Thursday, February 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Miasto Kobiet w Dworze Kombornia

Miasto Kobiet w Dworze Kombornia

Miasto Kobiet czasem pracuje na wyjeździe. W ten weekend sprawdzaliśmy, co takiego ma w sobie Dwór Kombornia, że zasłużył na miano „Najlepszego Holistycznego SPA” w Polsce.

Dwór Kombornia

Starannie odrestaurowany dworek z kilkuwiekową tradycją jest miejscem prawdziwego odpoczynku.

„Miasto Kobiet” czasem pracuje na wyjeździe. Tym razem sprawdzaliśmy dla naszych Czytelniczek, co takiego ma w sobie Dwór Kombornia Hotel&SPA, że zasłużył na miano „Najlepszego Holistycznego SPA” w Polsce.

kombornia spa

Dwór Kombornia Hotel & SPA – Najlepsze Holistyczne SPA

Kombornia to miejsce, w którym czuje się historię. Starannie odrestaurowany dworek z kilkuwiekową tradycją jest miejscem prawdziwego odpoczynku. Kilkuhektarowy ogród, spa, basen, komfortowe pokoje, a przede wszystkim cisza, cisza, cisza.

Dwór Kombornia

Starannie odrestaurowany dworek z kilkuwiekową tradycją jest miejscem prawdziwego odpoczynku.

Tutejsze spa jest oazą przyjemności. Żadnych maszyn, podstawą jest dotyk rąk i masaże: tajskie, japońskie, hinduskie, hawajskie. Pokoje to udane połączenie dawnej elegancji z nowoczesnością, a serwowane w kameralnych restauracjach dania są lekkie i wykwintne. Strefa wellnes z basen, saunami i grotą solną wciągają na dłużej, zwłaszcza jeśli przyjechało się z dzieckiem.

dwor kombornia spa

Oranżeria z basenem – dla tych, co kochają wodę

– To miejsce sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale też budowaniu lub odbudowywaniu relacji w związkach – mówią właściciele Dworu, Państwo Skotniczni.

„Miasto Kobiet” potwierdza – Kombornia to miejsce doskonałe na romantyczny pobyt z ukochanym/ukochaną, na weekendowy wypad z przyjaciółka, na urlop z dzieckiem. Na odwyk od codziennego pędu miasta

Dwór Kombornia: www.dworkombornia.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ