Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Dotknij Teatru: okazja do poznania teatrów „od kuchni”

Dotknij Teatru: okazja do poznania teatrów „od kuchni”

Brak pomysłu na popołudnie? Idź do teatru. Ruszyła 7. edycja „Dotknij Teatr”

fot. materiały prasowe

Teatr nie czeka na widzów. Teatr wychodzi do przechodniów, uczniów, pasażerów i klientów galerii handlowych z jasnym przesłaniem: uczcijmy razem święto teatru. Ruszyła siódma edycja ogólnopolskiego projektu zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Spektakle, warsztaty, czytania dramatów, akcje plenerowe, performance, wystawy, próby otwarte, a nawet escape room. Tego możecie spodziewać się po 7. edycji „Dotknij Teatru”. Od 28 marca do 3 kwietnia  widzowie mają okazję do przyjrzenia się z bliska zarówno teatrom instytucjonalnym, jak i offowym. W obejmującą swoim zasięgiem Małopolskę, w akcję „Dotknij Teatru” w tym roku włączyło się kilkanaście instytucji kulturalnych, a także niezrzeszonych artystów. W tym czasie obowiązują zniżki na bilety, a nawet wstęp wolny. Wszystko po to, by sztuka była bardziej dostępna dla widzów w najróżniejszych przestrzeniach.  Projekt ma na celu stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. Ci drudzy mają jedyną szansę w roku, aby poznać teatr „od kuchni”, co więcej, wziąć udział we współtworzeniu spektakli.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach, wejściówek, promocyjnych cen biletów znajdziecie na stronie http://dotknij-teatru.pl/harmonogram/ .

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ