Thursday, June 20, 2024
Home / Inne  / Masz coś do ukrycia?

Masz coś do ukrycia?

Nowe kryjące podkłady do twarzy w pięciu żywych, naturalnych kolorach. Wyrównują drobne niedoskonałości a Tobie pozwalają zabłysnąć. 

Każdy ma swoją definicję piękna. Niektórzy mówią o nieskazitelnej cerze, a jeszcze inni piękno porównują z harmonią – wewnętrzne światło, które emanuje z głębi i rozpromienia twarz. Chociaż makijaż sam w sobie nie może stworzyć piękna, to jednak może je podkreślić.

Dr.Hauschka decorate cosmetic; Dr.Hauschka Dekorative Kosmetik

 

Nieskazitelna cera prawdziwie wzmacnia wyraźne rysy kobiecej twarzy. To właśnie dlatego firma Dr. Hauschka stworzyła pięć nowych naturalnych odcieni kryjących podkładów do twarzy: „01 orzech makadamii”, „02 migdał”, „03 kasztanowiec”, „04 orzech laskowy” oraz „05 gałka muszkatołowa”, które doskonale dopasowują się do koloru skóry, ukrywają drobne niedoskonałości a jednocześnie pozwalają skórze wydobyć jej naturalne piękno. Zmieniony wygląd opakowań wspaniale współgra z nową zawartością – połyskująca czarna powierzchnia 30 ml tubki podkreśla wysoką jakość zawartego niej produktu. Nowe kryjące podkłady do twarzy Dr. Hauschka będą dostępne w sprzedaży od lutego 2015r.

Nowy kryjący podkład do twarzy jest łatwy w użyciu, naturalny odcień skóry łączy się z lekką konsystencją i pielęgnuje skórę najlepszymi olejkami roślinnymi, woskami i wyciągami z roślin leczniczych. Nowe podkłady zastąpiły podkłady rozświetlające, które były dostępne do tej pory (00-03) i różnią się od nich: odcieniem, właściwościami, formułą i zapachem. Po fazie intensywnego rozwoju stworzyliśmy podkład, który ukrywa drobne niedoskonałości a jednocześnie sprawia, że skóra zachowuje swoją naturalną witalność. Dzięki idealnemu dopasowaniu koloru, nowe podkłady Dr. Hauschka wyrównują koloryt skóry, przywracając jej równowagę i ożywiony wygląd.

W składzie nowego podkładu znajdują się: naturalne pigmenty, wyselekcjonowane wyciągi z roślin leczniczych, najlepsze olejki roślinne i woski oraz naturalne olejki eteryczne. To właśnie dzięki nim podkład wzmacnia naturalne funkcje skóry twarzy i nieprzerwanie ją pielęgnuje. Ponadto podkład utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Główną cechą podkładu jest jego płynna konsystencja, która sprawia, że jest on łatwy do nałożenia. Dobrze dopasowany odcień podkładu pozwala ukryć niedoskonałości i zaczerwienienia a jednocześnie zachowuje naturalny blask skóry.

Pięć odcieni w żywych, naturalnych kolorach

Pięć nowych odcieni podkładów tworzy swoistą różnorodność. Są tu tonacje ciepłe i żółte, chłodne i różowe, oraz naturalne i neutralne. Gama kolorystyczna zaczyna się od kości słoniowej, poprzez beż, aż do oliwki.

Zapach

Razem z nowym składem kryjących podkładów do twarzy zmienił się również ich zapach. Teraz przy nakładaniu podkładu czuć świeżą nutę cytryny. Formuła została uzupełniona o olejek kokosowy i epikurejski zapach wanilii.

Intensywna pielęgnacja poprzez cenne produkty naturalne

Wyjątkowa tolerancja skóry w oparciu o wysoce odżywczy podkład oparta jest na wysokiej jakości produktach naturalnych. Esencja wydobyta z owocu granatu, olejki kokosowy i z orzechów makadamii pomagają skórze zachować prawidłowe nawilżenie a zarazem ją chronią. Odporne na suszę drzewo granatu magazynuje ogromne ilości wody w swoich obfitych, intensywnie czerwonych owocach. W kryjących podkładach do twarzy wykorzystano cały owoc, łącznie z jego skórką. Granat pomaga skórze regenerować się i ma właściwości przeciwutleniające. Głównym składnikiem podkładów jest olejek z orzechów makadamii. Orzechy te potrzebują dużo czasu aby dojrzeć, a są odpowiednie do użycia dopiero wtedy gdy same spadną z drzewa. Olejek z orzechów makadamii bardzo łatwo wchłania się w skórę i pozostawia ją gładką i promienną. Jest on unikalny pośród wszystkich innych olejków ze względu na wysoką zawartość przeciwutleniacza jakim jest kwas oleinowy. Odżywcze właściwości podkładu są wzbogacone o olejek kokosowy, który sprawia że skóra staje się jedwabiście gładka.

Makijażowe wskazówki odkrywa Karim Sattar, międzynarodowy wizażysta Dr. Hauschka

Aby dobrać odpowiedni odcień podkładu nałóż trzy różne kolory na linii żuchwy i zobacz który z nich najlepiej łączy się z odcieniem twarzy i szyi. Pamiętaj, aby nie nakładać podkładu na rękę, ponieważ odcień skóry ręki znacznie różni się od koloru twarzy. Zależy to również od cyrkulacji krwi w organizmie.

Podkład nanoś w małych ilościach zaczynając od czoła, poprzez nos, podbródek i policzki. Pamiętaj aby zawsze kierować się ku dołowi aby uniknąć podkreślenia porów skórnych i drobnych włosków. Rozcieraj podkład na zewnątrz tak, aby połączyć przejście między szyją, uszami i linią włosów – w ten sposób nie będą zauważalne ewentualne „krawędzie” podkładu. Nakładając podkład palcami rozgrzewasz go, dzięki czemu łatwiej się rozprowadza i wtapia w skórę. Nawilżona gąbeczka powinna być użyta przy delikatnym kryciu. Nakładanie podkładu za pomocą pędzla sprawdza się najlepiej w newralgicznych okolicach i pozwala ukryć niedoskonałości i zaczerwienienia.

Kosmetyki Dr. Hauschka dostępne są w Polsce w autoryzowanych sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i w gabinetach kosmetyki naturalnej Dr. Hauschka oraz przez Internet na: www.e-sklep.hauschka.pl.

(źródło: mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ