Monday, March 4, 2024
Home / Kultura  / Wyrusz w podróż do Indii podczas Ladies Night w Cinema City!

Wyrusz w podróż do Indii podczas Ladies Night w Cinema City!

Cinema City zaprasza 30 kwietnia wszystkie panie na kolejny z cyklu wieczór Ladies Night, podczas którego przedpremierowo zobaczą film "Drugi Hotel Marigold".

Zbliżający się maj przywołuje na myśl długie podróże w nieznane. A gdyby tak w magiczny sposób przenieść się do egzotycznych Indii i wyruszyć w poszukiwaniu… miłości? Cinema City zaprasza 30 kwietnia wszystkie panie na kolejny z cyklu wieczór Ladies Night, podczas którego przedpremierowo zobaczą film „Drugi Hotel Marigold”.

ladies night

Pełną kolorów, egzotycznych krajobrazów i mnóstwa dobrego humoru kontynuację filmu Hotel Marigold będzie można obejrzeć już 30 kwietnia w Cinema City! Podczas Ladies Night obecne panie wraz z głównymi bohaterami przeniosą się wprost do Indii by wziąć udział w jednej z największych zabaw w stylu bollywood. Podczas „zwiedzania” drugiego jużHotelu Marigold będzie można nie tylko odnaleźć wiarę w upragnioną miłość, ale również przekonać się, że nowe życie można zacząć właściwie w każdym wieku. W obsadzie sama plejada gwiazd, m.in. Judi Dench, Maggie Smith, Bill Nighyi Richard Gere.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Drugi Hotel Marigold na wszystkie panie czeka moc niespodzianek! Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza w tą niezwykle inspirującą i pozytywną podróż już 30 kwietnia! Ladies Night z przedpremierowym pokazem Drugi Hotel Marigold oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się w 17 kinach sieci w Polsce. Start o godzinie 19:30.

Cinema City Gliwice, Cinema City Kraków Bonarka, Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Zielona Góra, Cinema City Katowice Silesia, Cinema City Gdańsk Krewetka, Cinema City Toruń Czerwona Droga, Cinema City Poznań Plaza, Cinema City Lublin, Cinema City Warszawa Arkadia, Cinema City Warszawa Mokotów, Cinema City Łódź Manufaktura, Cinema City Wałbrzych, Cinema City Rybnik, Cinema City Bielsko-Biała, Cinema City Częstochowa Jurajska, Cinema City Częstochowa Wolność

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl  

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ