Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Dlaczego manicure hybrydowy jest tak popularny? 5 powodów

Dlaczego manicure hybrydowy jest tak popularny? 5 powodów

Nikt chyba nie zaprzeczy, że nie ma to jak hybryda?

manicure hybrydowy miasto kobiet

Manicure hybrydowy ma więcej zalet, niż myślisz / fot. materiały prasowe

Lakiery hybrydowe pojawiły się na rynku już jakiś czas temu i wcale nie zanosi się na to, byśmy szybko o nich zapomnieli. W swojej ofercie posiadają je nie tylko salony kosmetyczne. W miastach pojawiają się również studia stylizacji paznokci, a wiele kobiet próbuje samodzielnie wykonywać paznokcie tą techniką w domu. Dlaczego manicure hybrydowy jest tak popularny?

Trwałość nawet przez kilka tygodni

Jedną z przesłanek przemawiających za lakierem hybrydowym jest jego wygoda, a przede wszystkim trwałość. Hybryda, w przeciwieństwie do tipsów, nie odpadnie, dlatego nie trzeba obawiać się trzaskania drzwiami czy przypadkowego uderzenia paznokciem. Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy nie odpryskuje, nie odchodzi od płytki paznokcia, a kolor nie blaknie. Paznokcie pomalowane tradycyjnym lakierem są dość wrażliwe na wszelkie bodźce, dlatego też zmywanie naczyń, sprzątanie czy uprawianie sportu np. pływanie, może spowodować odpadanie produktu od płytki paznokcia. Lakiery hybrydowe od ReformA Nails posiadają właściwości, dzięki którym nie trzeba się martwić o codzienne czynności. Kolory nie będą blaknąć, a lakier nie odpadnie, gdy na dłużej zmoczymy dłonie w wodzie.

Manicure hybrydowy ‒ prosta opcja na utwardzenie paznokci

Kruche i łamliwe paznokcie są problemem wielu z nas. W celu ich utwardzenia często stosuje się różne metody. Oliwa z oliwek, siemię lniane, olejek rycynowy, maści witaminowe, drożdże i oczywiście tabletki to jedne z kilku możliwych sposobów na wzmocnienie paznokci. Warto wiedzieć, że lakiery hybrydowe to także jedna z możliwości, by utwardzić płytkę paznokcia. Manicure hybrydowy jest jedną z najbardziej bezpiecznych metod stylizacji, dlatego prawidłowa ich technika nie niszczy płytek. Dodatkowo, manicure hybrydowy umożliwia zapuszczanie paznokci. Podatne na pęknięcia i złamania paznokcie wymagają częstego podcinania, dlatego długie paznokcie mogą stanowić problem. Utwardzona pod lampą płytka jest znacznie mniej łamliwa, dlatego proces wzrostu jest zdecydowanie łatwiejszy.

Szybki i naturalny efekt wykończenia

Od kilku lat zauważyć można powracający trend na bardziej naturalny wygląd i make-up no make-up. Podobnie jest w przypadku paznokci, czyli powrót do stylizacji delikatniejszych, uniwersalnych na każdą okazję i schludnych. Zdecydowanie częściej pojawiają się paznokcie krótkie, które są bardziej wygodne w porównaniu do długich i sztywnych tipsów uniemożliwiających normalne czynności. Co więcej, tipsy bardzo rzucają się w oczy, wyglądając nienaturalnie. W przypadku paznokci hybrydowych możemy osiągnąć bardzo naturalny wygląd, ponieważ cienkie warstwy lakieru mogą przypominać tradycyjny lakier i nie zaburzać oryginalnego wyglądu paznokcia.

Tworzenie stylizacji za pomocą zdobień

Lakiery hybrydowe dają nieograniczone możliwości tworzenia różnych stylizacji. To nie tylko bogactwo kolorów, ale również wykończeń, rodzajów, pyłków, kryształków czy topu, którym pokryjemy stylizację. Branża jest na tyle rozwinięta i kreatywna, by sprostać najbardziej wymagającym konsumentkom, a więc poszerzanie asortymentu stało się obowiązkiem, a dla klientek mnogością wyboru. Tworzenie przeróżnych stylizacji jest możliwe nie tylko dzięki zdobieniom, ale również dzięki właściwościom lakierów hybrydowych – dopóki nie włożymy ich do lampy możemy tworzyć na nich efekty aż do momentu, gdy uznamy je za zadowalające i dopiero wtedy utwardzić całość.

manicure hybrydowy miasto kobiet

fot. materiały prasowe

Manicure hybrydowy  ‒ wygodny sposób aplikacji lakieru

Wspomnieliśmy wyżej, że właściwości lakieru wpływają korzystnie na tworzenie różnych stylizacji. Warto jeszcze dodać, że lakiery hybrydowe są po prostu wygodne. Rzeczywiście, zrobienie ich samemu jest dość czasochłonne, jednak gdy utwardzi się je w lampie są one gotowe do działania. Tradycyjne lakiery wymagają dość długiego czekania, by wyschły, a i wtedy potrafi się coś na nich odbić, co w ostateczności prowadzi do poprawek lub zmywania.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ