Saturday, April 10, 2021
Home / Uroda  / Trendy  / Dr Brumer – trzeba czuć, że się żyje

Dr Brumer – trzeba czuć, że się żyje

O tym, że warto żyć tak, jakby każdy dzień miał być naszym ostatnim, i o pięknie, które jest siłą i przepustką do realizacji marzeń, opowiada dr Urszula Brumer. Lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Medycyny Urody dr

Dr Urszula Brumer

Dr Urszula Brumer, właścicielka Medycyna Urody Dr Urszula Brumer

O tym, że warto żyć tak, jakby każdy dzień miał być naszym ostatnim, i o pięknie, które jest siłą i przepustką do realizacji marzeń, opowiada dr Urszula Brumer. Lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Medycyny Urody dr Urszula Brumer

Dr Urszula Brumer

Dr Urszula Brumer, właścicielka Medycyna Urody Dr Urszula Brumer

Dlaczego wyglądam gorzej niż moje rówieśniczki? Dlaczego wyglądam na więcej lat, niż mam? Dlaczego, przecież dbam o siebie, stosuję dobre kremy, nawet odżywiam się w miarę poprawnie, a starzeję się szybciej, niż powinnam według kalendarza biologicznego? Wiele kobiet zadaje sobie takie pytanie. To dobre pytanie. Jest pewien nieduży procent pań, które mają tzw. dobre geny, pomagające im radzić sobie z oznakami upływającego czasu. Niestety większa grupa to kobiety, u których proces starzenia się postępuje stosunkowo szybko. Co się dzieje? Czy mając 40 lat, jesteśmy już w podeszłym wieku? Przecież po czterdziestce życie się dopiero zaczyna. Przyczynami tego stanu rzeczy mogą być m.in. wykonywany zawód i warunki pracy, przebyta lub trwająca choroba, lub wręcz proces leczenia tej choroby. Do grup zawodowych narażonych na przyspieszone starzenie się organizmu należą:

personel lotniczy latający,

wyczynowi sportowcy oraz pozostałe osoby czynnie uprawiające sport,

osoby pracujące w systemie zmianowym,

osoby pracujące w zmiennych, niekomfortowych warunkach klimatycznych,

osoby spędzające większość czasu przed monitorem komputera,

pacjenci z chorobą nowotworową, chorobami gruczołów wydzielania wewnętrznego, chorobami immunologicznymi lub innymi.

Zatrzymam się przy dwóch grupach.

Piloci, stewardesy

Loty rejsowe odbywają się na wysokościach powyżej zasięgu tzw. częstotliwości Szumana. Tak częste i drastyczne zmiany pola energetycznego oraz zmiany stref czasowych zaburzają nasz naturalny cykl fizjologiczny, który trzeba każdorazowo wyprowadzać na prawidłowe tory. Zabieg ten wymaga od naszego organizmu dużych nakładów energetycznych. Jeśli nie odnawiamy stale naszych zasobów energetycznych, to dochodzi do osłabienia i niszczenia komórek naszego organizmu, w tym największego organu – skóry. By temu zapobiegać, należy suplementować straty ogólne poprzez odpowiednie odżywianie się oraz dbać o skórę poprzez stosowanie zabiegów medycyny estetycznej.

Osoby z procesami nowotworowymi

Stosowane w leczeniu nowotworów terapie bardzo uszkadzają nasze komórki, co od razu jest widoczne dla otoczenia. Oprócz tego radioterapia pozostawia po sobie blizny i ubytki tkankowe. Po takim leczeniu choroby już nie ma, ale pacjent czuje się i/lub wygląda jak wrak człowieka. O ile osobom zdrowym łatwiej jest podejmować decyzję o zrobieniu czegoś dla swojego wyglądu, o tyle dotkniętym chorobą wydaje się, że w ich sytuacji myślenie o byciu pięknym jest fanaberią, czymś nie na miejscu. Najważniejsze jest zdrowie. Według definicji WHO „zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby czy kalectwa, ale także stan pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu (dobrego samopoczucia)”. Europejski Instytut Onkologiczny zaleca pacjentkom po przebytej chorobie nowotworowej cykl zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, bo jest to terapia wspomagająca powrót do zdrowia.

Osobiście uważam, ze trzeba czuć, że się żyje. Życie trzeba przeżywać i doświadczać go, a nie tylko żyć (czytaj: oddychać i mieć sprawny układ krążenia). Drogie panie, żyjmy tak, jakby każdy dzień miał być naszym ostatnim!!! Dbajmy o siebie każdego dnia. W każdej chwili czujmy się piękne. Piękno In & Out to siła i przepustka do realizacji marzeń. A dowodem na to, że nasze piękno jest w nas, są zabiegi odmładzająco-regenerujące wykonywane naszym własnym osoczem bogatopłytkowym i komórkami macierzystymi. Są to preparaty autologiczne, zabezpieczające nam wszystkie zabiegi w cyklu terapeutycznym zmierzającym do regeneracji, poprawy funkcji i sprawności naszej skóry oraz przywrócenia jej pięknego wyglądu. Zarówno same zabiegi, jak i ich efekty zachwycają mnie i nie przestają pozytywnie zaskakiwać. Są idealne dla osób, które nie mają czasu na częste wizyty lub obawiają się zabiegów innymi preparatami.

Zapraszam do spróbowania, a podzielą państwo moje zdanie. Więcej informacji na  www.drbrumer.pl

dr brumerLek. med. Urszula Brumer


 Zapraszamy ul. Oświatowa 14, Warszawa; tel. 22 35 38 498; 609 657 787; 

Podaruj sobie urodę!

Sobotnie spotkanie z urodą pod okiem eksperta. Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej. 15 grudnia w godzinach 10-15. Powołaj się na magazyn Miasto Kobiet, upoważni Cię to do bezpłatnej konsultacji w zakresie zabiegów medycyny estetycznej (konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu). 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach

Home / dr brumer
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach