Monday, July 22, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Dla męża, narzeczonego, chłopaka. Jaki wybrać prezent na Dzień Mężczyzn?

Dla męża, narzeczonego, chłopaka. Jaki wybrać prezent na Dzień Mężczyzn?

To już niedługo. Hej, chyba nie zapomniałaś?!

Prezent na dzień mężczyzn

fot. materiał Partnera

Oryginalny, zaskakujący, ale przemyślany – na Dzień Mężczyzn prezent niekoniecznie musi być duży. Wręcz przeciwnie. Często lepiej sprawdzają się drobne, za to sympatyczne upominki, po których od razu widać, że zostały przygotowane specjalnie z myślą o konkretnej osobie. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić? Przekonajmy się!

 

Możliwości, jeśli chodzi o męskie prezenty, jest naprawdę wiele. Jedne bardziej poważne, inne nieco bardziej humorystyczne. Z pewnością dla każdego znajdzie się coś w sam raz!

 

Młotek z grawerem PREZENT DLA MĘŻA

fot.

Młotek z grawerem jako prezent dla męża to połączenie sympatycznego żartu z bardzo praktycznym narzędziem – a jeśli przy okazji zachęci wybranka serca do dokonania niezbędnych napraw, to… czy można mieć to komukolwiek za złe? Jest też nieco mniej humorystyczna, ale za to bardziej elegancka skórzana kosmetyczka męska na prezent dla ukochanego. Ona także znakomicie sprawdzi się w roli podarunku!
Co łączy młotek z kosmetyczką, ale i wieloma innymi pomysłami na prezent? A to, że każdy z nich można spersonalizować dzięki temu, że ozdobią go samodzielnie wybrane napisy. A jeśli tylko projekt na to pozwala to również i zdjęcia, rzecz stanie się – dosłownie! – jedyna w swoim rodzaju. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby obdarowany mężczyzna mógł powiedzieć, że nikt inny nie dostał takiego prezentu jak on, to właśnie najlepszy na to sposób!

 

Personalizowany prezent to gwarancja, że upominek będzie wyjątkowy – idealnie dopasowany do obdarowanej osoby

 

Dobry pomysł to podstawa – zarówno jeśli chodzi o sam prezent na Dzień Mężczyzn, jak i o spędzony w tym dniu czas. Może warto byłoby w tym roku zorganizować coś specjalnego? Podobnie jak w przypadku prezentu, nie musi to być nic wielkiego albo – tym bardziej – kosztownego. Liczy się inicjatywa, a przede wszystkim chęć, by zrobić coś razem. Ale co? Zebraliśmy kilka podpowiedzi.

TOP10 pomysłów na prezent na Dzień Mężczyzn

1. Krótki wypad za miasto
2. Nocny spacer pod gwiazdami
3. Noc pod namiotem
4. Grill lub ognisko
5. Escape room
6. Wyjście na tor wyścigowy
7. Basen lub aquapark
8. Wieczór w pubie
9. Sesja RPG
10. Netflix & chill

 

To oczywiście tylko wybrane propozycje. Z której skorzystacie, zależy wyłącznie od ciebie. Wybierając, zastanów się przede wszystkim nad tym, co lubi Twój wybranek. Jeśli woli spędzać czas w domu, zostańcie w domu. Nic na siłę. Jeśli każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu, na pewno spodoba mu się któraś z aktywności na zewnątrz.

 

Co najciekawsze, większość mężczyzn tak czy inaczej zapomina o swoim dniu. Pamiętają o urodzinach czy imieninach, ale Dzień Mężczyzn w niewyjaśniony sposób ulatuje im z pamięci. Nic w tym złego – a wręcz przeciwnie. To szansa dla ciebie! Bo niezależnie od tego, co przygotujesz, możesz mieć pewność, że zaskoczysz swojego męża, chłopaka lub narzeczonego, który nie spodziewa się absolutnie niczego. Bo i czego miałby się spodziewać, skoro – według niego – to dzień jak każdy inny?

 

Niezależnie od wszystkiego, na Dzień Mężczyzny prezent warto wybrać, więc już teraz zajrzyj na Crazyshop.pl i sięgnij po personalizowany upominek, który sprawi Twojemu wybrankowi wiele radości!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ