Wednesday, May 22, 2024
Home / Kultura  / Dni Otwartych Drzwi #2 ICE Kraków

Dni Otwartych Drzwi #2 ICE Kraków

W najbliższy weekend Centrum Kongresowe ICE Kraków znów otwiera dla zwiedzających swoje drzwi.

Nowa formuła Dni Otwartych Centrum Kongresowego ICE Kraków, to DNI OTWARTYCH DRZWI – w sobotę (8.11) i niedzielę (9.11) drzwi Centrum Kongresowego będą otwarte w godzinach 10.00 – 16.00. Każdy będzie mógł wejść do foyer ICE Kraków.

DNI OTWARTYCH DRZWI Centrum Kongresowego ICE Kraków (1)

 

Co około 30 minut rozpoczynać się będzie oprowadzanie po Centrum w grupach zorganizowanych wraz z przewodnikiem. Trasa, którą goście Centrum będą podążać, pozwoli zapoznać się z salami ICE Kraków, rozkładem funkcjonalnym i historią budowy. Pracownicy opowiedzą również o samej nazwie obiektu oraz obecnej i przyszłej działalności.

W związku z ogromnym sukcesem i zainteresowaniem spotkaniem z twórcami projektu Centrum Kongresowego, które odbyło się podczas pierwszych Dni otwartych, a także w odpowiedzi na wiele próśb i pytań mieszkańców Krakowa oraz przyjaciół ICE Kraków, w niedzielę (9.11) o godzinie 15.00 odbędzie się kolejny wykład architektów, na który obowiązywać będą wejściówki. Opowiedzą oni o koncepcji budynku oraz zastosowanych rozwiązaniach architektonicznych. W czasie spotkania uczestnicy dowiedzą się również jak wyglądał konkurs, w którym wyłoniono zwycięską koncepcję architektoniczną oraz jak przebiegała współpraca z Arata Isozaki & Associates przy projektowaniu obiektu. Na spotkanie obowiązywać będą WEJŚCIÓWKI, które dostępne będą w szerokiej dystrybucji w czterech punktach InfoKraków: Sukiennice (Rynek Główny 1/3), Pawilon Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2), ul. św. Jana 2, Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11).

Dystrybucję wejściówek na spotkanie w niedzielę (9.11.) zaplanowano na dwa dni: pierwsza pula będzie dostępna od 2.11.2014 (niedziela), zaś druga w dniu 5.11.2014 (środa) w godzinach pracy punktów InfoKraków. Wykład odbędzie się w Sali Audytoryjnej (największej z sal ICE Kraków). Każda osoba chcąca uczestniczyć w wydarzeniu, będzie mogła odebrać maksymalnie 2 wejściówki, zaś dzieci do lat 10 pod opieką osoby dorosłej mogą uczestniczyć w spotkaniu bez konieczności odbioru wejściówek. W sobotę i w niedzielę zwiedzający będą również oprowadzani po Centrum Kongresowym w grupach zorganizowanych (maksymalnie 40-osobowych) pod przewodnictwem pracownika ICE Kraków. Trasa będzie rozpoczynać się w specjalnie oznaczonych miejscach – Punkt Zbiórki 1 i Punkt Zbiórki 2.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronach:

www.icekrakow.pl
www.facebook.com/icekrakow
www.instagram.com/icekrakow

Do zobaczenia na DNIACH OTWARTYCH DRZWI Centrum Kongresowego ICE Kraków!

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
2 komentarze
  • w88th 16 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] There you will find 36749 more Information on that Topic: miastokobiet.pl/dni-otwartych-drzwi-2-ice-krakow/ […]

  • 인터넷카지노 20 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More on that Topic: miastokobiet.pl/dni-otwartych-drzwi-2-ice-krakow/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ