Monday, August 2, 2021
Home / Rozwój  / Psychologia  / Dlaczego facet nie chce wrócić?

Dlaczego facet nie chce wrócić?

Po ostatniej kłótni to on podejmuje decyzję o końcu związku, ale ty nie możesz się z tym pogodzić, że on już nie wróci

czarno-białe zdjęcie pary przytulającej się na tle łąki

Nie możesz pogodzić się z tym, że to koniec? / fot. Pixabay

Początek znajomości był fantastyczny, facet wydawał się idealny. Przystojny, inteligentny, dowcipny, jednak po jakimś czasie okazało się, że to nie to. Zerwałaś z nim, bo miałaś dosyć, ciągle czegoś brakowało. Poświęcał ci zbyt mało czasu, zajmował się swoją pracą, więc podjęłaś decyzję o rozstaniu. I teraz gdy jesteś sama patrzysz na swój dotychczasowy związek z innej perspektywy, chcesz znów z nim być, tęsknisz, brakuje ci go i prosisz o kolejną szansę. A potem znów z nim zrywasz. I tak się rozstajecie i do siebie wracacie, bo ciągle ci czegoś brakuje, ale nie potrafisz powiedzieć czego tak naprawdę. Po ostatniej kłótni to on podejmuje decyzję o końcu związku, ale ty nie możesz się z tym pogodzić, że on już nie wróci

Czy jeśli facet kocha to wróci?

Ile przypadków, tyle odpowiedzi, ale za każdym razem czynnikiem niezbędnym do tego, żeby w związku się powodziło, jest to, żeby obydwie strony czuły się w nim spełnione, albo chociaż mogły na to spełnienie w jakiejś przyszłości liczyć (a jeśli nawet nie liczyć, to chociaż mieć nadzieję… w końcu ile relacji łączy jedynie nadzieja na to, że kiedyś się ułoży?). Słowem – żeby czuły się w nim dobrze. Dobrze nie tylko z tą druga osobą, ale także ze sobą.
To drugie bywa czasem niedoceniane – „przecież dogadywaliśmy się tak dobrze”, „tak mu na mnie zależało”, „nie mieliśmy ze sobą problemów”. Fajnie, nie mieliście ze sobą problemów, ale on być może miał, albo ma, swoje własne.

 

Jakie? Choćby takie – zerwanie relacji (szczególnie „jednostronne” wypowiedzenie tej nieformalnej, lecz jakże skomplikowanej umowy) jest zawsze bolesne. Bywa niejednokrotnie odbierane jako przejaw egoizmu i niewdzięczności.
Wyobraź sobie zatem, że właśnie coś takiego wobec ciebie twój były wtedy poczuł – i bardzo prawdopodobne, że czuje to do teraz.

Konsekwencją tych odczuć będzie właśnie najpewniej to, że niezależnie od tego, jak byście się wcześniej dobrze nie dogadywali, i jakby was wiele nie łączyło, on nie będzie chciał do ciebie wrócić, bo duma mu na to nie pozwala (a pamiętaj, że mężczyźni na kwestię dumy i honoru bywają bardzo uwrażliwieni).

Albo uznał, że potraktowałaś go jako zepsutą zabawkę, i ponowne angażowanie się byłoby dla niego upokarzające. Albo jest na ciebie po prostu zły. Albo i zamierza się na tobie zemścić za ból, który poczuł, kiedy go zostawiłaś. Albo… można tu długo wyliczać.
„Zemsta – brrr, przykro czytać takie słowo we własnym kontekście, prawda? Ale przyznaj się, szczerze – sama nie czułabyś na to ochoty, gdyby to ciebie facet potraktował, w twoim rozumieniu, uwłaczająco. No…?

Zostawiłam go, a teraz chcę wrócić…

Pamiętajmy, że faceci też są ludźmi. Fakt, często starają się nie dać tego po sobie poznać, ale to nie znaczy, że czegoś tam nie przeżywają, nawet jeśli tego nie widać, a on się do tego nie przyzna. Co więcej, są ludźmi zmiennymi, wcale nie inaczej przeżywającymi niektóre emocje, niż wiele kobiet. Że to „niemęskie” i dla nich nietypowe? Zapewne coś w tym, przecież historycznie mężczyzna miał być twardy, zapewniać wybrance stabilność i z godnością opierać się zmiennym kolejom losu, ale szczerze. Dlaczego mężczyzna dzisiejszy, słyszący na każdym kroku o równouprawnieniu i „inkluzywności”, miałby się tym w ogóle przejmować, i zachowywać w sposób, którego niejedna od niego oczekuje? Po co miałby to robić, bo kobiecie się to podoba? A co on z tego ma?
To ostatnie pytanie warte jest chyba rozważenia. Zastanawiałaś się, co on z tego ma? Z „tego” – rozumianego nie tylko jako wzajemne oczekiwania, ale ogólnie jako całokształt relacji.

Oczywistą odpowiedzią w wielu przypadkach będzie fizyczność, mówiąc dość bezpośrednio, kobiece ciało. Przecież ta dziedzina dla facetów jest z reguły bardzo ważna, co więcej, całkiem niewykluczone, że wasza znajomość od fizycznego zainteresowania się zaczęła (wiem, byłoby bardziej romantycznie, gdyby zaczęło się od deklamowania sonetów pod balkonem, ale umówmy się, obecnie to zdarza się raczej rzadko, prawda?). Zapewne więc możesz spytać – „przecież oferuję mu swoje ciało, a… on nie chce do mnie wrócić, bo mnie odrzuca?!”
Moment – niekoniecznie odrzuca, gdybyś była dla niego nieatrakcyjna, to zapewne w ogóle byście ze sobą nie byli. Więc jeśli facet odrzuca ofertę seksu bez zobowiązań, to zapewne dlatego, że wcale nie jest to bez zobowiązań, a nie dlatego, że mu się już nie podobasz. Możesz się mu dalej podobać, ale to nie znaczy, że na pewno na ciebie poleci, bo i fizyczność nie jest jedynym czynnikiem, który o jego zainteresowaniu decyduje. Gdyby zależało mu wyłącznie na kobiecym ciele, to udałby się raczej do agencji towarzyskiej albo na stosowny portal, będzie nie tylko łatwiej, szybciej i konkretniej, ale w wielu przypadkach nawet… taniej (sic!).
Zatem – nie, to nie dlatego nie chce wrócić, że mu się nie podobasz. Niestety, kupno nowych ciuchów i kosmetyków, dzięki którym będziesz jeszcze piękniejsza, nie sprawi, że na powrót będzie chciał z tobą być.

Przeczytaj koniecznie: Jak rozkochać w sobie faceta?

Jak wrócić do byłego faceta?

Idźmy więc dalej, co facet ma ze związku? Oczywiście, nasuwa się tu kwestia spełnienia emocjonalnego, wszystkich bliskich uczuć, które was łączyły (nie nadużywajmy słowa na „m”). Nie miejsce tu oczywiście na opisywanie całej głębi psychicznych i emocjonalnych potrzeb, których spełnienie zapewnia związek. Tym niemniej, coś musiało zaiskrzyć, prawda? Motylki w brzuchu, ciepło na twarzy, radosne oczekiwanie na każde spotkanie… tak zapewne było kiedyś, na początku albo nawet jakiś czas potem.
Możesz spokojnie założyć, że u niego było podobnie, ale TYLKO do pewnego stopnia, rzecz jasna. Inaczej uciekłby na samym początku, albo w ogóle nie chciał zaangażować się w cokolwiek dłuższego niż przelotna znajomość. Możesz też założyć, że uczucia te utrzymywały się u niego dłużej niż u ciebie. Gdyby było na odwrót, to on pewnie chciałby zerwać, a nie ty, mam rację?
Raczej nie zakładaj natomiast, że cokolwiek z tego, co kiedyś czuł, obecnie jest czymkolwiek więcej niż wspomnieniem. Gdyby tak nie było, zapewne sam chciałby do ciebie wrócić i wykonywałby w tym kierunku starania. Względnie, jeśli mimo wszystko nadal odczuwa cząstkę tych uczuć, to coś jednak powstrzymuje go – o zranionej dumie i poczuciu krzywdy już wspominaliśmy… Rzecz w tym, że emocje, które mężczyźni zaspokajają, wiążąc się z bliską sobie dziewczyną – jak potrzeba zaufania komuś i znalezienia w kimś oparcia, troski o wspólną przyszłość, poczucie spełnienia w życiu czy wzajemnego szacunku – są tymi, które nieomal na pewno zostały najbardziej boleśnie dotknięte przez rozstanie. Krótko, ciężko jest zaufać komuś, na kim raz się już sparzyło. Truizm, ale co poradzić?
Bardzo, bardzo chcesz, żeby do ciebie wrócił, i co zrobić? Jeśli na czymkolwiek warto się skoncentrować, to właśnie na tym, i jeszcze raz na tym.

Odbuduj jego zaufanie do ciebie, a potem pokaż mu, że naprawdę ci zależy; że nie podchodzisz do życia (i do niego) egoistycznie, patrząc tylko siebie i swoje powodzenie – także to uczuciowe – ale autentycznie dbasz też o niego – i a nuż będziecie żyć długo i szczęśliwie?

Że trudno odbudować zaufanie, ba… ale gdyby to było takie proste, to nie zastanawiałybyśmy teraz nad tym, prawda?

Przeczytaj też: Motyle w brzuchu to tylko chemia?

Co jeszcze może wiązać ze sobą parę? Na pewno kwestie praktyczne. Nawet jeśli uczucia się wypalą, pozostaje przyzwyczajenie do drugiej osoby, wygoda czy niechęć do zmian, zwłaszcza takich, które wiążą się z poczuciem niepewności albo skrępowania.
Dla ilu małżeństw najsilniejszym spoiwem rodziny są dzieci, troska o nie i podzielane nawzajem uczucie do swoich pociech? Albo wzięty razem kredyt hipoteczny na trzydzieści lat? Albo i opinia znajomych, którzy znali was jako dobraną parę, a żadne z was nie chciało się zmagać z jakże krępującym procesem informowania ich, że to już przeszłość? Albo nawet strachem przed ostatecznym zostaniem kiedyś samą, jeśli nie trafi się nikt inny, z kim mogłoby ci się kiedyś udać.
Tyle że skoro z nim zerwałaś, to (niestety?) jest więcej niż pewne, że akurat w waszym przypadku takie kwestie nie są problemem. Ewentualnie nawet jeśli były, to już przestały, rozdzielone procesem rozstania i całym okresem, przez który już ze sobą nie jesteście. Poza tym, takie kwestie mogą być fundamentem relacji (nawet jeśli żadna ze stron się do tego głośno nie przyzna), ale raczej rzadko bywają fundamentem relacji szczęśliwej, a zakładamy, że nas interesuje ta ostatnia.

Raz jeszcze, dlaczego facet nie chce wrócić?

To proste: skoro wcześniej mu na tobie zależało, to musiałaś dać mu konkretne powody, żeby nie chciał wrócić. Niezależnie od tego, jak do tego doszło, w jakiś sposób sprawiłaś, że teraz się przed tym wzdraga. Czyli albo przestał czuć do ciebie to, co czuł, a co spajało waszą relację, obojętnie czy było Uczucie pisane wielką literą, wzajemna sympatia, zgodność charakterów czy zwykłe poczucie stabilności – i wtedy, szczerze, daj mu pójść swoją drogą. Albo też dalej to coś do ciebie czuje, tyle że jeszcze silniejsze od tego jest w nim poczucie krzywdy, zawodu bądź odrzucenia. I jeśli faktycznie ci na nim zależy, to czeka cię długi proces przekonywania go, że warto ci na powrót zaufać. I że pragnąc do niego wrócić, nie myślisz tylko o sobie i swoim szczęściu, ale masz na względzie również jego.
Oczywiście, wśród czynników, dla których „on już nie chce wrócić”, mogą być i te niezależne od ciebie, z których chyba najbardziej typowa jest sytuacja, w której w międzyczasie on znajduje sobie nową sympatię, ale to też jest skutkiem przemiany w jego uczuciach, bo nie zwróciłby afektu ku innej kobiecie, gdyby dalej pragnął być z tobą, nieprawdaż?

Ogólną konkluzją nie jest to, że facet ma swoją dumę, humory oraz ścieżki myślenia, które czasem bywają trudne do uchwycenia, a które musisz uwzględnić w swoich planach go dotyczących, bo to na pewno sama wiesz. Chodzi bardziej, oczywiście w moim subiektywnym spojrzeniu, z którym nie musisz się zgodzić, o to, że mężczyzna jest zmienny w stopniu wcale nie w mniejszym, niż my. Nie daj się zmylić zewnętrznemu emploi – jego gusta, nawyki czy powierzchowność mogą wydawać się ostoją niezmienności, ale sposób, w jaki on patrzy na świat (i ciebie) ewoluuje cały czas, niekiedy nawet dość gwałtownie.
Ma to o tyle duże znaczenie, że pragnąć, by dawny partner do ciebie wrócił, łatwo odruchowo nastawić się na „powrót do przeszłości”, albo „żeby było tak, jak było” (że zacytuję klasyków). A tak się nie da.  Do przeszłości nie da się wrócić, bowiem, wybacz koszmarny banał, świat się nieustannie zmienia, i ludzie też. I ty, i on jesteście kimś choćby odrobinę innym, bogatszym w nowe doświadczenia, niż byliście kiedyś. Bardzo ciężko zatem wrócić do dawnej relacji. Ona już przeminęła, i chyba nie udała się, skoro się rozstaliście.
Można natomiast, wyciągając z przeszłości wnioski, spróbować z byłym facetem zacząć wszystko od nowa, jako nowy związek i nowy projekt na przyszłość, ze wszystkimi tego konsekwencjami – w tym zwłaszcza ponownym poznawaniem się i uczeniem się siebie nawzajem. W to z kolei trzeba włożyć mnóstwo empatii, starań i zaangażowania (czasem też pokory), ale jeśli nadal chcesz, żeby on wrócił, to chyba warto…?

Przeczytaj też: Pokora – co to jest i jak się jej nauczyć?

Agnieszka Szpak

Oceń artykuł
30 komentarzy
 • Avatar
  RobRock 4 stycznia, 2020

  Typowe i powtarzane do bólu. Ludzie PRACUJCIE razem nad związkiem, dawajcie sobie wzajemnie szanse – wielokrotnie, a raczej nigdy nie będziecie cierpieć. Ciągle gonimy za czymś, co w naszym poczuciu może (MOŻE), ale nie mysi być lepsze. NIE DOCENIAMY tego co mamy.

 • Royal Online 13 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Information to that Topic: miastokobiet.pl/dlaczego-facet-nie-chce-wrocic/ […]

 • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] There you will find 35792 additional Info to that Topic: miastokobiet.pl/dlaczego-facet-nie-chce-wrocic/ […]

 • Avatar
  Doretta 24 marca, 2020

  O MÓJ BOŻE!!! To z pewnością szokujące i prawdziwe świadectwo życia … Nazywam się Doretta Allison. Odwiedziłem forum tutaj w Internecie w dniu 07 marca 2020 r. I widziałem cudowne świadectwo tego potężnego i wielkiego rzucającego zaklęcia, zwanego DR OGUNDELE, na forum udostępnionym przez inną kobietę. Nigdy w to nie wierzyłem, ponieważ nigdy nie słyszałem ani nie nauczyłem się czegokolwiek o magii lub zaklęciach wcześniej. Żadna dusza nie byłaby w stanie wpłynąć na mnie o magicznych zaklęciach, dopóki DR OGUNDELE nie zrobi tego dla mnie i nie przywróci mi małżeństwa z 8 lat rozpadu i przyprowadzi męża z powrotem do mnie w ciągu 24 godzin, kiedy czytałem o nim wcześniej w Internecie, zrobił to samo dla mnie. Byłem naprawdę zdziwiony i zszokowany, gdy mój mąż ukląkł błagając o wybaczenie i bym go przyjął z powrotem .. Jestem naprawdę niski wyrażeń, i nie wiem, jak bardzo mogę przekazać wam moje uznanie DR OGUNDELE, jesteście Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Zgodziłem się z nim, aby dzielić się jego nazwiskiem na każdym forum, dlatego dzielę się tym świadectwem tutaj, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w skontaktowaniu się z Dr Ogundele z WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.

 • Avatar
  Kenneth 12 kwietnia, 2020

  Nazywam się Ken Strickland. Moja rada skierowana jest do każdego, kto jest przygnębiony emocjonalnie lub ma podobny problem z relacjami, aby skontaktować się z Dr Ogundele, ostatecznym rzucającym zaklęcia za pośrednictwem swojego e-maila: (ogundeletempleofsolution@gmail.com). 0r WhatsApp lub Viber Czatuj z nim na (+27638836445). Ten człowiek jest bardzo potężny, przywrócił mojego męża w ciągu 24 godzin swoimi mocami.

 • Avatar
  Tracy 18 kwietnia, 2020

  PROSZĘ CZYTAĆ MÓJ ŚWIADECTWO:
  Jestem Tracy Watt ze Stanów Zjednoczonych. Tak się cieszę, że mój mąż wrócił, po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety. Mój mąż miał romans z inną damą i tak bardzo kocham mojego męża, ale zdradzał mnie ze swoim współpracownikiem, a ona używa czarów do mojego męża, aby go nienawidził, a to było tak krytyczne, że płakałem cały dzień i noc, aby Bóg przysłał mi pomocnika, aby przyprowadził mojego męża! Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na prawdziwą historię życia zasugerowaną przez inną kobietę, że dr Ogundele może pomóc odzyskać męża. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, 24 godziny później mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że bardzo za mną tęskni, o mój Boże! Byłem bardzo szczęśliwy, a dziś znów jestem szczęśliwy z moim mężczyzną i żyjemy z radością i zgodziłem się z dr Ogundele, że po udzieleniu mi pomocy obiecałem, że podzielę się moim świadectwem, aby ludzie dowiedzieli się o nim więcej. Jeśli potrzebujesz pomocy, radzę skontaktować się z nim za pomocą jego WhatsApp: //+27638836445// E-mail: //ogundeletempleofsolution@gmail.com//

 • Avatar
  Stacy Emmons 25 kwietnia, 2020

  Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 18 lat, a on miał 21 lat i nazywam się Stacy Emmons. Wiele razem przeszliśmy emocjonalnie. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Z zaskoczenia mąż właśnie złożył wniosek o rozwód, byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem zeznań kobiety świadczącej o rzucającym zaklęcia dr Ogundele online, i skontaktowałem się z nim w WhatsApp, dr Ogundele powiedział mi po swojej pracy, że mój mąż wróci z powrotem za 24 godziny. Nie uwierzysz, co się stało, mój mąż zadzwonił do mnie dokładnie 24 godziny. Byłem całkowicie zaskoczony! Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Umówiłem się z nim, aby o nim porozmawiać, dlatego dzielę się tutaj swoim świadectwem. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim związkiem lub jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z jego WhatsApp lub Viber: +27638836445.

  • Avatar
   Margaret Morgan 28 lipca, 2021

   Witam widzów, mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety po roku naszego małżeństwa. Desperacko go potrzebowałam, bo tak bardzo go kochałam. Bardzo się zmartwiłem i potrzebowałem pomocy. W ten wierny dzień, gdy przeglądałem internet, natknąłem się na szczególne świadectwo, więc poczułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a następnie wykonał dla mnie zaklęcie powrotu miłości. 28 godzin później mój mąż wrócił do mnie płacząc i błagając o przebaczenie. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania swoich zerwanych związków, w których się specjalizuje 1. przywrócić utraconego kochanka 2. zdobyć serce ukochanej osoby 3. pomóc singielowi ludzie, aby znaleźć partnerów 4. być w związku małżeńskim 5. atrakcyjność miłosna 6. problemy małżeńskie i rozwód 7. część miłosna 8. problemy z nerkami wszelkiego rodzaju choroby, z którymi możesz się skontaktować przez WhatsApp (+2347083653387) lub wysłać e-mail na adres: lordmudaspiritualtemple@gmail. com

 • Avatar
  Lilly Norman 5 maja, 2020

  Nazywam się Lilly Norman jestem z Niemiec, nigdy nie myślałam, że znów się uśmiechnę, mój mąż zostawił mnie z 3 dziećmi na 7 lat. Cały wysiłek, aby go przywrócić, nie powiódł się, myślałem, że już go nie zobaczę. W zeszłym tygodniu mój przyjaciel powiedział mi o rzucającym zaklęcia o imieniu DR.OGUNDELE, Dała mi swoje kontakty, a ja skontaktowałem się z nim, a dr Ogundele zapewnił mnie, że w ciągu 24 godzin mój mąż wróci do mnie, po tym, jak zrobiłem wszystko, o co prosił aby to zrobić, w ciągu 24 godzin mój mąż zadzwonił do mnie i zaczął błagać o wybaczenie, a on wrócił z wielką miłością i troską, więc do tej pory jestem zaskoczony tym cudem, zgodziłem się z dr Ogundedem, aby podzielić się dobrymi wiadomościami na ten temat forum, jeśli potrzebujesz pomocy od niego, możesz skontaktować się z nim za pomocą WhatsApp lub Viber: +27638836445. Ten człowiek jest bardzo potężny, a czar jest nieszkodliwy.

 • Avatar
  Pedro Hayes 16 lipca, 2020

  Nazywam się Pedro Hayes. Chcę tylko, żeby cały świat wiedział o rzucającym zaklęcia, którego poznałem w Internecie o imieniu Dr Ogundele, nie potrafię wyjaśnić, w jaki sposób mi pomógł, podzielę się tutaj kilkoma słowami. Moja żona wyjechała z dziećmi 7 lat temu. W zeszłym tygodniu przeglądałem internet i znalazłem jakieś świadectwo podzielane przez tak wielu ludzi mówiących o dr Ogundele, szybko skontaktowałem się z nim o pomoc w ciągu 24 godzin, moja żona skontaktowała się ze mną, prosząc o wybaczenie, a ona wróciła do mojego życia i jesteśmy znów szczęśliwie wyszła za mąż, co za cudowny CUD jestem tak szczęśliwa. Dr Ogundele przywiózł moją żonę w ciągu 24 godzin. Nie mogę napisać wszystkiego na piśmie, wszystko, co mogę powiedzieć, to dziękuję, bardzo się cieszę. Powiedział mi, żebym podzielił się historią, tak jak wszyscy, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy. Skontaktuj się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. Jego czary są skuteczne i nieszkodliwe, wszystko o dr Ogundele jest super.

 • Avatar
  sarah woods 11 maja, 2021

  Dobre wieści!!! Cześć wszystkim. Nazywam się Sarah Woods. Mam nadzieję, że wszyscy mieli dobry dzień, jestem z tego bardzo zadowolony, więc chcę, aby wszyscy wiedzieli, co Prophet Solution (prophetsolutiontemple@gmail.com) zrobiło dla mnie i mojej rodziny. Miałem szczęśliwe i spokojne małżeństwo z dwójką dzieci powyżej 5 roku życia. Mój mąż był zbyt uroczy i opiekuńczy. Ale sytuacja się pogorszyła, kiedy mój mąż zaczął odkładać to na bok i wracać do domu późnym wieczorem. Nigdy nie wiedziałem, że ma romans z inną kobietą, przestał zwracać uwagę na mnie i dzieci. To było naprawdę druzgocące i rozdzierające serce, gdy miłość odpłynęła od naszej rodziny. Poskarżyłem się znajomemu, który przedstawił mi Rozwiązanie Proroka, który w pewnym momencie jej pomógł, ale wątpiłem w to, ponieważ nigdy nie wierzyłem w voodoo ani rzucanie zaklęć, ale ponieważ byłem zdesperowany, dało mi to szansę. Skontaktowałam się z nim, powiedziałam mu wszystko, powiedziałam, że pomoże uratować mojego męża i moje małżeństwo. Zrobiłem to i zapewniam to, czego potrzebuję do tego i to wszystko !!!!!! Mój mąż wrócił do domu pewnego wieczoru, płacząc i przepraszając. To było jak cud, jakby wcześniej czarowało. Tak się cieszę, że dzięki rozwiązaniu proroka pomógł ocalić moje małżeństwo.

  Nie cierp, gdy jest rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować pod adresem: prophetsolutiontemple@gmail.com

  Możesz również pomóc w następujących kwestiach:
  (1) JEŚLI CHCESZ, ABY TWOJA BYŁA dziewczyna / CHŁOPAK WRÓCIŁ DO CIEBIE
  (2) Jeśli chcesz, aby twój współmałżonek POWRÓCIŁ
  (3) JEŚLI CHCESZ BYĆ PROMOWANY W BIURZE
  (4) Jeśli chcesz, aby twój mężczyzna lub kobieta kochali tylko ciebie
  (5) JEŚLI CHCESZ DZIECKO (sterylne / sterylne)
  (6) JEŚLI CHCESZ BYĆ BOGATY
  (7) Jeśli chcesz, aby twój mąż / żona byli twoi na zawsze
  (8) Opóźnienie w małżeństwie
  (9) JEŚLI CHCESZ WYGRAĆ SPRAWĘ SĄDOWĄ
  (10) Zaangażowanie małżeńskie
  (11) JEŚLI NIE MOŻESZ zapłodnić KOBIETY (sterylne)
  (12) leczyć wszystkie rodzaje chorób
  (13) całkowite wyleczenie z HIV / AIDS
  I więcej…

  Skontaktuj się z nim teraz pod adresem: prophetsolutiontemple@gmail.com.
  możesz też wysłać do niego SMS-a z tym numerem WhatsApp .. + 2348073001706.

 • Avatar
  Sherrie winn 28 maja, 2021

  Wszystko dzięki temu potężnemu rzucającemu zaklęcie miłosne, które rzuciło zaklęcie miłosne, które sprowadziło mojego męża z powrotem do mnie dla innej kobiety, dzięki panu, jeśli chcesz jego pomocy, WhatsApp go dzisiaj +2348054681416 może ci pomóc lub wysłać mu e-mail: greatmutaba@ yahoo.com

 • Avatar
  Roxana anda 19 czerwca, 2021

  Rok 2019/2020 był dla mnie tak trudny, że mam ochotę zniknąć. Czuję, że nie istnieję … życie było dla mnie takie trudne … ponieważ moja była żona mnie opuściła … jak chciałbym znaleźć wehikuł czasu, który mnie zabierze w porę, aby zmienić moje błędy, kiedy mój związek był doskonały, kiedy mnie kochała, ale brałem wszystko za pewnik … pokazała mi miłość i troskę, ale nie było mnie przy niej … Byłem za innymi kobietami. zanim zdałem sobie sprawę, że jestem psem, który się nie urodził… szukam sposobu, aby ją odzyskać, ale ona odmówiła powrotu … życie jest ciężkie bez niej … byłem w wielu miejscach, aby ją odzyskać, ale mogłem nie, nie mogłem jej znaleźć … dopóki nie zobaczyłem wielu wspaniałych świadectw w Internecie o wspaniałym Dr.muda.Który daje mi szczęście..po pierwsze nigdy w to nie wierzyłem, dopóki w mojej sytuacji nie zdecydowałem się spróbować … Doprowadzę do mojej wolności tak on odda mi wolność..proszę przyjaciół przyjaciele nie wiem czy potraficie czytać moje świadectwo czy nie, ale jeśli potraficie…chcę tylko żebyście znali tego proroka Panie m uda jest zawsze tutaj, aby pomóc Ci rozwiązać problemy, które masz w życiu … wiem, jak to jest, ponieważ życie pomyślało o mnie nauczkę, więc nie poddawaj się … nie martw się o sytuację, w której jesteś, to jest tylko trauma, która się skończy, po prostu spróbuj Dr muda, jest naprawdę człowiekiem Bożym, pomoże ci mi uwierzyć.. Wiem, że niektórzy ludzie, którzy przeczytają ten raport, pomyślą, że to zabawne lub żart … ale prawda jest taka, że ​​jest dobra osoba, tylko po to, aby wypróbować go w swoich problemach.. Znam dużo Ludzie, którzy mają wiele problemów ze znalezieniem rozwiązań i odpowiedzi, wypróbuj już dziś, jeśli może ci to pomóc.. lordmudaspiritualtemple@gmail.com lub Whatsapp orcall+2347083653387

 • Avatar
  Tanya Monroe 30 czerwca, 2021

  Chcę, aby świat poznał wspaniałą osobę, którą większość ludzi zna jako pana voodoo, który ma idealne rozwiązanie problemów związków, małżeństw i problemów zdrowotnych. Głównym powodem, dla którego poszłam do voodoo lorda, było szukanie rozwiązania w kwestii sprowadzenia męża z powrotem i zajścia w ciążę, ponieważ mąż mnie opuścił, ponieważ nie mogłam zajść w ciążę po 14 latach małżeństwa. Niedawno przeczytałam w internecie kilka relacji, które niektórzy pisali o Lordzie voodoo i bardzo się ucieszyłam i postanowiłam poprosić o pomoc. Doskonale wykonał swoją robotę, zmuszając męża do powrotu do mnie i proszenia o przebaczenie, kilka miesięcy później poczęłam. Teraz jestem dumną mamą bliźniaków, chłopca i dziewczynki, a mój mąż nigdy nie przestał mnie kochać i żyjemy razem bardzo szczęśliwi. Nie mogę przestać publikować jego nazwiska w Internecie ze względu na dobrą pracę, jaką dla mnie wykonał. Każdy, kto potrzebuje jego pomocy, powinien skontaktować się z nim przez e-mail [voodooconnect60@gmail.com] lub dodać go na WhatsApp [+234 8097014925] Możesz skontaktować się z nim już dziś, aby rozwiązać swoje problemy i pozostać szczęśliwym na zawsze.

 • Avatar
  Elena Ignat 6 lipca, 2021

  Właśnie odzyskałam mojego byłego męża dzięki pomocy Ekspertów od zaklęć miłosnych Dr ISIKOLO.
  Mąż zostawił mnie dla innej kobiety, to były zaledwie 3 lata naszego małżeństwa. Najbardziej bolesne jest to, że byłam w ciąży z naszym drugim dzieckiem. Chciałem go z powrotem. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go sprowadzić, ale wszystko poszło na marne, obiecałem, ale odmówił. Wyjaśniłem swój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcie, który pomoże mi rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić z powrotem, nie miałem wyboru, jak spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie o nazwie DR ISIKOLO, który zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 48 godzinami. Rzucił zaklęcie i przywrócił miłość i więź między mną a moim mężem i wrócił do mnie po 48 godzinach. nadal jestem zachwycony rezultatem jego pracy. nie płacz już, skontaktuj się z DR ISIKOLO w celu uzyskania pomocy. Tutaj jego kontakt, e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również WhatsApp go na +2348133261196

 • Avatar
  Roxana Anda 8 lipca, 2021

  Moje życie jest pełne szczęścia, bo DR ISIKOLO sprawił, że byłem szczęśliwy. Mam na imię Roxana Anda, ja i moja ukochana mieliśmy poważne problemy, które prowadzą do naszego zerwania, ponieważ od tego czasu moje życie nigdy nie było takie samo. Próbowałem wszystkich metod, aby go odzyskać. ale były tylko stratą wysiłku i stratą czasu. Ale pewnego dnia, podczas moich poszukiwań w Internecie, natknąłem się na świadectwo o DR ISIKOŁO. Kontaktuję się z nim i wyjaśniam mu mój problem, do tej pory jestem bardzo zaskoczony, jak był w stanie sprowadzić moją ukochaną w ciągu 48 godzin. Dzięki tej wspaniałej rzeczy, która wydarzyła się w moim życiu, postanowiłem opowiedzieć całemu światu o tym wspaniałym człowieku DR ISIKOLO, który ma tak wiele możliwości i rozwiązań wszelkich problemów. Dla potrzebujących czegokolwiek powiedział mi, że w jego świątyni nie ma rzeczy niemożliwych. Tak bardzo mu wierzę. Przyjaciele lub ktoś, kto czyta moje świadectwo, jeśli potrzebujesz pomocy, aby odzyskać swojego byłego kochanka lub byłego męża, uprzejmie skontaktuj się z nim przez e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub jego WhatsApp pod numerem: +2348133261196. I obiecuję Ci, że pomoc lub rozwiązanie, którego szukasz, będą Twoje.

 • Avatar
  Roxana anda 10 lipca, 2021

  Czy masz jakiś problem, który Ci przeszkadza?
  Chcesz wygrać na loterii?
  Czy masz jakąkolwiek chorobę?
  Masz depresję?
  Potrzebujesz uzdrowienia?
  Czy chcesz przywrócić swojego byłego?
  Lub musisz począć itp.

  Przynoszę dobre wieści;Pomoże ci dr muda wielki medium/rzucający zaklęcia.Jest bardzo dobry w zaklęciach, więc jest polecany z daleka i bliska.Porozmawiaj z nim dzisiaj, będzie mógł ci pomóc.Twoja prywatność jest umieszczone Ściśle poufne. Wyślij e-mail na adres: lordmudaspiritualtemple@gmail.com lub WhatsApp Dr muda na +2347083653387. Nie umieraj z powodu swojej choroby, wypowiedz się … zasługujesz na szczęście!

 • Avatar
  Diana Muda 10 lipca, 2021

  czy potrzebujesz swojej miłości, która cię opuściła? chcesz, aby twoja ukochana przestała oszukiwać i trzymała się ciebie? potrzebujesz swojej ukochanej, aby trzymał się z daleka, ponieważ już go nie chcesz? z chubywielką czarną magią możesz zobaczyć, jak te rzeczy przechodzą. po prostu skontaktuj się z chubygreat, aby uzyskać pomoc z jego danymi; e-mail, chubygreat@gmail.com lub WhatsApp +2348165965904. Mój mąż porzucił mnie i 2 dzieci na lata dla innej kobiety, a kiedy skontaktowałem się z Chubygreat w celu uzyskania pomocy, powiedział mi, co mam zrobić i przygotować, tak jak teraz, powiedział mi, abym uważał w ciągu 48 godzin; i tak zostawił dziewczynę, z którą był, i wrócił z powrotem. to moja mała historia, możesz szybko skontaktować się z nim teraz z tymi szczegółami. chubygreat@gmail.com o pomoc

 • Avatar
  Amira Shan 12 lipca, 2021

  Moja dziewczyna i ja zerwaliśmy zeszłej nocy 19 września
  Jesteśmy razem od 4 lat.
  Zaproponowałem jej ślub w czerwcu 2017 r., właściwie planujemy wziąć ślub przynajmniej do 2019 r.
  Ale wczoraj wieczorem powiedziała, że nie jest już pewna i potrzebuje trochę przestrzeni.
  Próbowałem o tym porozmawiać,
  i próbowała zmienić zdanie, ale nadal nieskutecznie.
  Szczerze, wiele przeszliśmy, wczoraj wieczorem tak powiedziała
  1. Stałem się odległy?
  2. Już nie jestem słodka
  3. Nie jest już ze mną zadowolona
  Walczyliśmy, a walki stawały się coraz bardziej chaotyczne i cięższe.
  ale udało nam się to przetrwać do teraz.
  Może z powodu mojego temperamentu? Krótko mówiąc, dziękuję Bogu za przywrócenie mojego małżeństwa za pomocą Chubygreat. Jest geniuszem, a jego zaklęcia działają jak magia. możesz skontaktować się z nim na gmailu pod adresem chubygreat@gmail.com lub na WhatsApp pod numerem +2348165965904. POWODZENIA

 • Avatar
  Jelena Dorian 13 lipca, 2021

  Nazywam się Jelena Dorian. Miałam w przeszłości zmagania z mężem, które doprowadziły do ​​rozwodu z moim pierwszym mężem. Wspomnienia mojego męża wciąż były we mnie i zdałam sobie sprawę, jak bardzo go kocham i za nim tęsknię. Próbowałem się do niego dostać, ale powiedziano mi, że ruszył dalej ze swoim życiem i możemy już nigdy nie być razem. Gorzko płakałem tamtej nocy myśląc, że straciłem mężczyznę, którego tak bardzo kochałem. Poprosiłam o radę, a kolega dał mi kontakt z DR ISIKOŁO, skonsultowałam się z nim i jak najlepiej swoimi potężnymi zaklęciami pomógł mi z zaklęciem miłosnym zjazdu małżeńskiego, aby zwrócić mi mojego byłego męża , w ciągu zaledwie 2 dni spotkałem się z duchowym spotkaniem modlitewnym z DR ISIKOŁO, wszystko odwróciło się na dobre w moim życiu, teraz znów szczęśliwie mieszkam z mężem i rozwiązuję problemy rozwodowe. Świadczę tutaj dzisiaj, że DR ISIKOLO jest potężny, może raz rozwiązać wszystkie problemy w zerwanej relacji z miłością. skontaktuj się z nim w celu rozwiązania wszelkich problemów. napisz do niego na adres: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także WhatsApp go pod numerem +2348133261196.

 • Avatar
  Viktoria Andro 14 lipca, 2021

  Witajcie widzowie, nigdy nie myślałem, że znów się uśmiechnę, Mój mąż zostawił mnie z dwójką dzieci na rok i dwa tygodnie, Wszystkie wysiłki, aby go sprowadzić, nie powiodły się Myślałem, że nie zobaczę go ponownie, dopóki nie spotkałem pani, która zadzwoniła Christina, która opowiedziała mi o rzucającym zaklęcia DR ISIKOLO, Podała mi jego adres e-mail i numer telefonu komórkowego, a ja się z nim skontaktowałem, a on zapewnił mnie, że w ciągu 48 godzin mój mąż do mnie wróci, Za mniej niż 48 godzin mój mąż wrócił zaczął błagając o przebaczenie mówiąc, że to robota diabła, więc do tej pory jestem zaskoczony tym cudem, tak naprawdę nie wierzę w żadnych duchowych lekarzy, nie mogłem począć przez pięć lat po urodzeniu moich dziewczynek, więc ja i mój mąż był zdesperowany, aby mieć dziecko płci męskiej, ale jak tylko rzucono zaklęcie, zaszłam w ciążę z dzieckiem płci męskiej i urodziłam moje trzecie dziecko, jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się z nim skontaktować, a on zapewni otrzymasz doskonały wynik bez opóźnień. Adres e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub bezpośrednio WhatsApp +2348133261196.

 • Avatar
  Laura Mattis 16 lipca, 2021

  Desperacko szukałam sposobu, by mój były chłopak znów się we mnie zakochał. Mieliśmy wzloty i upadki, ale w ciągu ostatnich 6 miesięcy nasz związek poszedł na południe. Wydałem ponad 500 na czarodziejkę, która, jak sądziłem, mi pomoże i nie wiedząc, że ona nie pomogła. Wyciągam rękę, ponieważ chcę być pożądaną kobietą, którą kiedyś byłam, a on zakochuje się we mnie i ożeni się ze mną. Nie wyobrażam sobie tego chłopca z nikim innym, dopóki naprawdę nie skontaktowałem się z dr Ikhine, który sprawił, że moje pragnienie serca zostało spełnione. Dał mi szczegóły, jak mi pomóc, co zrobił, gdy się zastosowałem i uratował mojego mężczyznę ze złych rąk pani, która go zahipnotyzowała, a mój mężczyzna wrócił do ciebie w ciągu 48 godzin i byłem naprawdę zdumiony, że taka manifestacja mocy jest naprawdę prawdziwy. Teraz z radością mogę powiedzieć ludziom, aby DR ISIKOLO spróbowali swoich problemów i czekali na natychmiastowe rezultaty. skontaktuj się z nim za pomocą jego adresu e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub bezpośrednio WhatsApp +2348133261196.

 • Avatar
  Katarina Bennet 17 lipca, 2021

  Dziękuję DR ISIKOLO najwspanialszemu ze wszystkich za to, co dla mnie zrobiłeś. Jestem tak wdzięczny, że mój ukochany wrócił do mnie i teraz żyjemy szczęśliwie razem. Nazywam się Katarina Bennet, a zaklęcie miłosne DR ISIKOLO jest bardzo silne i skuteczne i nie ma żadnych skutków ubocznych, tak jak obiecał Postanowiłam spróbować DR ISIKOŁO, gdy mój kochanek zostawił mnie dla innego, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne mój kochanek, który sprowadził go z powrotem do mnie w 48 godzin, jak obiecał i zapewnił mnie. Najbardziej ekscytuje mnie to, że mój kochanek nawet nie wiedział, że jest pod urokiem, jeśli przechodzisz przez problem miłosny w związku, radzę skontaktować się z DR ISIKOŁO, aby rozwiązać swój problem. Bardzo trudno jest stracić ukochaną osobę i wiem, jak to jest, więc nie pozwól, aby ktoś odebrał ci kochanka. Skontaktuj się z DR ISIKOLO leo już dziś i rozwiąż problem, a jeśli potrzebujesz jego pomocy poniżej, podaj jego adres e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub bezpośrednio WhatsApp +2348133261196.

 • Avatar
  Lorena Finn 20 lipca, 2021

  Witam wszystkich, to wspaniała rzecz, aby podzielić się wspaniałym świadectwem o DR ISIKOLO za przywrócenie szczęścia mojej rodzinie. Naprawdę chcę powiedzieć całemu światu, że istnieje czarodziej o imieniu DR ISIKOLO, który jest tak prawdziwy i autentyczny. Nigdy nie wierzyłem w żadną z tych rzeczy, ale kiedy stracę żonę na 2 lata, potrzebowałem pomocy, dopóki nie znalazłem świetnego rzucającego zaklęcia, a on zapewnił mnie, że odzyskam żonę w ciągu zaledwie 48 godzin, ale miałem wątpliwości, i po rzuceniu zaklęcia, 48 godzin później, tak jak powiedział rzucający zaklęcie, zadzwonił mój telefon i, co zaskakujące, to moja żona nie dzwoniła do mnie przez ostatnie 2 lata i przeprosiła za ból, który spowodowała ja i powiedziała mi, że jest gotowa wrócić po mnie do domu. DR ISIKOLO naprawdę dał jej poznać, jak bardzo ją kocham i potrzebuję. Otworzył też jej oczy, żeby sobie wyobrazić, ile miłości musimy razem dzielić. Wszystkie podziękowania należą się DR ISIKOŁO za dobrą pracę, którą dla mnie wykonał. Skontaktuj się z nim teraz, ponieważ jest bardzo potężny i zawsze ci pomoże. Uwierz mu i rób wszystko, o co cię prosi, i nigdy nie wątp w niego w żaden sposób. jego WhatsApp +2348133261196 lub e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com

 • Avatar
  Nora Pepe 21 lipca, 2021

  Bardzo dziękuję DOKTOR ISIKOLO za to, że mój były chłopak wrócił do mnie. Jestem Nora Pepe i piszę to wspaniałe świadectwo w odniesieniu do tego człowieka. Spełnił wszystkie moje życzenia. Mój chłopak i ja spotykaliśmy się przez ponad 3 lata i chociaż mieliśmy tyle kłótni, ale nigdy nie myśleliśmy o zerwaniu. Pewnego dnia zadzwonił do mnie przez telefon i powiedział, że jest zmęczony związkiem i nie widzi nigdzie, do którego zmierzamy. Minęły miesiące, a mój chłopak już się ze mną nie kontaktował, nie słyszałem już od niego, a jego telefon komórkowy był odłączony. Wiedziałem, że muszę szukać pomocy, bo tak bardzo go kocham. Skontaktowałem się z tym wspaniałym rzucającym zaklęcia, ponieważ nigdy wcześniej nie kontaktowałem się z nikim i mówię ci, że po 2 dniach kontaktu mój były chłopak zadzwonił do mnie i poprosił o spotkanie, a następnego ranka nosił pierścionek na moim palcu. Jestem bardzo szczęśliwa, bo wkrótce będę mężatką z pomocą tego wspaniałego czarodzieja o imieniu DOCTOR ISIKOLO. Obiecałem zamanifestować swoje prace wszystkim i proszę skontaktować się z tym człowiekiem, aby pomóc ci pod adresem isikolosolutionhome@gmail.com lub jego WhatsApp pod numerem: +2348133261196.

 • Avatar
  Zara Matteo 22 lipca, 2021

  Dziękuję panu za prawdziwe zaklęcia. Nazywam się Zara Matteo. To naprawdę niesamowite i nigdy w życiu nie doświadczyłem czegoś takiego. Zanim spotkałam Pana, próbowałam wszelkich możliwych sposobów, aby odzyskać mojego męża, ale w rzeczywistości zdałam sobie sprawę, że nic mi się nie układa i że mój mąż rozwinął w sobie wiele nienawiści do mnie.. nie było nadziei na ponowne spotkanie z moim byłym mężem. Ale kiedy przeczytałem dobre recenzje o tym, jak DR ISIKOLO pomaga innym, postanowiłem wysłać mu e-mail na adres isikolosolutionhome@gmail.com. spróbować i zrobiłem wszystko, co mi polecił, zaufałem mu i postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, tak jak zapewnił mi to w ciągu 48 godzin, i to było dokładnie wtedy, gdy zadzwonił do mnie mój były. Sir Jesteśmy teraz bardziej zadowoleni niż kiedykolwiek. Wszystko wygląda idealnie i tak naturalnie! Dziękuję bardzo Panie za autentyczne i niepodważalne zaklęcia. tutaj ponownie jego e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także WhatsApp go na +2348133261196. Dziękuję Panie za pomoc.

 • Avatar
  Ana Dario 23 lipca, 2021

  Dziękuję Wielkiemu DR ISIKOLO za przywrócenie Mojego zerwanego związku. Jestem Anna Dario i nikt nigdy nie mógł mnie wmówić, że Świadectwo kiedykolwiek się urzeczywistni. Byłem największym sceptykiem na świecie. Nigdy nie wierzyłem w magiczne zaklęcia ani w cokolwiek z nimi związane, ale powiedziało mi wiarygodne źródło (bardzo bliski współpracownik) i wypróbowałem to. To była jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem. Po prostu nie mogłam stawić czoła kolejnemu rozwodowi i chciałam bardziej się postarać, aby nasz związek działał, ale mój mąż wydawał się nie przejmować. i znowu ze mną zerwał. Byłem zdezorientowany i nie ma co robić ponownie, raczej nawiązać z nimi kontakt z DR ISIKOLO. Zrobił zaklęcie miłosne, które sprawi, że mój mąż wróci do mnie dokładnie w 48 godzin, zapewniał mnie. jesteśmy teraz bardzo zadowoleni z siebie. DR ISIKOLO uświadomił jej, jak bardzo się kochamy i potrzebujemy. Ten człowiek jest PRAWDZIWY i na dobre. może również pomóc ci naprawić zepsuty związek. Odzyskałam męża! To było jak cud. skontaktuj się z nim teraz, jeśli potrzebujesz pomocy. e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także WhatsApp go pod numerem +2348133261196.

 • Avatar
  Denis Zvonimir 24 lipca, 2021

  AUTENTYCZNA MIŁOŚĆ URUCHAMIA DZIEŁA W 48 GODZIN
  Odzyskałem moją byłą dziewczynę z pomocą DR ISIKOLO. Nazywam się Denis Zvonimir Widziałem ludzi piszących świadectwa o zaklęciu, którym zostali pobłogosławieni i przez kogo, więc chcę również powiedzieć moje. Dzięki tym zeznaniom poznałem doktora Isikolo i skontaktowałem się z nim, aby sprowadzić moją byłą Katrinę z powrotem do mnie, abyśmy mogli spędzić razem wakacje, ponieważ zerwaliśmy na prawie rok, a moje serce nie jest takie samo. Kocham tę kobietę całym sercem. Z pomocą doktora Isikolo mój były wrócił do mnie w 48 godzin po tym, jak zastosowałem się i zrobiłem to, czego ode mnie wymagał. To jest bardzo realne. Ja też byłam w szoku i nie mogłam uwierzyć, że to naprawdę działa. Poleciłbym ci skontaktować się z tym mężczyzną, jeśli chcesz, aby ukochana osoba wróciła do ciebie z szybkimi wynikami na jego e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub WhatsApp +2348133261196.

 • Avatar
  Hanah Tobias 27 lipca, 2021

  Witam wszystkich, jestem Hanah Tobias i jest to najwspanialsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Chcę tylko podziękować DR ISIKOLO za poświęcenie czasu, aby pomóc mi rzucić zaklęcie, które przywraca moją byłą kochankę, która nagle straciła zainteresowanie mną po sześciu miesiącach zaręczyn, ale dziś jesteśmy małżeństwem i szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, kiedy wykonał dla mnie pracę, a 48 godzin później Kris wrócił do mojego domu i zaczął błagać o przebaczenie i abym go przyjął z powrotem.. Naprawdę brakuje mi słów i nie wiem jak bardzo przekazać moje uznanie DR ISIKOLO. jesteś Bogiem wysłanym, aby przywrócić zerwany związek. Bardzo lubi pomagać ludziom w osiąganiu ich pragnień, znajdowaniu prawdziwej miłości, odzyskiwaniu byłych kochanków, znajdowaniu bratnich dusz i nie tylko. Skontaktuj się z nim już dziś i pozwól mu pokazać cuda i zdumienie jego dziełem zaklęć miłosnych. Wyślij e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także WhatsApp go na +2348133261196.

 • Avatar
  Viorica Lonean 27 lipca, 2021

  DR ISIKOLO rzucił na mnie czar loterii i wygrałem 850.000 euro. Nazywam się Viorica Lonean i zachęcam do przeczytania mojej recenzji i skontaktowania się z nim teraz, aby uzyskać własne zwycięskie numery na loterii. Jest to bardzo trudna sytuacja, kiedy grasz na loterii i nigdy nie wygrałem, lub wygrywasz ciągle niski fundusz nie do 500, byłem ofiarą tak ciężkiego życia, największy fundusz, jaki kiedykolwiek wygrałem, to 350, a ja grałem loteria już od prawie 8 lat, sytuacja nagle się zmienia w momencie, gdy natknęłam się na sekret w sieci, zeznanie DR ISIKOLO, który pomaga ludziom we wszelkiego rodzaju loteriach, nie dało się łatwo przekonać, ale postanowiłem spróbować, teraz jestem dumnym zwycięzcą loterii z pomocą DR ISIKOLO, wygrałem 850.000,00 i informuję o tym wszystkich, którzy cały dzień starają się wygrać na loterii, uwierzcie mi, że to jedyny sposób na wygraną w loterii, to jest prawdziwy sekret, którego wszyscy szukaliśmy, a on pomaga ludziom odzyskać kochanków, a także leczyć wszystkie choroby. możesz skontaktować się z dr Isikolo na jego e-mail> isikolosolutionhome@gmail.com lub WhatsApp pod numerem +2348133261196

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach