Sunday, July 14, 2024
Home / Kultura  / Douglas Beauty Street 2014 (video)

Douglas Beauty Street 2014 (video)

Zarezerwuj czas tylko dla siebie i weź udział w Douglas Beauty Street w Bonarka City Center w Krakowie.

Zarezerwuj czas tylko dla siebie i weź udział w Douglas Beauty Street

Zarezerwuj czas tylko dla siebie i weź udział w Douglas Beauty Street / fot. materiał prasowy

Czasem warto na chwilę się zatrzymać, odetchnąć i zarezerwować czas tylko dla siebie. Z tą właśnie myślą Perfumerie Douglas stworzyły cykl indywidualnych spotkań z ekspertami pod hasłem ”Douglas Beauty Street”, dla kobiet które chcą zmienić swój wizerunek i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie makijażu i pielęgnacji.

W drugiej już edycji projektu trwającego od stycznia do września 2014 roku, zaplanowano cykl trzydziestu eventów w perfumeriach Douglas na terenie całej Polski. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dn. 22-24 maja w perfumerii Douglas w Bonarka City Center w Krakowie.

Zarezerwuj czas tylko dla siebie i weź udział w Douglas Beauty Street

Zarezerwuj czas tylko dla siebie i weź udział w Douglas Beauty Street / fot. materiał prasowy

Czas na zmiany

Zmiana fryzury, prawidłowy dobór makijażu oraz odpowiedni zapach potrafią czynić cuda. Z tego właśnie powodu perfumerie Douglas dla każdej kobiety przygotowały wyjątkowe spotkania ze specjalistami różnych marek kosmetycznych, gdzie przejdą one kompleksową metamorfozę. Makijażyści, styliści fryzur, konsultanci ds. pielęgnacji i eksperci ds. zapachów wydobędą  piękno każdej kobiety i sprawią, że w tym dniu będą się czuły wyjątkowo. Partnerami kosmetycznymi wydarzenia są: Bourjois, Clinique, Collistar, Dermika, Estee Lauder, Rouge Bunny Rouge, Givenchy. Spotkania z ekspertami danej marki są darmowe, po uprzednim zarezerwowaniu miejsca, a każda klientka może wybrać specjalistę z którym chce się spotkać. Panie biorące udział w akcji będą mogły w międzyczasie degustwować się smakiem kawy Segafredo lub wina musującego Cin Cin. Na zakończenie stylizacji, każda z uczestniczek wydarzenia, która zakupi kosmetyki marek partnerujących Perfumeriom Douglas w tej akcji będzie miała możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Wszystkie chętne do zmiany swojego wizerunku Panie mogą zarezerwować termin spotkania w perfumerii Douglas w Bonarka City Center lub pod nr tel: 12 298 6434

Zapisz się już dziś!

Lista terminów i lokalizacji kolejnych Beauty Street:

29-31.05.2014, Leszno, Galeria Leszno, tel. 79 701 72 48

05- 07.06.2014, Warszawa, Złote Tarasy, tel. 22 222 02 49

12 -14.06.2014,Katowice, Silesia City Center, tel. 32 605 06 22

03-05.07.2014,Gliwice,C.H. Forum, tel. 32 335 75 80

Obejrzyj film o projekcie: 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ