Saturday, February 24, 2024
Home / Miasto Podróży  / Fakty i mity na temat domków do wynajęcia

Fakty i mity na temat domków do wynajęcia

Dowiedz się, gdzie warto zatrzymać się na Podhalu

Zbliża się upragniony i wyczekany czas urlopów. Wiele z nas w tym roku zdecyduje na rodzinny odpoczynek w polskich górach / fot. Dawid Zawiła / Unsplash

Zbliża się upragniony i wyczekany czas urlopów. Wiele z nas w tym roku zdecyduje na rodzinny odpoczynek w polskich górach. Jeśli zastanawiacie się nad wynajęciem domku w Zakopanem, to koniecznie dowiedzcie się, czy warto. Poznajcie najczęstsze fakty i mity związane z tematem domków do wynajęcia

Chaty Zakopane

Doskonałe miejsce na letnie lub zimowe wakacje / fot. DZ 94 Chaty Zakopane

1. Samodzielny domek do wynajęcia to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi FAKT
Wynajmując na wyłączność mały domek dla jednej rodziny lub dużą willę, do której można przyjechać w kilka rodzin nie trzeba się martwić, że obcy ludzie z sąsiedniego pokoju będą zakłócać nasz spokój lub skarżyć się, że nasze dzieci robią zbyt dużo hałasu. W serwisie www.zakopanedomki.com na podstronie domki dla dzieci znajduje się wykaz domków i willi najlepiej przygotowanych do przyjęcia małych gości.

2. Wynajęcie domku w Zakopanem czy okolicy jest bardzo drogie MIT
Koszt wynajęcia domku jest porównywalny z kosztem wynajęcia apartamentu. Warto rozważyć wynajęcie większego domku lub całej willi (największe wille i rezydencje prezentowane w naszym serwisie na podstronie domki dla grup mają nawet 10 osobnych sypialni!) do spółki z przyjaciółmi – to pozwoli zapewnić komfort pobytu w niezależnym domku, a znacząco obniży jego koszt.

3. Domki do wynajęcia to domki kempingowe o niskim standardzie MIT
Stare, letniskowe domki kempingowe można spotkać jeszcze w kilku miejscach Podhala, ale 98 proc. wszystkich domków prezentowanych w serwisie www.zakopanedomki.com to komfortowe, całoroczne obiekty. Domki, wille i rezydencje, które wyposażono w dodatkowe atrakcje (sauna, basen, bilard, jacuzzi, itp.) znajdziecie na podstronie domki luksusowe.

domki zakopane

I zimą, i latem góry są niezwykle urokliwe / fot. Ian Keefe / Unsplash

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Limella 14 czerwca, 2018

    Jeśli jedzie się duzą grupka. to faktycznie wynajęcie domku w Zakopanem będzie dobrym rozwiazaniem. Proponowałabym jednak zorientować się gdzie dokładnie ten domek jest, poniewaz może się zdarzyć, że będzie bardzo oddalony od największych atrakcji.

    Jeśli jedziecie w mniejszej grupie, albo jeśli zależy Wam na bliskim dojściu do Krupówek, proponowalabym poszukać noclegów na stronie Sun&Snow:
    https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wmiastach-krakow-1288

    Można zarezerwować sobie własny apartament w dobrej lokalizacji.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ