Tuesday, July 16, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Dobry sklep z zegarkami

Dobry sklep z zegarkami

Zegarki są jak biżuteria ‒ warto je kupować z pewnego źródła

sklep Doliński

fot. materiał Partnera

Jednym z liderów sprzedaży autoryzowanych zegarków renomowanych marek jest sklep Doliński Watch Service. Firma ma już ponad 49 lat doświadczenia i działa zarówno online, jak i stacjonarnie. Gwarantuje wysokiej jakości zegarki i akcesoria, a także usługi zegarmistrzowskie

 

Nowy lub mało popularny sklep internetowy, aukcje internetowe lub sprzedawcy na popularnych portalach ogłoszeniowych to nie są najlepsze miejsca, w których można kupić zegarek. W zasadzie zakup tam wiąże się z wysokim ryzykiem otrzymania podróbki, zegarka bez gwarancji międzynarodowej czy oryginalnego opakowania.

Dobrze, jeśli dana firma ma wiele lat doświadczenia i nie działa jedynie online. Doliński Watch service to sklep stacjonarny i online, o ugruntowanej pozycji na rynku, budzący zaufanie i oferujący także usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Dlaczego Doliński Watch Service?

 

Doświadczenie. Doliński Watch Service to ponad 49 lat doświadczenia. Firma zajmuje się sprzedażą, ale także serwisowaniem zegarków, przede wszystkim szwajcarskich. Świadomy klient zawsze zwraca uwagę na pochodzenie zegarków z oficjalnej dystrybucji.

 

Sklep internetowy i stacjonarny. Wybierz firmę, która jest na rynku od kilkudziesięciu lat i nie działa jedynie w świecie wirtualnym. Doliński Watch Service posiada serwis zegarków i salony we Wrocławiu. Można umówić się na obejrzenie konkretnego modelu zegarka, dopasować do niego bransoletę, poradzić się, odebrać zamówienie lub skorzystać z innych usług.

 

Autoryzowany serwis zegarków. Poza możliwością zakupu zegarków szwajcarskich, można też oddać je do profesjonalnego serwisu. Doliński Watch Service to certyfikowany serwis zegarmistrzowski ekskluzywnych zegarków szwajcarskich.

 

Każdy model takich marek jak m.in. Tissot, Maurice Lacroix, Citizen, Omega, Rado, Longines czy Certina zostanie dokładnie sprawdzony przez fachowców o znakomitym rzemiośle, mających do dyspozycji w pełni profesjonalny sprzęt serwisowy.

 

Gwarancja. W sklepie Doliński Watch Service każdy zegarek jest sprzedawany w oryginalnym pudełku producenta. Klient otrzymuje także gwarancję międzynarodową, a także certyfikat autentyczności w przypadku zegarków z diamentami lub do automatów mających klasę chronometru. Modele z diamentami najczęściej są opatrzone certyfikatem producenta, w którym zostały określone cechy kamienia. W sklepie Doliński Watch Service są czasomierze z diamentami renomowanych brandów szwajcarskich – jak m.in. Tissot, Certina czy Frederique Constant.

 

Szeroka oferta zegarków. Firma stawia na duży wybór zarówno szwajcarskich zegarków, jak i produkowanych przez inne marki – m.in. japońskie czy amerykańskie.

 

Dodatkowe benefity. Doliński Watch Service oferuje też dodatkowe usługi bezpłatnie – jak m.in. darmowa dostawa zamówienia powyżej 500 zł, regulacja bransolety, grawerowanie wybranego tekstu techniką komputerową z użyciem diamentu na zegarku lub biżuterii.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ