiero przygotowującym się na narodziny, jak i aktualnym rodzicom – opowiada Zbigniew Orszulak, prezes Entliczka. Dlatego na Targi zaprosiliśmy także fachowców, którzy swoją wiedzą dotyczącą jak najlepszego wychowania dzieci dzielić się będą ze wszystkimi zainteresowanym” – dodaje. Co więcej, na eksperckie porady można będzie liczyć także przy doborze tak kluczowych produktów jak wózki czy foteliki. Specjaliści podpowiedzą, jaki model sprawdzi się najlepiej w konkretnym przypadku.
A taka podpowiedź może okazać się niezbędna, gdyż podczas I Targów Entliczka zapoznać się będzie można nie tylko z najlepszymi, ale i zupełnie premierowymi propozycjami. Oprócz wspomnianych już wózków i fotelików, prezentowane będą także zabawki, ubranka oraz wyposażenie dziecięcych pokoików. Swą obecność zapowiedziały już m.in. Nuk, Recaro, CzuCzu, Tako czy Maclaren.
Kolejną atrakcją przyszykowaną przez organizatorów Targów będą kuszące promocje na wszystkie produkty. – Minimalna wysokość rabatu to 10%, wiadomo już jednak, że niektóre marki zdecydują się na podbicie stawki. Dodatkowo, za każdy zakup podczas Targów naszym klientom wręczać będziemy voucher gwarantujący zniżkę na kolejne zakupy w Entliczku – zachęca Monika Galon, kierownik marketingu Entliczka.
Ale podczas wydarzenia wcale nie trzeba wydawać pieniędzy, by wyjść z salonu przy ulicy Dobrego Pasterza z torbą pełną atrakcyjnych upominków. Przez całe trzy dni odbywać się będą liczne konkursy z cennymi nagrodami. By spróbować szczęścia, wystarczy tylko słuchać komunikatów prowadzącego wydarzenie.
Dla rodziców odwiedzających Targi wraz z dziećmi, przygotowany został szereg gier i zabaw. Dzięki nim ich podopieczni na pewno nie będą się nudzić, a opiekunowie w spokoju zapoznają się z szeroką ofertą Targów.
Jak widać, nazwa organizowanego przez Entliczek wydarzenia – Dzieciństwo „mlekiem i miodem płynące” – jest jak najbardziej adekwatna do programu targów. Rodzice wyposażeni w ekspercką wiedzę z pierwszej ręki oraz korzystający z bogatej oferty wystawców z łatwością będą mogli zapewnić swoim pociechom dzieciństwo pełne radości, beztroski i zabawy.
I Targi Entliczka: dzieciństwo mlekiem i miodem płynące 15-17 maja, Dziecięce Centrum Handlowe Entliczek przy ulicy Dobrego Pasterza 122a
Zapraszamy na www.entliczek.pl oraz fb.com/sklepentliczek