Friday, March 1, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Designeria Trendy Show – KONKURS

Designeria Trendy Show – KONKURS

DTS i BMW Polska, marka MINI we współpracy z designerią organizują konkurs, w którym może wziąć udział każdy stylista, blogger, projektant czy miłośnik mody.

Mini stylizacje

Designeria Trendy Show

Mini stylizacje

Designeria Trendy Show

Zadaniem każdego uczestnika konkursu będzie stworzenie niepowtarzalnej stylizacji ubioru, jednak żeby nie by zbyt łatwo postawione zostały warunki. Strój musi być inspirowany BMN MINI i jego podstawowymi cechami –  różnorodność, wyjątkowość, ponadczasowość, a także znanych ludzi jako ich użytkowników. Kolejnym jest obowiązek relacjonowania postępów pracy na blogu czy Facebook’u oraz publikować zdjęcia, które go natchnęły do stworzenia swojego stroju.

By w zgłosić się do konkursu trzeba  podesłać na adres designeria@pasip.pl max trzy zdjęcia swojej pracy, krótki opis i przedstawienie inspiracji – co autor pragnie przekazać. Ostatnim etapem jest wymyślenie hasła spójnego dla marki MINI i stworzonego stroju.

Rozwiązanie konkursu nastąpi 15 X 2012 podczas wydarzenia Designeria Trendy Show. Każdy uczestnik dostaje zaproszenie na tą imprezę, a pierwsze trzy miejsca zostaną nagrodzone rzeczowo, a najlepsi mają szansę na współpracę z Designeria Trendy Show.

Dodatkowo podczas imprezy odbędzie się drugi konkurs, tym razem dotyczący zaprojektowania i wykonania grafiki streed art na jednym z fragmentów karoserii auta MINI Countryman. Na każdą z czterech części auta przypada jeden temat przewodni:

• MODA – prawe drzwi boczne samochodu,

• DESIGN – lewe drzwi boczne samochodu,

• MUZYKA -tył auta obejmujący przestrzeń do krawędzi drzwi bocznych,

• DYNAMIKA JAZDY- maska auta + cała przestrzeń do granicy drzwi bocznych.

Aby wziąć udział w konkursie prześlij swoje dane kontaktowe oraz propozycję grafiki w stylu STREET ART. dla wybranego tematu przewodniego na designeria@pasip.pl. Nagrodą w konkursie jest ekskluzywny zestaw gadżetów MINI zawierający m.in.: walizkę, torbę, portfel, zegarek.

Możecie śledzić przygotowania do wydarzenia i zasięgnąć więcej informacji na facebookowej tablicy – http://www.facebook.com/DesigneriaTrendyShow

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • watch child porn 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: miastokobiet.pl/designeria-trendy-show-konkurs/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ