Wednesday, July 24, 2024
Home / Kultura  / Książka  / Do poczytania na leżaku: „Lato drugich szans”

Do poczytania na leżaku: „Lato drugich szans”

Czas na lato pełne emocji

kobieta na leżaku czyta książkę

„Lato drugich szans” to najnowsza książka Dagmary Zielant-Woś, idealna na wakacje / fot. Canva

Iris i Scott to dwoje ludzi, którzy próbują zacząć od nowa po trudnych przejściach. I choć dawne uczucia budzą się na nowo, to przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć. Czy odważą się dać sobie drugą szansę?

 

Z sercem w gardle weszłam do apartamentu, w którym mieszkałam od początku małżeństwa. Apartamentu, gdzie w każdym kącie czaił się ból, wspomnienie sińców i popękanych kości. Na szczęście Antonia jeszcze nie było, więc odważyłam się odetchnąć z ulgą. Sięgnęłam do szafy w sypialni i wyciągnęłam z niej szmaragdową, długą suknię. Od upragnionej wolności dzielił mnie jeszcze jeden koszmarny bankiet. Jedno przyjęcie. Jedno. Byłam tym tak zaaferowana, że straciłam czujność i niestety nie wszystko poszło po mojej myśli.

 

Przeczytaj też:
Dolce far niente – czyli jak odpoczywać?

 

Iris przez wiele lat zmagała się z presją toksycznego środowiska. Jednak gdy w końcu kontrolująca matka znika z jej życia, kobieta podejmuje decyzję o rozwodzie, by uwolnić się także od przemocowego męża. Scott na co dzień mierzy się z trudami dotykającymi samotnego ojca dwóch córek i nadal próbuje uporać się z zaborczością swojej byłej żony.
Na pierwszy rzut oka tych dwoje nie łączy zbyt wiele. Jednak Iris i Scott spotkali się już wcześniej, a teraz los ponownie postanawia skrzyżować ich ścieżki. Szybko się okazuje, że mimo upływu czasu uczucia między nimi nie wygasły – zarówno te ciepłe, jak i te wywołujące ból.
Teraz oboje muszą uporać się z byłymi partnerami, którzy nie ułatwiają im życia. Iris i Scott stają też przed o wiele trudniejszym zadaniem, jakim jest skonfrontowanie się z błędami przeszłości. Czy wystarczy im sił, by wybaczyć zarówno sobie, jak i innym?
Iris i Scott muszą zmierzyć się z niełatwymi emocjami i jeszcze trudniejszymi rozmowami, nim zdecydują, czy są gotowi dać sobie drugą szansę. A latem może wydarzyć się wszystko…

 

okładka książki Dagmary Zielant-Woś, Lato drugich szans.

Książka Dagmary Zielant-Woś, „Lato drugich szans” / fot. wyd. Novae Res

 

 

Czy Iris i Scott będą mieli siłę, by wybaczyć sobie i innym?
Przekonaj się, czytając nową książkę Dagmary Zielant-Woś!
Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:
https://www.taniaksiazka.pl/lato-drugich-szans-dagmara-zielant-wos-p-2034500.html

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anna Maria 5 lipca, 2024

    🙂🙂🙂🙂🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ