Thursday, May 30, 2024
Home / Kultura  / Dni Otwarte w Dentestetica: Wypełnij swoje życie

Dni Otwarte w Dentestetica: Wypełnij swoje życie

31 marca skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!

Pożegnaj swój problem! / fot. materiały prasowe

O tym, dlaczego brak zębów nie jest powodem do wstydu, ale powinien być sygnałem do podjęcia działania, jakie objawy wzbudzają uzasadniony niepokój, na co może wpływać niekompletny zgryz i kiedy najlepiej zgłosić się do dentysty – opowiadają eksperci z krakowskiej Dentestetica

Pożegnaj swój problem! / fot. materiały prasowe

Pożegnaj swój problem! / fot. materiały prasowe

Utrata zębów dotyka osoby w różnym wieku, a jej przyczyną może być zarówno uraz mechaniczny, choroba, nieprawidłowe leczenie, jak i inne, niezawinione przez pacjenta czynniki. Ważne jednak, żeby zrozumieć, że nigdy nie jest to powód do wstydu czy obaw. Współczesna stomatologia doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.
Kiedy najlepiej zdecydować się na rozpoczęcie leczenia i uzupełnienie braków w uzębieniu? Bez względu na to w jakim jesteś wieku, brak zębów może negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie oraz powodować liczne problemy zdrowotne. Zdecydowanie nie warto zwlekać z podjęciem takiej decyzji. A może po prostu zrobisz to właśnie dzisiaj?

Nadwaga, bóle głowy, refluks i problemy z dykcją
Brakujące zęby nie stanowią jedynie problemu natury estetycznej. Niepełny uśmiech często bywa powodem kompleksów, niskiej samooceny, niezadowolenia ze swojego wyglądu, a co za tym idzie unikania kontaktów z ludźmi. To tylko początek kłopotów z jakimi borykają się osoby, które straciły jeden lub kilka zębów.
Braki w uzębieniu mają wyraźnie niekorzystny wpływ na nasze zdrowie, a utrzymywanie przez długi czas takiego stanu, może wywołać przykre długofalowe konsekwencje dla organizmu. Wystarczy wymienić chociażby zmiany w kościach w obrębie twarzy i jamy ustnej, pogorszenia stanu innych zębów, choroby przyzębia, a także bóle głowy, oczu i uszu.

Przybyło Ci kilka nadprogramowych kilogramów, choć wcale nie zmieniłaś diety? A może od jakiegoś czasu bezskutecznie próbujesz schudnąć? Problem również może tkwić w brakujących zębach. Niedostatecznie rozdrabniany pokarm trafia do żołądka, który jest nadmiernie obciążony i trawi wolniej niż przy prawidłowej wielkości kawałkach. Do tego dochodzą problemy z układem pokarmowym, refluks, nawracające bóle brzucha i dyskomfort odczuwany po każdym posiłku.

 Klinika stomatologiczna Dentestetica zaprasza na dni otwarte / fot. materiały prasowe

Klinika stomatologiczna Dentestetica zaprasza na dni otwarte / fot. materiały prasowe

Dni Otwarte Osstem i Dentestetica
Dentestetica to doświadczona klinika stomatologii estetycznej z Krakowa, która specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym i ortodontycznym. Gwarantujemy naszym pacjentom opiekę najlepszych specjalistów, komfort i doskonałą atmosferę, dogodne plany leczenia, a co najważniejsze – terapię na najwyższym poziomie.
Razem z naszym partnerem Osstem, producentem wysokiej jakości implantów stomatologicznych, przygotowaliśmy cykl bezpłatnych spotkań szkoleniowo – diagnostycznych, w trakcie których będziesz mogła:

– dowiedzieć się więcej o skutkach braków w uzębieniu na Twój organizm;
– poznać nowoczesne metody uzupełnienia ubytków w uśmiechu;
skorzystać z bezpłatnych konsultacji;
– porozmawiać o zdrowiu i swoich potrzebach w bezstresowej atmosferze.

Nie czekaj i umów się na wizytę już dziś. Razem sprawimy, że problem braku zębów, już nigdy nie będzie Twoim problemem.

Kiedy: 31 marca 2017, piątek
Gdzie: Dentestetica, ul. Kamienna 21, Kraków, Fronton, IV piętro
Kontakt: 887 05 05 01 lub biuro@dentestetica.pl Bardzo prosimy o umawianie się na godzinę.
Więcej szczegółów

Dentestetica, ul. Kamienna 21, Kraków / fot. materiały prasowe

Dentestetica, ul. Kamienna 21, Kraków / fot. materiały prasowe

Do zobaczenia w Dentestetica!

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Anna 19 września, 2018

    no cóż, teraz chyba nikt nie powinien mieć problemów jeśli chodzi o uzupełnienie braków w uzębieniu. Nie brakuje przecież gabinetów, w których można zrobić implanty. Ja też zdecydowałam się na implanty i nie żałuję. To nie tylko chodzi o wyglad ale przede wszystkim o komfort. Teraz w końcu mogę spokojnie się najeść. Ktoś, ktor ma komplet uzebienia nie zrozumie jak trudno jest wykonywac podstawową czynność jaką jest jedzenie jak się nie ma wszystkich zębów.

  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Information on that Topic: miastokobiet.pl/dni-otwarte-w-dentestetica-wypelnij-swoje-zycie/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ