Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Dni Otwarte w Be Baby!

Dni Otwarte w Be Baby!

Zapraszamy młodych rodziców, którzy szukają idealnego żłobka dla swoich pociech

Wszystkich młodych rodziców, tych planujących założenie rodziny oraz każdego, kto choć trochę interesuje się psychologią rozwoju serdecznie zapraszamy na nadchodzące Dni Otwarte w Kameralnym Żłobku BeBaby

Wiemy, że oddanie dziecka do żłobka to nie jest temat łatwy. Jedni pochwalają, inni powiedzą, że przecież tak nie można. My wierzymy, że młodzi rodzice starają się jak mogą każdego dnia troszczyć o swoje pociechy, ale czasem, by móc stawać się jeszcze lepszymi opiekunami dla swoich maluchów, muszą pójść do pracy, wziąć chwilę oddechu, czy po prostu odpocząć. 

Jeśli niektóre z was borykają się z tym problemem, to serdecznie zapraszamy na dni otwarte do nowo otwartego żłobka BeBaby Kameralny Żłobek przy ul. Ludwinowskiej 11 w Krakowie już jutro, 17 marca 2018r od 10,00, podczas których eksperci chętnie opowiedzą Wam o blaskach i cieniach takiego rozwiązania.

Ponadto dowiecie się co to tak naprawdę jest idea porozumienia bez przemocy, będziecie mogli obejrzeć żłobek, wypić z nami kawę i porozmawiać. Być może, będzie to inspiracja do podjęcia odpowiedniej decyzji dla siebie i dziecka. 

ZAPRASZAMY! 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ