Friday, July 12, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Dlaczego MARK scrub jest wyjątkowy ?

Dlaczego MARK scrub jest wyjątkowy ?

Podaruj jej święta w wannie!

Poczuj kokosową radość / fot. materiały prasowe

To proste MARK scrub to nie tylko zwykły peeling, ale wielozadaniowy, samodzielnie dbający o całkowitą pielęgnację i regenerację skóry kosmetyk. Świetna opcja dla kobiet zabieganych i tych oczekujących szybkich efektów pielęgnacji

Poznaj wielozadaniowy peeling / fot. materiały prasowe

Poznaj wielozadaniowy peeling / fot. materiały prasowe

Składniki są w 100% naturalne i tak dobrane, żeby skutecznie wyręczyć kobiety w walce z cellulitem i utratą jędrności np. po ciąży lub zrzuceniu zbędnych kilogramów. Wysoka zawartość kofeiny pobudza mikrokrążenie skutecznie likwidując cellulit i niedoskonałości skóry. Organiczny olej kokosowy wzmacnia elastyczność i sprężystość skóry oraz zapobiega jej odwodnieniu.

Źródło: Youtube/MARK scrub

Efektem widocznym natychmiast po pierwszym użyciu jest niesłychanie wygładzone i nawilżone ciało, bardzo przyjemne w dotyku. W łazience przez dłuższy czas utrzymuje się relaksujący i bardzo przyjemny aromat np. kokosu, kawy lub mięty w zależności od indywidualnych preferencji

W innych krajach MARK scrub jest popularny i doceniony za swój wysokojakościowy skład. Dzięki sprawdzonemu już działaniu wspomagającemu leczenie problemów skóry atopowej i trądzikowej peeling został wprowadzony również do sprzedaży aptecznej.

Ambasadorką marki została makijażystka Magda Pieczonka, która jako ekspertka od wizerunku poleca stosowanie MARK scrub jako doskonałego przygotowania twarzy pod makijaż.

Poczuj kokosową radość / fot. materiały prasowe

Poczuj kokosową radość / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ