Monday, April 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / DrSlym – nowy napój wspomagający odchudzanie

DrSlym – nowy napój wspomagający odchudzanie

W Polsce narastają problemy związane z nadwagą i otyłością. Jedną z ich przyczyn są nieregularne pory spożywania posiłków. Rozwiązaniem jest nowy napój wspomagający odchudzanie – DrSlym, który zastępuje dowolny posiłek i dostarcza do organizmu 16

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

W Polsce narastają problemy związane z nadwagą i otyłością. Jedną z ich przyczyn są nieregularne pory spożywania posiłków. Rozwiązaniem jest nowy napój wspomagający odchudzanie – DrSlym, który zastępuje dowolny posiłek i dostarcza do organizmu 16 niezbędnych witamin i minerałów. Formuła DrSlym sprawia, że możliwe jest długotrwałe utrzymanie deficytu energetycznego bez uczucia głodu, obniżenia sprawności fizycznej i utraty masy mięśniowej.

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

Dzięki DrSlym szybko schudniesz, ponieważ:

 • Od razu pozbędziesz się nadmiernego apetytu;
 • Nie stracisz czasu na przygotowanie niskokalorycznych dań;
 • Będziesz mieć energię, bo Twój mózg otrzyma niezbędne paliwo;
 • Gdziekolwiek jesteś, możesz zabrać butelkę przygotowanego napoju DrSlyma ze sobą;
 • Dostarczysz organizmowi substancji odżywczych bez zbędnych kalorii;
 • Formuła DrSlym pozwala stracić nawet 200g tkanki tłuszczowej dziennie;
 • DrSlym aktywnie zapobiega skutkom ubocznym niskoenergetycznego odżywiania.

 

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

Najważniejszym składnikiem DrSlym jest glicerol – naturalny prekursor glikozy. To on zapewnia nam uczucie sytości. Glicerol sprawia, że nasza wątroba produkuje glukozę, by „nakarmić” mózg. Do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje on ok. 120 gram glukozy dziennie. By ją wyprodukować, z jedzenia uwalniany jest glicerol. Gdy zaczyna go nam brakować, organizm się o niego dopomina. Wtedy właśnie zaczynamy odczuwać głód. I tutaj z pomocą przychodzi DrSlym. Pomaga „oszukać” nasz mózg. Nie odczuwamy głodu, ograniczamy posiłki, a w tym czasie ciało spala tkankę tłuszczową. W efekcie zaczynamy chudnąć.

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym został stworzony w Kolonii, w laboratoriach Dr. Lück Institute – przez zespół pod kierownictwem niemieckich naukowców – dietetyka dr Stephana Lücka i lekarza prof. dr Dietera Essfelda. Dieter Essfeld jest profesorem na Uniwersytecie Sportowym w Kolonii w Instytucie Fizjologii i Anatomii, dyrektorem departamentu Fizjologii Wysiłku Fizycznego, a dr Stephan Lück to niemiecki autorytet w dziedzinie odżywiania. Koncentrat powstał z potrzeby rozwiązania w innowacyjny sposób rosnącego problemu otyłości – ułatwienia odchudzanie przez rozwiązanie największego problemu – usunięcie uczucia głodu.

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

Dowolny posiłek w ciągu dnia zastąpisz wypijając 35 ml koncentratu DrSlym rozpuszczonego w 500 ml wody. Popijając jedną porcję napoju DrSlym, będziesz czuła się najedzona przez kilka kolejnych godzin. Jeżeli czujesz głód miedzy posiłkami lub wieczorem, to sięgnij po napój DrSlym i pij go małymi łykami. W ten sposób przechytrzysz swój mózg zaopatrując go w energię w sposób jednostajny i zrównoważony, a wtedy zapomnisz o podjadaniu.

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

Dwa litry napoju, czyli dzienna dawka DrSlym zawiera zaledwie 400 kalorii, a zastępuje aż cztery posiłki. Możesz spalić bez wysiłku i walki z głodem aż 200g tłuszczu dziennie, czyli około 1800kcal! Dzięki DrSlym nie odczujesz głodu, gdyż nakarmiony glukozą mózg nie wysyła sygnałów o braku energii. Najważniejszym i podstawowym składnikiem koncentratu DrSlym jest glicerol, dzięki któremu produkujemy glukozę – nasze „paliwo”, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym można stosować na dwa różne sposoby. Jako kompleksową dietę pijąc 2 litry dziennie i jedząc potrawy wskazane przez dietetyków albo zastępować nim dowolne posiłki. Dzięki temu unikniemy uczucia głodu w ciągu dnia i wieczorem, kiedy jest on najbardziej uciążliwy. Powstrzymamy się też przed podjadaniem niezdrowych przekąsek. To prosty i skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

Wraz z koncentratem naukowcy opracowali 14-dniowy program odchudzania, a formułę DrSlym zgłosili do Europejskiego Urzędu Patentowego. W programie po pierwszych dwóch dniach picia wyłącznie koncentratu DrSlym, do diety włączane są śniadania i obiady. Resztę posiłków należy zastąpić, popijając systematycznie napój DrSlym. Program zawiera też przepisy na wartościowe niskokaloryczne posiłki, które pomogą Ci zmienić nawyki na zdrowsze. By schudnąć, nie musisz koniecznie decydować się na 14-dniowy program. Możesz włączyć do swojego menu DrSlym, zastępując nim jeden lub dwa posiłki w ciągu dnia, np. kolację (zwłaszcza jeśli kusi Cię podjadanie przed snem).

DrSlym / fot. materiał prasowy

DrSlym / fot. materiał prasowy

Produkty z serii DrSlym są produkowane jedynie w Niemczech, a wyłącznym dystrybutorem DrSlym w Polsce jest firma DrSlym Polska S.C.

Chcesz dowiedzieć się więcej o koncentracie DrSlym? Odwiedź stronę internetową drslym.pl lub fanpage  facebook.com/DrSlymPolska.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
 • sahabatqq 5 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More Info here on that Topic: miastokobiet.pl/drslym-nowy-napoj-wspomagajacy-odchudzanie/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ