Monday, July 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Do czego służą kulki gejszy i jak ich używać?

Do czego służą kulki gejszy i jak ich używać?

Hmmm, pytanie za 100 punktów!

Do czego służą kulki gejszy i jak ich używać? / fot. Sexshop112.pl

Nasza seksualność to często temat tabu. A szkoda. Bez znajomości własnych potrzeb, ustalenia ich przed samą sobą czy partnerem często trudno jest o radość jaka może płynąć z chwil spędzonych podczas seksu. Warto o tym rozmawiać, by jak najlepiej spełniać się w łóżku, z partnerem lub bez. Czasami wystarczy wsłuchać się we własne potrzeby i odpowiedzieć na swoje oczekiwania. Bo nie zawsze wystarcza nam to co powszechnie jest akceptowane. Takie akcesoria jak wibrator, dildo czy kulki gejszy są niezwykle wartościowymi kompanami łóżkowych przygód. Szczególnie cenne okazują się te ostatnie. Pochodzące z Japonii kulki stosowane były przez gejsze w celu ćwiczenia mięśni Kegla. To dzięki temu potrafiły one tak skutecznie doprowadzać mężczyzn do orgazmu

Jak i kiedy używać kulek gejszy?

Stosowanie kulek wymaga wprawdzie pewnej wprawy, to jednak nie powinno przysparzać aż tak wielu problemów. Stosować je można niezależnie od wieku. Zanim zaczniemy z nich korzystać koniecznie należy je dokładnie umyć mydłem i ciepłą wodą. W końcu gadżet będzie używany w miejscach intymnych. Następnie warto nawilżyć kulki lubrykantem, wówczas łagodniej wejdą do pochwy, a odczucia płynące z ich użycia będą pełniejsze. Należy je wkładać pojedynczo. Kiedy już znajdą się wewnątrz trzeba napiąć mięśnie nóg oraz mięśnie Kegla. Wszystko po to, aby utrzymać kulki gejszy w środku. Te powinny delikatnie dotykać wejścia do pochwy tak, by odczuwać jej wypełnienie. Wystarczy trzymać kulki w pochwie przez 15 minut dziennie, by ćwiczenia mięśni Kegla przyniosły oczekiwany rezultat. Jednak można swobodnie korzystać z nich dłużej. Ich wielkim atutem jest to, że kiedy mięśnie będę już mocno wyćwiczone kulki można nosić w pochwie nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków. Jeśli któraś z kulek nie zostanie utrzymana w pochwie, umyj je ponownie mydłem pod ciepłą wodą.

Na co warto jeszcze uważać używając kulek gejszy?

Jeśli dopiero co zaczynamy przygodę z używaniem kulek najlepiej jest korzystać z plastikowych, a nie metalowych. Te drugie w początkowej fazie ćwiczeń szybciej mogą wylecieć z pochwy. Warto nabyć takie, które mają specjalny sznureczek lub patyczek, wówczas mamy nad nimi o wiele większą kontrolę. Co ciekawe nawet niewielkie kichnięcie może spowodować wysunięcie się kulek. Dlatego też jeśli mięśnie nie są wystarczająco wyćwiczone stosuj je wyłącznie w domu, żeby nie znaleźć się w niekomfortowej sytuacji. Śmiało można też korzystać z nich podczas seksu. Wówczas penetracja pochwy będzie o wiele bardziej stymulująca zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

Więcej na: http://sexshop112.pl/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ