Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Dyplomowy Pokaz Mody Otwartej Pracowni Projektowania Mody w Krakowie

Dyplomowy Pokaz Mody Otwartej Pracowni Projektowania Mody w Krakowie

Otwarta Pracownia Projektowania Mody realizująca swój program w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na Dyplomowy Pokaz Mody kończący jej działalność. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej

Dyplomowy Pokaz Mody Otwartej Pracowni Mody w Krakowie

Fot. materiał prasowy

Otwarta Pracownia Projektowania Mody realizująca swój program w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na Dyplomowy Pokaz Mody kończący jej działalność. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Dyplomowy Pokaz Mody Otwartej Pracowni Mody w Krakowie

Fot. materiał prasowy

Otwarta Pracownia Projektowania Mody rozpoczęła swoją działalność z rokiem akademickim 2008/2009 i była finansowana przez Unię Europejską w ramach „Sztuka przedsiębiorcza – rozwój współpracy z przedsiębiorcami jako element rozwoju Uczelni”. Umożliwiała kształcenie studentom wszystkich Wydziałów Akademii o różnych profilach edukacji, dzięki czemu była swego rodzaju eksperymentem konfrontującym postawy i idee twórcze.

Jak co roku, po semestrze letnim studenci zaprezentują swoją wizję i projekty podczas Dyplomowego Pokazu, który tradycyjnie odbędzie się w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Partnerem projektu jest firma FAMA, która umożliwiła studentom nabywanie i doskonalenie umiejętności realizacyjnych.

Zapraszamy!

Data: 6 czerwca 2013
Godzina: 18:00
Miejsce: Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha ul. Marii Konopnickiej 26

Partner: FAMA

Miasto KobietPod naszym patronatem

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ