Home / PARTNER MK  / Dla amatorów wolności

Dla amatorów wolności

Testujemy bezprzewodowe słuchawki Media-Tech

słuchawki media tech

Testujemy! / fot. redakcja

Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. To właśnie ona dodaje kolorów szarości codziennego dnia, motywuje na treningu, dodaje odwagi w drodze na ważne spotkanie, podkręca nastrój. Mogę śmiało przyznać, że po prostu żyję w słuchawkach. Świat z muzyką jest interpretacją twojej własnej wyobraźni, a wszystko co cię otacza staje się takie, jakie chcesz. Jednocześnie cenię sobie wolność

 

Lubię poczucie niezależności, na treningu wolne ręce, na spacerze brak plątających się wokoło szyi kabli. Dlatego z wielką chęcią przetestowałam bezprzewodowe słuchawki od Media-Tech, zwłaszcza, że nadszedł sezon na wyrabianie letniej formy i jeszcze więcej czasu będę spędzała na siłowni i świeżym powietrzu. Długie spacery z muzyką w tle? To jest to! 

 

Słuchawki na Bluetooth mają jedną, wielką zaletę: są poręczne. Zdawać by się mogło, że na dobre wypierają swoją klasyczną wersję, ponieważ niektórzy producenci telefonów już rezygnują z wejścia na kabel. Ja akurat jestem użytkowniczką systemu iOS, a wiadomo, jak pokaźnych rozmiarów Apple wypuszcza telefony. Dodatkowe obciążenie w postaci kabli jeszcze zwiększało mój balast. Co ważne, słuchawki Media Tech są kompatybilne z tym systemem, dwa kliknięcia by połączyć się z telefonem i już możemy słuchać ulubionych nut. Dodatkowo, system głosowy informuje mnie, czy sprzęt jest wystarczająco naładowany i czy każda z słuchawek łączy się z telefonem. Dźwięk jest czysty, nie zaobserwowałam przerw w łączności, a bateria nie pada po kilku utworach.

 

Długo zbierałam się na zakup bezprzewodowych słuchawek, a determinantą trudności tej decyzji była obawa, że najzwyczajniej zgubie je gdzieś w tramwaju czy zahaczając włosami. Nic bardziej mylnego, mimo że drobnych rozmiarów, słuchawki mocno trzymają się w uchu. Mój strach był bezzasadny. Co równie ważne, cena nie jest wygórowana, a wygląd niczym nie odbiega od oryginalnego sprzętu Apple. Polecam amatorom wolności i tym, którym muzyka towarzyszy na każdym kroku.

 

PP

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Avatar
    Thesis Writing Services Kwiecień 27, 2019

    Apple Inc has revolutionized music iindustryIpod air are great headphones. Those are wireless headphones are very handy. You can connect those headphones with other devices. You may easily charge your headphones within a few minutes. Music lovers cannot their favourites.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Czemu pytam?

Chcę być informowany/a o odpowiedziach