Sunday, April 21, 2024
Home / Inne  / Domino’s Pizza podbija gród Kraka!

Domino’s Pizza podbija gród Kraka!

Wspaniały smak najlepszej włoskiej mozzarelli Galbani, najwyższej jakości ciasta oraz niestandardowych dodatków będzie teraz testowany przez Krakowiaków!

Domino’s Pizza podbija gród Kraka!

Domino’s Pizza podbija gród Kraka! / fot. materiał prasowy

Do tej pory smakiem pizzy Domino’s mogli się cieszyć tylko mieszkańcy Warszawy i okolic. Na szczęście taka sytuacja to już przeszłość – pierwsze dwa lokale sieci zawitały właśnie do Krakowa. Wspaniały smak najlepszej włoskiej mozzarelli Galbani, najwyższej jakości ciasta oraz niestandardowych dodatków będzie teraz testowany przez Krakowiaków!

Domino’s Pizza podbija gród Kraka!

Domino’s Pizza podbija gród Kraka! / fot. materiał prasowy

Na całym świecie Domino’s Pizza jest znana nie tylko z powodu najwyższej jakości składników, ale przede wszystkim z niezawodnej i szybkiej dostawy – z polskich statystyk wynika, że średni czas, upływający od momentu złożenia zamówienia do odebrania gorącej pizzy w drzwiach własnego domu, to nieco ponad 20 minut! Dokładnie na takie standardy sieci (czas dostawy nieprzekraczający pół godziny) mogą liczyć także mieszkańcy Krakowa. Domino’s Pizza udostępnia także klientom unikalne narzędzie Pizza Tracker, dzięki ktoremu można śledzić stan zamówienia od momentu przygotowania pizzy aż do dostarczenia przez kuriera. Od niedawna na ulicach Krakowa coraz częstszym widokiem są także charakterystyczne niebieskie skutery Domino’s oraz dostarczające większe zamówienia specjalne smarty i garbusy z wierunkiem kostki domina. Wszystkie te elementy tworzą niesamowitą legendę czystej miłości do pizzy, którą opowiadamy od półwiecza na całym świecie, a od dwóch lat także w Polsce.

Krakowski lokal to jedna z ponad dziesięciu tysięcy placówek międzynarodowej sieci, obecnej aż w 75 krajach. Wszystkich mieszkańców Krakowa zapraszamy do nowoczesnego wnętrza o atrakcyjnym wystroju, które z pewnością spodoba się najbardziej wymagającym smakoszom pizzy. W lokalu można usiąść przy drewnianych stołach i krzesłach, a ceglane ściany sprawiają, że lokal jest jednocześnie niezwykle przytulny. Nie zabrakło oczywiście nieodłącznego elementu każdej pizzerii Domino’s – wielkiego okna „pizza theatre”, przez które można obserwować cały proces powstawania pizzy ze świeżego ciasta. Profesjonalni pracownicy zawsze wyrabiają ciasto ręcznie, a następnie nakładają aromatyczny, pomidorowy sos. Każda pizza Domino’s jest posypywana oryginalną mozzarellą Galbani, a następnie uzupełniana o dodatki. Pozostaje już tylko pieczenie: przez okolo 8 minut ciasto nabiera przepięknego złotobrązowego koloru, a niepowtarzalny zapach wydobywający się z pieca to znak, że pizza jest już gotowa.

Decyzja o otwarciu pierwszego lokalu poza Warszawą właśnie w Krakowie nie była przypadkowa. Miasto wspaniale się rozwija, a jego mieszkańcy znani są z przywiązania do produktów najwyższej jakości. Jesteśmy głęboko przekonani, że Krakowiacy docenią nasze starania w dostarczaniu pizzy opartej na najlepszych składnikach. – powiedział Maciej Jania, Dyrektor Zarządzający DP Polska S.A.

O wyjątkowości Domino’s Pizza świadczą nagrody przyznawane zarówno przez profesjonalistów z branży – Food Business Award 2013 w kategorii pizzeria sieciowa, jak i przez klientów (Laur Konsumenta). Sieć oferuje także możliwość zamawiania pizzy bezpośrednio przez stronę www.dominospizza.pl oraz nowoczesną aplikację mobilną dostępną dla systemu Android.

Lokale Domino’s Pizza w Krakowie są zlokalizowany w CH Dekada przy ul. Stojałowskiego 6 oraz przy ulicy Lindego 1. Zapraszamy na gorącą pizzę w godzinach: 11 – 23 od niedzieli do czwartku oraz 11 – 24 w piątki i soboty. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ