Home / PARTNER MK  / Dla amatorów wolności

Dla amatorów wolności

Testujemy bezprzewodowe słuchawki Media-Tech

słuchawki media tech

Testujemy! / fot. redakcja

Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. To właśnie ona dodaje kolorów szarości codziennego dnia, motywuje na treningu, dodaje odwagi w drodze na ważne spotkanie, podkręca nastrój. Mogę śmiało przyznać, że po prostu żyję w słuchawkach. Świat z muzyką jest interpretacją twojej własnej wyobraźni, a wszystko co cię otacza staje się takie, jakie chcesz. Jednocześnie cenię sobie wolność

 

Lubię poczucie niezależności, na treningu wolne ręce, na spacerze brak plątających się wokoło szyi kabli. Dlatego z wielką chęcią przetestowałam bezprzewodowe słuchawki od Media-Tech, zwłaszcza, że nadszedł sezon na wyrabianie letniej formy i jeszcze więcej czasu będę spędzała na siłowni i świeżym powietrzu. Długie spacery z muzyką w tle? To jest to! 

 

Słuchawki na Bluetooth mają jedną, wielką zaletę: są poręczne. Zdawać by się mogło, że na dobre wypierają swoją klasyczną wersję, ponieważ niektórzy producenci telefonów już rezygnują z wejścia na kabel. Ja akurat jestem użytkowniczką systemu iOS, a wiadomo, jak pokaźnych rozmiarów Apple wypuszcza telefony. Dodatkowe obciążenie w postaci kabli jeszcze zwiększało mój balast. Co ważne, słuchawki Media Tech są kompatybilne z tym systemem, dwa kliknięcia by połączyć się z telefonem i już możemy słuchać ulubionych nut. Dodatkowo, system głosowy informuje mnie, czy sprzęt jest wystarczająco naładowany i czy każda z słuchawek łączy się z telefonem. Dźwięk jest czysty, nie zaobserwowałam przerw w łączności, a bateria nie pada po kilku utworach.

 

Długo zbierałam się na zakup bezprzewodowych słuchawek, a determinantą trudności tej decyzji była obawa, że najzwyczajniej zgubie je gdzieś w tramwaju czy zahaczając włosami. Nic bardziej mylnego, mimo że drobnych rozmiarów, słuchawki mocno trzymają się w uchu. Mój strach był bezzasadny. Co równie ważne, cena nie jest wygórowana, a wygląd niczym nie odbiega od oryginalnego sprzętu Apple. Polecam amatorom wolności i tym, którym muzyka towarzyszy na każdym kroku.

 

PP

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • Avatar
  Thesis Writing Services 27 kwietnia, 2019

  Apple Inc has revolutionized music iindustryIpod air are great headphones. Those are wireless headphones are very handy. You can connect those headphones with other devices. You may easily charge your headphones within a few minutes. Music lovers cannot their favourites.

 • Avatar
  dissertation writing service 28 listopada, 2019

  I need to utilize this chance to state that I completely love this blog. It is a magnificent asset of data for the working. Me extremely happy to peruse the thing and having the option to share my own one of kind musings on it. I need to utilize this chance to state that I completely love this blog. It is a magnificent asset of data for the working. I should thank you for the endeavors you’ve placed in writing this site. I’m wanting to see similar high-grade blog entries from you later on too.

 • Avatar
  red snapper 7 grudnia, 2019

  Macintosh Inc has upset music iindustryIpod air are incredible earphones. Those are remote earphones are exceptionally helpful. You can associate those earphones with different gadgets. You may effortlessly charge your earphones inside a couple of moments. Music darlings can’t their top picks.

 • Avatar
  Big big blackheads removal 14 stycznia, 2020

  Mac Inc has vexed music industryIpod air are mind blowing headphones. Those are remote headphones are uncommonly useful. You can connect those headphones with various contraptions. You may easily charge your headphones inside two or three minutes. Music sweethearts can’t their top picks.

 • Avatar
  Womens tees 22 stycznia, 2020

  Wireless headphones R-PHONES TWS Bluetooth with powerbox white Media-Tech presents the 4.2 TWS in-ear headphones with a portable charger / powerbank.The portable powerbank in addition to the charging function allows you to safely store the headphones in a bag,backpack or pocket.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach