Saturday, April 20, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Doradzamy, jaki kupić prezent na dzień ojca

Doradzamy, jaki kupić prezent na dzień ojca

Nie zaszkodzi pomyśleć o tym na długo przed czasem

Prezent na Dzień ojca

fot. Chokniti Khongchum / Shutterstock

Miłość ojca zazwyczaj objawia się w inny sposób niż miłość matczyna. Tata często pokazuje swoje uczucie poprzez cichą troskę, sprawdzanie czy nasz fotelik jest dobrze zamontowany, a w późniejszych latach czy wróciliśmy do domu z imprezy. Zawsze możemy na niego liczyć i pójść do niego po radę. Rzadko kiedy mamy okazję podziękować naszemu tacie za lata opieki, dlatego właśnie w Dzień Ojca warto zastanowić się nad idealnym prezentem

 

Co kupić na Dzień Ojca?

 

Kiedy myślimy o naszym tacie, zazwyczaj mamy w głowie jego obraz, kiedy coś naprawia. Szafkę w kuchni, samochód, zepsuty sprzęt. Ojcowie mają wspólną cechę – nie lubią niczego wyrzucać. Dlatego właśnie z okazji Dnia Ojca możemy wesprzeć jego pasję majsterkowicza. Zestaw narzędzi, śrubokrętów, wkrętarka – takich gadżetów ojcowie nigdy nie mają dosyć. A propos gadżetów – wszelkie nowinki elektroniczne również zawsze ucieszą każdego tatę.

 

Przy okazji możemy poprosić naszego tatę o naukę: jak naprawić cieknący kran albo zmienić oponę. Niezależnie od tego, w jakim jesteśmy wieku i jakiej jesteśmy płci, tata na pewno nie przepuści okazji, żeby nas czegoś nauczyć.

upominek na Dzień Ojca

fot. materiał Partnera

Prezent na Dzień Taty

 

Jeżeli chcielibyśmy podarować naszemu tacie coś bardziej osobistego, to dla mężczyzny dobrym pomysłem zawsze będzie galanteria. Ładny pasek albo portfel to często przedmiot, którego sam sobie nie kupi, ale na pewno się ucieszy, kiedy my mu go podarujemy. Żeby prezent na dzień ojca był bardziej spersonalizowany, możemy wygrawerować na skórze osobistą wiadomość.

 

Również butelka dobrego alkoholu jest często dobrym pomysłem dla taty. Wódka, whisky, wino – na pewno znamy preferencję naszego rodziciela. Świetnym pomysłem będzie tutaj kosz prezentowy od NAPU, w którym możemy podarować pięknie opakowaną butelkę dobrego alkoholu z dodatkami jak kawa czy coś słodkiego.

 

Wśród eleganckich prezentów warto się też zastanowić nad wiecznym piórem. Jeżeli nasz tata ma pracę, w której podpisuje dużo dokumentów, pióro na pewno bardzo go ucieszy. Tutaj również możemy przemycić osobisty grawerunek. Dzięki niemu nasz tata zawsze będzie o nas myślał, używając prezentu.

na dzień ojca

fot. materiał Partnera

Pomysły na dzień ojca

Jeżeli nasz tata lubi dreszczyk emocji, możemy też pomyśleć nad nietypowym prezentem. Dzisiaj do wyboru mamy dużo niezapomnianych przeżyć: przejażdżka Ferrari po torze wyścigowym, lot balonem, rundka poduszkowcem. Oczywiście na taką przygodę warto się wybrać razem z nim. Tata na pewno doceni wspólnie spędzony czas na równi z niesamowitym prezentem. Jest to jednak na pewno prezent dla taty, który jest okazem zdrowia.

Jeżeli nasz tata ma już swoje lata, w Dzień Ojca możemy o niego zadbać. Prezenty takie jak ciśnieniomierz nie są może zbyt osobiste, ale czasami właśnie taki gest najbardziej pokazuje naszą troskę i miłość. Z czasem role się odwracają i to my musimy chronić naszego tatę.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ