Sunday, April 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Dobry, niedrogi krem

Dobry, niedrogi krem

Czy istnieją kosmetyki lepiej poznane niż te, które przed nami przetestowały całe pokolenia kobiet? Tani nie znaczy gorszy. Przegląd dobrych, niedrogich kremów

Vicco Turmeric

krem Vicco Turmeric / fot. materiały prasowe

Rynek kosmetyczny rok w rok bombarduje nas wieściami o nowo odkrytych substancjach, które, dodane do kremu, radykalnie poprawią stan naszej skóry. Świetnie! Chcemy być zawsze młode i zawsze piękne. Jest tylko jeden szkopuł – cena. Nowoczesne kosmetyki są zwykle bardzo drogie. Czy istnieje dla nich skuteczna alternatywa?

Czy fakt, iż w bieżącym roku odkryto cudowną moc składnika Y automatycznie kasuje przeciwzmarszczkowe działanie substancji X, której zbawienną siłą koiłyśmy naszą skórę w roku ubiegłym? Oczywiście, że nie! Specjaliści często wręcz radzą, by nie testować na sobie najnowszych wynalazków kosmetologii, tylko spokojnie poczekać, aż zrobią to za nas inni, a samej… nadal używać sprawdzonego kremu z dobrze przebadanym składnikiem aktywnym. A czyż istnieją kosmetyki lepiej poznane niż te, które przed nami przetestowały całe pokolenia kobiet?

Eliksir młodości

Jeśli jakąkolwiek istniejącą substancję nazwać można eliksirem młodości, to jest to z pewnością olejek arganowy! Otrzymywany z rosnącej w Maroku arganii, zawiera potężną dawkę witaminy E, która jest naszym największym sprzymierzeńcem w walce ze starzeniem się skóry. W połączeniu z roślinnym masłem shea, zawierającym dodatkowo mnóstwo witaminy A, otrzymujemy krem nad kremami! Można go oczywiście przygotować osobiście z wyżej wymienionych składników, ale można także ułatwić sobie życie i skorzystać z gotowego kremu „Argan my love”. Krem ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania i – uwaga – pozwala zlikwidować niedoskonałości powstałe wskutek stosowania innych kosmetyków.

Kosztuje około 24 zł za 100 ml

argan my love

Krem Argan My love / fot. materiały prasowe

Przeciwtrądzikowa mądrość ajurwedy

Hinduskie kobiety wiedzą, jak radzić sobie z problemami skóry i włosów. Posiadły bowiem odpowiednią wiedzę i zawarły ją w systemie naturalnej medycyny, zwanej ajurwedą. Zajmuje się ona kompleksowo zdrowiem fizycznym, psychicznym, duchowym oraz oczywiście urodą, jako przejawem zdrowia (jedna z gałęzi ajurwedy to nauka o odmładzaniu). W zgodzie z mądrościami ajurwedy, we współczesnych Indiach wciąż przygotowuje się kosmetyki bazujące na mocy ziół mieszanych w odpowiednich proporcjach i leczących różnorodne dolegliwości cery. Eksportuje się je na cały świat, aby z ich zbawiennego działania skorzystać mogły wszystkie kobiety. Tak jest na przykład ze słynnym kremem  Vicco Turmeric, który nawilża i delikatnie natłuszcza skórę, ale przede wszystkim leczy wszelkiego rodzaju stany zapalne, łagodzi podrażnienia i wspomaga cerę w walce z trądzikiem. Co więcej, mogą go stosować także osoby o skórze wrażliwiej.

Koszt 30-gramowej tubki to około 18 zł.

Vicco Turmeric

krem Vicco Turmeric / fot. materiały prasowe

Róża walczy z naczynkami

Cera naczynkowa to zmora niejednej pani. Jak skutecznie chronić skórę przed wpływem czynników zewnętrznych i pogłębianiem się problemu? Pomoże… róża. Już kilka kropel naturalnego olejku z róży damasceńskiej okaże się w tym zakresie Twoim najlepszym sojusznikiem. Dodatkowo zadziała przeciwzmarszczkowo i wybielająco, łagodząc wszelkie zmiany i przebarwienia, jakie pojawiają się na twarzy pod wpływem słońca i zanieczyszczeń. Olejek można dodać do ulubionego kremu, albo stosować go w postaci gotowego kremu, na przykład „El Kelaa”, który nie tylko skutecznie działa, ale także pięknie pachnie!

Cena 100 ml opakowania to około 33 zł

el kelaa

Krem El Kelaa / fot. materiały prasowe

 

Te i inne niedrogie kremy dostaniesz tu: http://etnospa.pl/pl/c/Kremy/30

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ