Sunday, May 26, 2024
Home / PARTNER MK  / Duet doskonały: Geno™ i mezoterapia

Duet doskonały: Geno™ i mezoterapia

Marzysz o gładkiej i zdrowo wyglądającej skórze? Zdecyduj się na te zabiegi!

Appling NeoBright gel / fot. materiały prasowe

Sezon letnich metamorfoz zbliża się wielkimi krokami. Naturalny, wakacyjny look (bo która z nas lubi nosić w ciepłe dni ciężki makijaż?) wymaga wypielęgnowanej, perfekcyjnej skóry. Możesz zadbać o nią już dziś korzystając z dobrodziejstw współczesnej kosmetologii

Appling NeoBright gel / fot. materiały prasowe

Appling NeoBright gel / fot. materiały prasowe

TRZY REWELACYJNE EFEKTY, JEDEN ZABIEG

Jeśli marzysz by twoja skóra była gładka i wyglądała zdrowo zdecyduj się na innowacyjny zabieg, który inspiracje zaczerpnął z gorących źródeł znanych z właściwości dotleniających skórę. geneO™ to zbawienie dla przemęczonej skóry. Wielofunkcyjny zabieg, dzięki któremu szybko poprawisz koloryt swojej skóry, dotlenisz ją i odmłodzisz. Za szerokim wachlarzem możliwości geneO™ stoi technologia MicroBubble, dzięki której podczas jednego zabiegu uzyskasz aż trzy efekty:

– dotlenienie: kapsułka stworzona z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego połączona z dobranym do kondycji skóry preparatem wywołuje tzw. efekt Bohra, w wyniku którego skóra natychmiast zostaje dotleniona;
– złuszczanie: mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie nawet najcięższych zanieczyszczeń. Skóra staje się idealnie wygładzona i gotowa na pielęgnacyjną część zabiegu;
– wchłanianie: dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć pielęgnacyjne substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie (kwas hialuronowy, azaleinowy i kojowy oraz retinol).

Zabieg jest odpowiedni do każdego typu karnacji, a po jego zakończeniu można od razu wrócić do codziennych czynności. Plusem jest krótki czas trwania zabiegu geneO™, co stanowi istotny aspekt dla kobiet żyjących w ciągłym biegu, chcących jednocześnie zadbać o swój wygląd. geneO™ został stworzony z myślą o kobietach w każdym wieku, mających inne potrzeby, dlatego jest dostępny w dwóch wariantach:
– NeoRevive – odmłodzenie, ujędrnienie, poprawa gęstości skóry, redukcja zmarszczek
– NeoBright – rozjaśnienie, nawilżenie, odżywienie skóry, dotlenienie, wyrównanie kolorytu, poprawa gęstości.

NAJPOPULARNIEJSZY WŚRÓD ZABIEGÓW

Popularna i doceniana przez wiele kobiet mezoterapia igłowa to jeden z zabiegów cieszących się największym zainteresowaniem. Efekty jakie możemy dzięki niemu uzyskać są fantastyczne. Mezoterapia skutecznie przywraca młody wygląd zmęczonej skórze, niweluje oznaki starzenia i zapewnia długotrwałe uczucie napięcia i świeżości. Zadaniem mezoterapii igłowej jest wprowadzenie w głąb skóry substancji aktywnych dopasowanych do jej potrzeb. Zależnie jej stanu i wymagań, stosuje się preparaty poprawiające jej nawilżenie, uzupełniające niedobory witamin i minerałów, wspomagające mikrokrążenie, zwiększające napięcie i elastyczność, czy redukujące oznaki starzenia się. Badania wykazały, że tylko 0,3% substancji dostarczanych z zewnątrz jest w stanie wchłonąć się przez warstwy naskórka, podczas gdy mezoterapia radzi sobie z tym świetnie. Substancje lecznicze przy pomocy mikronakłuć trafiają do głębokich warstw skóry, dzięki czemu na spektakularne efekty zabiegu nie trzeba czekać długo. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest to, że mogą poddać mu się wszystkie osoby, niezależnie od tego, jaki mają typ cery. Choć zabieg nie jest całkowicie bezbolesny, to uzyskane efekty z pewnością zrekompensują chwile cierpienia w myśl zasady „chcesz być piękna to musisz cierpieć”. Mezoterapia pomaga nie tylko w redukcji oznak starzenia, może okazać się zbawienna w walce ze zmorą większości kobiet – cellulitem, a także z rozstępami czy wypadaniem włosów. Decydując się na zabieg trzeba uzbroić się w cierpliwość, najlepsze efekty uzyskuje się wykonując pełną serię zabiegów.

Mezoterapia igłowa / fot. materiały prasowe

Mezoterapia igłowa / fot. materiały prasowe

IDEALNE POŁĄCZENIE

Wiadomo, że odpowiednie połączenie zbiegów daje lepsze efekty niż stosowanie ich osobno. Połączenie geneO™ z mezoterapią igłową może okazać się rewelacyjnym rozwiązaniem na twoje problemy ze skórą. Zastosowanie wewnętrznej i zewnętrznej pielęgnacji jednocześnie nie pozwoli skórze się sprzeciwić. Po prostu będziesz musiała wyglądać pięknie! Kurację zaczynamy od wykonania zabiegu geneO™ a po 2-3 dniach możemy przejść do mezoterapii igłowej. Końcowy efekt zadowoli najbardziej wymagające klientki!

Z zabiegów można skorzystać w krakowskim Atelier Młodości przy ul. Grzegórzeckiej 77.

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Marta 18 września, 2019

    To prawda mezoterapia igłowa daje bardzo dobre efekty i warto się na nią zdecydować. Jeśli komuś zależy na zniwelowaniu oznak starzenia, chce pozbyć się zmarszczek czy zbyt suchej skóry to jest to idealny zabieg dla niego. Zgadzam się z wszystkim co było opisane w artykule, a od siebie dodam jeszcze kilka ważnych informacji o zabiegu mezoterapii igłowej – https://fyoung.pl/mezoterapia-iglowa-warszawa/.

  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you will find 58263 additional Info on that Topic: miastokobiet.pl/duet-doskonaly-geno-i-mezoterapia/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ