Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Dzień (dla) Mamy – Dni otwarte w żłobku BeBaby

Dzień (dla) Mamy – Dni otwarte w żłobku BeBaby

Rozwiej swoje wątpliwości!

Dzień Otwarty = Dzień dla Mamy. Zapraszamy do BeBaby Kameralny Żłobek / fot. materiały prasowe

Być może, tego roku po raz pierwszy zostaniesz bohaterką nadchodzącego Dnia Mamy. Śniadanie do łóżka, laurka z odciśniętą piętką malucha, wspólnie spędzony dzień i aromatyczna, wieczorna kąpiel sprawią, że 26 maja zapamiętasz na długo. Kameralny żłobek BeBaby pragnie być częścią Twojego święta i zaprasza na Dzień Otwarty, podczas którego zobaczysz, kim jesteśmy, jak pracujemy z dziećmi, jak wygląda nasz żłobek. Zapraszamy do spędzenia Dnia Mamy na rozmowie, zabawie i rodzinnych warsztatach!

Dzień Otwarty = Dzień dla Mamy. Zapraszamy do BeBaby Kameralny Żłobek / fot. materiały prasowe

Decyzja o zapisaniu dziecka do żłobka to jedna z trudniejszych, przed którymi stają młodzi rodzice, którzy starają się jak mogą i każdego dnia troszczą się o swoje pociechy. Czasem, by móc stawać się jeszcze lepszymi opiekunami dla swoich maluchów, muszą pójść do pracy, wziąć chwilę oddechu, czy po prostu odpocząć.

Jeśli niektórzy z was borykają się z tym problemem, to już 26 maja 2018 r. serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty do nowego żłobka BeBaby przy ul. Ludwinowskiej 11 w Krakowie. W godzinach: od 10:00 do 15.00, nasi eksperci (psycholog, opiekunowie) chętnie opowiedzą wam o blaskach i cieniach adaptacji w żłobku.

Ponadto dowiecie się czym jest idea Porozumienia Bez Przemocy, będziecie mogli obejrzeć żłobek, wypić z nami kawę i porozmawiać. Być może, będzie to inspiracja do podjęcia odpowiedniej decyzji dla siebie i dziecka.

ZAPRASZAMY!

CO: Dzień Otwarty w kameralnym żłobku BeBaby
GDZIE: ul. Ludwinowska 11, Kraków
KIEDY: 26 maja 2018, 10.00-15.00
Facebook/BeBaby

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ