Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Woda zawsze dostępna – dystrybutor do wody w domu i biurze

Woda zawsze dostępna – dystrybutor do wody w domu i biurze

Woda to samo zdrowie, więc zawsze warto mieć do niej stały dostęp.

Woda stanowi podstawowy składnik ludzkiego ciała / fot. materiały prasowe

Woda stanowi podstawowy składnik ludzkiego ciała i jej obecność jest niezbędna dla wszystkich procesów życiowych. Niestety organizm nie potrafi magazynować wody, dlatego trzeba systematycznie uzupełniać jej niedobory. W przeciwnym razie funkcje organizmu ludzkiego zostaną zaburzone, co ma bezpośredni wpływ na poważne problemy ze zdrowiem

Woda stanowi podstawowy składnik ludzkiego ciała / fot. materiały prasowe

Woda stanowi podstawowy składnik ludzkiego ciała / fot. materiały prasowe

Jak często pić wodę?


Chociaż picie wody jest konieczne, aby organizm działał prawidłowo, większość osób sięga po picie dopiero, gdy zaczyna odczuwać pragnienie, co stanowi istotny błąd. Płyny należy uzupełniać regularnie i nie dopuszczać do pojawienia się intensywnego pragnienia, ponieważ oznacza to, że organizm zaczął się już odwadniać. Picie jednorazowo dużej ilości wody również mija się z celem, ponieważ płyn nie zostanie właściwie zagospodarowany w organizmie i związany w komórkach. Najlepiej działa częste sięganie po wodę w małych ilościach. Wówczas dajemy organizmowi szansę na przyswojenie płynu i chronimy się przed odwodnieniem.

Woda w domu bez konieczności wychodzenia do sklepu

W związku z tym, że wodę należy pić często, doskonałej jakości woda pitna, a w szczególności źródlana o dodatkowych walorach prozdrowotnych, powinna zawsze znajdować się pod ręką. Wodę mineralną najczęściej kupujemy w sklepie. Niekiedy są to pojedyncze butelki, a innym razem zgrzewka, która z założenia ma starczyć na dłuższy czas. Niestety wcześniej czy później zapasy się kończą, co powoduje, że woda nie zawsze jest pod ręką. W ten sposób zdarza się zapominać o wodzie i gdy jej brakuje sięga się po niezdrowe, kolorowe napoje. Tymczasem niedoborom wody można w prosty sposób zapobiec, podłączając dystrybutor do wody. Nowoczesne dystrybutory wyróżniają się estetyką, która doskonale wkomponowuje się w wystrój kuchni lub salonu. Mając dystrybutor w domu, nie trzeba organizować wypraw do sklepu po zgrzewki butelkowanej wody. Oszczędza się czas i siły, a widok dystrybutora przypomina o regularnym piciu wody.

Stały dostęp do wody w biurze

Zgodnie z zasadami BHP pracodawca musi zagwarantować swoim pracownikom stały dostęp do wody pitnej, dlatego dystrybutory są bardziej popularne w biurach i fabrykach niż w domach. Trudno wyobrazić sobie systematyczne kupowanie wody w butelkach dla dużej ilości osób. Dystrybutor to komfortowe i tańsze rozwiązanie. Oferowane są dystrybutory różnej wielkości i o zróżnicowanej estetyce, co pozwala na ustawienie ich zarówno w małym biurze, jak i dużej przestrzeni. Wysokiej klasy urządzenie jest wyposażone w zbiorniki na zimną i ciepłą wodę, a także w odpowiedni filtr.

Woda w pakiecie z dystrybutorem

Warto wybrać firmę, która sprzedaje lub wynajmuje dystrybutory, dostarczając równocześnie dobrej jakości wodę źródlaną. Pakiety dostosowane do rozmaitych potrzeb, na użytek domowy lub firmowy, można znaleźć m.in. tutaj: https://getfresh.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor. W ten sposób można zapewnić sobie i innym osobom doskonałą jakościowo wodę nie tylko do bezpośredniego picia, ale również do przygotowywania takich napojów jak kawa czy herbata oraz przyrządzania posiłków.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ