Sunday, June 23, 2024
Home / Kultura  / Dni Teatru na Mokotowie – 19-22 kwietnia

Dni Teatru na Mokotowie – 19-22 kwietnia

W 2011 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru odbył się na DZIEŃ TEATRU NA MOKOTOWIE. Powodzenie ubiegłorocznej edycji, spowodowało, iż w tym roku teatralne święto na Mokotowie potrwa 4 dni!

Dni Teatru na Mokotowie

Dni Teatru na Mokotowie

W 2011 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru odbył się na DZIEŃ TEATRU NA MOKOTOWIE. Projekt realizowany wspólnymi siłami przez Urząd Dzielnicy Mokotów, teatry miejskie, prywatne i te prowadzone przez organizacje pozarządowe oraz domy kultury, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Bilety na wszystkie spektakle rozeszły się w niecałą godzinę

Dni Teatru na Mokotowie

Powodzenie ubiegłorocznej edycji, spowodowało, iż w tym roku teatralne święto na Mokotowie potrwa 4 dni: od 19 do 22 kwietnia 2012, a w programie znalazły się 22 wydarzenia. Do udziału w projekcie w tym roku zaproszone zostały wszystkie teatry działające w Dzielnicy Mokotów oraz Domy Kultury.

Podczas tegorocznych Dni Teatru na Mokotowie każdy znajdzie coś dla siebie: od farsy, przez klasykę, dramat współczesny, teatr lalek dla dorosłych po autorskie spektakle czy też spektakl dyplomowy szkoły aktorskiej. Miłośnicy teatru alternatywnego na pewno z przyjemnością obejrzą filmy dokumentalne o teatrach działających w latach 70-tych i 80-tych XX wieku.

Wstęp na wszystkie wydarzenia Dni Teatru na Mokotowie jest bezpłatny. Bezpłatne bilety wstępu będą wydawane w kasie Teatru Druga Strefa (ul. Magazynowa 14A) od godziny 10.00 w dniu 16 kwietnia 2012 roku do wyczerpania puli biletów.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ