Friday, June 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Doxy – Twój osobisty masażysta

Doxy – Twój osobisty masażysta

Jeśli myślisz, że to mikrofon – to się zdziwisz!

masażer doxy, kobieta z masażerem

Przyjemny ucisk mięśni uwalnia nas od bólu. / fot. materiały prasowe

W naszym życiu zdarzają się takie chwile, w których uginamy się pod ciężarem obowiązków w domu i w pracy. Chcemy, by wszystko wychodziło nam jak najlepiej, dlatego angażujemy się w stu procentach we wszystkie dziedziny naszego życia. Czy jednak nasze starania są równie silne, gdy przychodzi czas na relaks i odpoczynek?

Niestety, ale nasza dbałość przy wykonywaniu codziennych obowiązków zazwyczaj nie pokrywa się z dbałością o komfort naszego codziennego życia. Czasem dajemy z siebie tak dużo, że nie starczy nam już sił, żeby zadbać o nas same. Całe szczęście, istnieje sposób na zwiększenie tego komfortu, bez konieczności wychodzenia z domu – masażer Doxy.

masażer doxy, kobieta z masażerem

Przyjemny ucisk mięśni uwalnia nas od bólu. / fot. materiały prasowe

Wyobraźcie sobie przyjemny, kojący masaż w towarzystwie pachnących olejków i przy akompaniamencie relaksującej muzyki… Przyjemny ucisk mięśni uwalnia nas od bólu, a przeszywające ciało ciepło pozwala nam zapomnieć o stresie i wprowadzić się w stan głębokiego relaksu, o jakim wiele z nas marzy od dawna. Na szczęście nowoczesna technologia umożliwia nam dziś osiągnięcie tego stanu bez konieczności wizyty w salonie masażu.
Doxy to masażer, który ujrzał światło dzienne w 2013 roku. Jego kształt został zainspirowany jednym z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej klasycznych gadżetów erotycznych, jakie kiedykolwiek powstały: Hitachi Magic Wand z 1968 r. Magiczna różdżka Hitachi powstała na kanwie pierwszych w historii wibratorów, pierwotnie przeznaczonych do leczenia kobiecej histerii. Mimo tego, że dzisiaj różdżka Hitachi nie jest już produkowana, znajduje wielu entuzjastów, którzy jej poszukują. Dlatego możemy znaleźć na rynku całe mnóstwo podobnie wyglądających urządzeń, których jakość jest, niestety, mocno wątpliwa.

Masażer Doxy w kolorze fioletowym: / fot. materiały prasowe.

Masażer Doxy w kolorze fioletowym / fot. materiały prasowe.

Masażer Doxy to klasa sama w sobie – ponadczasowa konstrukcja ubrana w elegancki design kryje w sobie silnik o bardzo dużej mocy. Tak dużej, że konieczne było wyposażenie Doxy w kabel zasilający. Instalacja akumulatora byłaby bezcelowa, ponieważ Doxy pobiera zbyt wiele mocy. Nic dziwnego – to najmocniejszy masażer dostępny obecnie na rynku. Siła jego wibracji może zatrząść Waszym światem!
Konstrukcja Doxy umożliwia jego łatwą i komfortową obsługę. Dzięki długiej rączce możemy bez trudu wykonać masaż nawet najtrudniej dostępnych miejsc na ciele, takich jak plecy. Silikonowa główka jest bardzo miękka, ale mimo tego świetnie przenosi przyjemne wibracje wprost na nasze ciało. Dzięki Doxy wykonasz przyjemny masaż obolałego karku, a jeśli będziesz w nastroju na małe igraszki, Doxy doskonale się sprawdzi w masażu miejsc intymnych.

Doxy dostępne jest w dwóch wersjach: klasycznej oraz specjalnej wersji „Die Cast”, w której zamiast plastiku zastosowano aluminium. Wersja klasyczna jest z kolei dostępna w czterech wariantach kolorystycznych: białej, fioletowej, różowej oraz czarnej. Każdą z nich znajdziecie w Salonie Zmysłowej Erotyki: www.secretplace.pl.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Ewa 8 lipca, 2018

    Ekstra, polecam. Zakupiłam go w EroticBoutique.pl

    https://www.eroticboutique.pl/masazery-intymne-wibratory-doxy/3961-masazer-doxy-fioletowy.html

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ