Saturday, April 13, 2024
Home / Miasto Prezentów  / DREAME T20 ‒ odkurzacz przyszłości

DREAME T20 ‒ odkurzacz przyszłości

Technologia kosmiczna wkracza nawet do tak prozaicznej dziedziny życia, jak sprzątanie

odkurzacz-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Dreame T20 to wyjątkowo cichy odkurzacz bezprzewodowy, który sam dopasowuje tryb pracy do różnych powierzchni. Posiada filtr 0,3 mikrona, więc usuwa nawet roztocza. Ma wymienny akumulator, a także specjalny wałek, w który nie zaplączą się włosy czy sierść

 

Model Dreame T20 to odkurzacz pionowy, który wyznacza nowe standardy elektroniki domowej i sprawia, że sprzątanie nawet dużych powierzchni jest szybkie i skuteczne. Urządzenie jest lekkie (waży jedynie 1,67 kg) i wyposażone w akumulator o pojemności 3000 mAh. Dzięki temu na jednym ładowaniu możemy odkurzać nieprzerwanie przez ponad godzinę. Dreame T20 posiada wymienną baterię, więc możemy dokupić zapasowy akumulator i nawet dwukrotnie wydłużyć czas jego pracy. Baterię naładujemy do pełna w ciągu około 4 godzin w nowoczesnej naściennej stacji dokującej.

odkurzanie-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Odkurzacz Dreame T20 ¬ pięć stopni filtracji

Odkurzacz Dreame T20 przeznaczony jest do różnego rodzaju podłóg, wykładzin i dywanów, ale bardzo dobrze sprawdza się także w samochodzie. Posiada bezszczotkowy silnik o mocy 450 W, który pracuje znacznie ciszej i czyści dokładniej od wielu dostępnych na rynku odkurzaczy bezprzewodowych. Urządzenie zbiera kurz i brud w wyjmowanym pojemniku o pojemności 0,6 l. Odkurzacz wykorzystuje zaawansowaną technologię 12-stożkowego separatora cyklonowego do odfiltrowywania kurzu, brudu i włosów. Posiada także pięciostopniowy system filtracji, który wychwytuje ponad 99 proc. cząstek o wielkości do 0,3 mikrona. Kurz nie przedostaje się z powrotem do domu, a także nie zapycha samego filtra. Dołączone do zestawu końcówki pozwolą na sprzątanie nawet trudno dostępnych miejsc.

odkurzacz-1-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Funkcja smart

Korzystanie z odkurzacza jest bardzo intuicyjne dzięki wbudowanemu ekranowi LCD. Inteligentny tryb automatyczny odkurzacza dostosowuje moc ssania do różnych rodzajów powierzchni. Umożliwia to dokładne odkurzanie w całym domu, a jednocześnie oszczędza czas pracy akumulatora.

W modelu Dreame T20 zastosowano także specjalny system zapobiegający gromadzeniu się włosów na wałku w trakcie odkurzania. To znacznie ułatwia sprzątanie m.in. gromadzącej się na dywanach sierści zwierząt. Odkurzacz wyposażony jest również w specjalistyczną szczotkę do usuwania roztoczy. Dzięki temu idealnie nadaje się do czyszczenia tkanin, poduszek i kołder, usuwając nawet najbardziej uporczywy brud.

Odkurzacz Dreame T20 podczas Black Friday

Specjalna oferta promocyjna na odkurzacz Dreame T20 w serwisie AliExpress.com rozpocznie się 23 listopada i potrwa do 27 listopada. Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ. W tych dniach będzie on dostępny ponad 530 zł taniej! Sprawdź ofertę w serwisie Aliexpress.com.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Jeremiasz 23 listopada, 2020

    Mam poprzedni model i za taką cenę, to mega sprzęt.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ