Sunday, March 3, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / DRESSAP „The Modules Spring 2014 ” (zdjęcia)

DRESSAP „The Modules Spring 2014 ” (zdjęcia)

Marka DRESSAP Anny Pirowskiej prezentuje najnowszą kolekcję „The Modules Spring 2014”. Ubrania DRESSAP to wciąż połączenie dwóch pozornych przeciwieństw: elegancji oraz sportowej wygody. Są tworzone z myślą o dynamicznej kobiecie XXI wieku, która chce się

Marka DRESSAP Anny Pirowskiej prezentuje najnowszą kolekcję „The Modules Spring 2014”. Ubrania DRESSAP to wciąż połączenie dwóch pozornych przeciwieństw: elegancji oraz sportowej wygody. Są tworzone z myślą o dynamicznej kobiecie XXI wieku, która chce się czuć dobrze, a zarazem wyglądać efektownie.

 

Strój można podkreślić kolejną nowością marki – kopertówką wykonaną z ortalionu. Anna Pirowska zaprojektowała modele, które sprawdzą się w różnych warunkach. Mamy tu zarówno wodoodporne kurtki i płaszcze, jak i bluzy, sukienki oraz legginsy. Zostały zaprojektowane w szerokim zakresie rozmiarów, od XS po XL. Dzięki temu każdy może dobrać model pasujący do swojej sylwetki. I nie zawsze musi być to linia modelki. Projekty zostały stworzone w oparciu o koncepcję modułowości. Poszczególne modele można modyfikować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami – umożliwiają to specjalne zamki, troczki czy kolorowa podszewka. W ten sposób można na przykład zamienić długi płaszcz w krótką kurtkę albo poszerzyć lub zwęzić szerokość talii. Ubrania sprawiają również wrażenie, jakby były skonstruowane z modułów. Podkreślają to wstawki z ekoskór: łaty na ramionach lub legginsy łączone ze skórzanymi nogawkami i zamkami z tyłu, które imitują wysokie buty sięgające za kolano. Kurtki zostały uszyte z wodoodpornych tkanin pokrytych poliuretanem. Płaszcz to wełna z wplecionym bambusem, który nadaje całości lekki połysk. Poza tym wykorzystano dzianiny łączone z ekoskórą, a także bawełnę mieniącą się drobinami brokatu. Kolorystyka w dużej mierze opiera się na kontrastach. Mamy tu zderzenia czerni z bielą i szarością, a także szarości z żółtym. DRESSAP proponuje również mocne akcenty kolorystyczne: pomarańcz w modnej tonacji fluo oraz zimny żółty zastosowany w kopertówce oraz sukience ICE LIGHT.

 

Dzięki tym zabiegom kolekcja DRESSAP „The Modules 2014” pozwala dopasować ubrania do indywidualnego stylu. A wszystko po to, by można poczuć się w nich jak najlepiej.

Zobacz więcej na: dressap.pl  oraz facebook.com/DRESSAP.LABEL

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ