Friday, April 19, 2024
Home / Kultura  / Dwie zupełnie nowe zjeżdżalnie w Parku Wodnym

Dwie zupełnie nowe zjeżdżalnie w Parku Wodnym

Informujemy, że zakończyliśmy pierwszy etap procesu wymiany zjeżdżalni zewnętrznych.

Park Wodny w Krakowie od 15 lat jest z dumą wpisany w poczet czołowych atrakcji sportowo-rozrywkowych Małopolski. W tym czasie odwiedziło go niemal ponad 10 milionów osób, a stałych klientów z Krakowa i okolic, regularnie zażywających tu relaksu, ciągle przybywa! Obiekt jest nieustannie modernizowany, a w ostatnim czasie przechodzi gruntowny remont, gdyż wymienione zostają wszystkie zjeżdżalnie zewnętrzne!

dwie zjeżdżalnie_B1MAŁE

 

Informujemy, że zakończyliśmy pierwszy etap procesu wymiany zjeżdżalni zewnętrznych. Do użytku Klientów zostały oddane dwie całkiem nowe zjeżdżalnie:

KONGO (zjeżdżalnia pontonowa)

Zjeżdżalnia pontonowa o nazwie Kongo. Powiązana tematycznie
z klimatem dżungli. Rura o długości ok. 165 metrów, w kolorze zielonym
i żółtym. Wewnątrz efekty dźwiękowe: imitowane odgłosy egzotycznych ptaków i zwierząt. Zjazd rurą zapewnia wrażenie pontonowego spływu rzeką
w dżungli. Do użytku oddane będą pontony 1- i 2-osobowe. Dostępna w wieku od 10 lat; od 6 lat możliwość zjazdu z pełnoletnim opiekunem w pontonie dwuosobowym.

NITRO

Zjeżdżalnia Nitro bez łączeń, cała w kolorze czerwonym z czarnymi obręczami. Ekstremalna prędkość zjazdu. Wyposażona dodatkowo w efekty wizualne imitujące pas startowy. Długość rury wynosi 106 m. Dostępna w wieku: od 14 lat.

Krakowski Park Wodny to obiekt, który łączy w sobie wszystko to, co jest charakterystyczne dla zdrowego stylu życia oraz świetną zabawę dla osób w każdym wieku i o każdej porze roku. Znajduje się tutaj największa w Polsce hala basenowa z kompleksem trzech ogromnych niecek wodnych i lądowisk o łącznej powierzchni ponad 2000 m² z mnóstwem atrakcji wodnych i nie tylko.

Mamy do dyspozycji trzy baseny o łącznej długości 2000 m², z pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, Rwąca Rzeka, Tęczowa Ścieżka, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania. Mamy też mnóstwo atrakcji dla Dzieci w osobnej strefie. Znajdują się tam: Statek Piracki, Wyspa Piratów z trzema minizjeżdżalniami i Tęczową Zjeżdżalnią. Zjeżdżalnie są zróżnicowane wiekowo i stopniowane pod względem trudności. Jesienną rozgrzewkę zapewnią nam jacuzzi z wodą solankową oraz nowoczesny zespół saunowy (sauny parowe i suche, sauna solna i studnia lodowa).

Atutem hali basenowej Parku Wodnego w Krakowie jest najnowocześniejsza technologia oczyszczania wody bazująca na 100% zastosowaniu ozonu. Przyjemność pobytu gwarantuje śródziemnomorska temperatura wody oscylująca wokół 29-30ºC. Głębokość wody w brodziku dla Dzieci nie przekracza 0,6 metra. Wizyta w Parku Wodnym niesie ze sobą przyjemność pływania, radość z wodnych zabaw i odprężenie dla organizmu. Znajduje się tutaj także restauracja i Barek Wodny, więc można się posilić bez wychodzenia z hali basenowej.

Dla nieco młodszych znajdziemy tutaj także brodzik, a w nim zjeżdżalnie o różnych poziomach trudności, w tym: trzy minizjeżdżalnie, Tęczowa Zjeżdżalnia i rodzinna zjeżdżalnia o nazwie Aligator, ulubiona nie tylko przez najmłodszych. Tutaj można przejść pierwszy w swoim życiu test stopnia oswojenia z wodą oraz oswojenia ze zjazdami.
Obiekt jest świetnie przygotowany na przyjmowanie turystów lokalnych i przyjezdnych, przed budynkiem mamy duży parking. To miejsce dla każdego – bez względu na wiek czy upodobania. Znajduje się tutaj także Wellness Club z bogatą ofertą zajęć z gałęzi fitness, tańca, jogi i sportów walki, na trzech poziomach zaawansowania, dostępnych dla dzieci i dorosłych.

Spragnieni kąpieli słonecznych, w sezonie letnim mogą udać się na Plażę Aquapark, która jest wydzielonym terenem na świeżym powietrzu, bezpośrednio połączonym z budynkiem Parku Wodnego. Znajdą tam brodzik, urokliwe wodne kaskady, orzeźwiającą zieleń, wygodne leżaki, a przede wszystkim… wytchnienie od zgiełku miasta.

Park Wodny z Plażą Aquapark, z Wellness Clubem i mnóstwem atrakcji wodnych i nie tylko, stanowi świetny wybór spędzenia wolnego czasu latem w mieście. Park Wodny
w Krakowie to niebanalny pomysł na spędzenia wolnego czasu! Obiekt, w którym można wypocząć jak w prawdziwym, letnim kurorcie, gdzie panuje tropikalny klimat, dostępny bez konieczności odbywania dalekich podróży. To wprost idealny sposób na wakacyjny wypoczynek, prawdziwy relaks w wodzie i nad wodą połączony z wspaniałą zabawą.

Wybierz się w podróż nad morze… atrakcji w Parku Wodnym w Krakowie!

Więcej na www.ParkWodny.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ